Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

  •  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!


Zmierzch Republiki

Niepewne to czasy dla Republiki. 
Galaktyczny Senat obraduje w nieskończoność próbując wypracować ugodę w niejednym sporze, których to echa zaburzają budowaną latami galaktyczną równowagę. Rosnąca w siłę Federacja Kupiecka coraz śmielej sugeruje zmiany w galaktycznym prawie, dotyczące przede wszystkim kwestii opodatkowania galaktycznych szlaków handlowych. Konflikt interesów wielkich politycznych graczy coraz dotkliwiej będzie wpływał na codzienne życie szarych obywateli. Ci, którzy z pesymizmem patrzą w przeszłość mówią o wojnie, która nastąpić ma za maksymalnie kilka lat.

Mistrz Jedi Sifo-Dyas, w swej wizji przewidział nadciągające dla Republiki ciężkie czasy. On, jako jeden z nielicznych Rycerzy Jedi, ujrzał czające się na horyzoncie Mroczne Widmo Wojny i postanowił przygotować Republikę na nadejście najgorszego. Potajemnie udaje się na Kamino by zlecić stworzenie armii żołnierzy-klonów.W międzyczasie... młoda padawanka doskonali się w sztukach Jedi. Jak wielu innych uczniów Zakonu, jest nieświadoma nadciągającego zagrożenia... 

 

System: Star Wars
MG: Kira
BG: Nadia [rekrutacja zamknięta]

6 tematów w tym forum

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.