Vidar

Bringers of Demise
 • Ilość dodanej zawartości

  2457
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Vidar

 • Ranga
  Erpegzekutor potworów

Profile Information

 • Gender Male
 • Location On the mote of dust

Ostatnie wizyty

12451 wyświetleń profilu
 1. Słucham sobie właśnie soundtracka do DX:HR i zebrała mi się ochota na takiego mrocznego cyberpunka, świat dowolny.
 2. Pierwsza Syberia za darmo na GOG.

  1. Kira
  2. Obca

   Obca

   Uwielbiam tą serię za ro****dół emocjonalny jaki mi wyrządziła Oscarem. Dwa razy.

  3. Jayne

   Jayne

   Mój pradziad też miał Syberię za darmo :P 

 3. Zawsze pozostaje zignorowanie kanonicznego zakończenia trylogii i uznania, że trzecia część poszła zupełnie inaczej, ale do takiej zagrywki prawdopodobnie trudniej byłoby znaleźć chętnych, a wiele zależałoby od tego, jak przyszły MG poradziłby sobie z takim zadaniem.
 4. Tak z czystej ciekawości, jak ludzie ogólnie zapatrują się na prowadzenie gotowych przygód?

  1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
  2. Lomion

   Lomion

   Ja nie mam nic przeciwko gotowcom, szczególnie w mniej popularnych systemach. A jak do tego jeszcze dodać argument że sesja która jest jest lepsza od sesji której nie ma, to sprawa już wogóle robi się jasna :)

  3. Therek

   Therek

   @Ferr-kon co Cię powstrzymuje? Puść R. ;)

  4. Vidar

   Vidar

   No masz, to teraz się zastanawiam czy dostępne przygody są wystarczająco intrygujące. Na początek zastanawiałem się nad jedną jednostrzałówką, ale to wspomiana już przygoda z praktycznie zerową obecnością NPCów.

  5. Kira

   Kira

   Zero npców to dużo miejsca na ego graczy w świetle sesyjnego spotlighta, nie będą Ci narzekać że npce przepakowani czy że tacy albo owacy, brzmi spoko, jeden problem MG mniej na starcie. :P 

  6. Vidar

   Vidar

   No, zawsze to jakiś argument na plus. W sumie w każdej z dostępnych przygód coś mi nie pasuje w mniejszym lub większym stopniu, więc trzeba się na coś zdecydować. Ta o której myślę jest dość prosta, ale ma dość ciekawe założenie (moim zdaniem oczywiście). No i jeśli rekrutka nie wypali, będzie się bez utraty pomysłu, w który włożyło sie sporo wysiłku.

 5. Tyranny - dość ciekawa historia przeplatana niewiarygodnie wręcz upierdliwymi walkami.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
  2. Ferr-kon

   Ferr-kon

   Tylko Pillarsy są pod tym względem gorsze od Tyranny. W przeciwieństwie do Pillarsów Tyranny ma jakiś emotional weight jeśli chodzi o historię. O rany jak ja nie lubię Pillarsów :D A nie wiem co macie do Baldura, mnie jarały walki w Baldurze.

  3. Thomas Ufnal Crowlake

   Thomas Ufnal Crowlake

   Ferr czytaj ze zrozumieniem, piszę, że Baldur > Tyranny.

    

  4. Ferr-kon

   Ferr-kon

   Przepraszam i na swoją obronę chcę powiedzieć, że mam gorączkę ^^"

  5. Fingard

   Fingard

   Mnie z kolei żadna gra komputerowa nie rozczarowała tak bardzo jak Tyranny (przynajmniej do czasu Andromedy). Pierwszy akt wywołał zachwyt, drugi był w porządku, chociaż w pewnym momencie zaczynał niepokoić kierunkiem w jakim gra zmierza, zaś trzeci to jakieś nieporozumienie i staram się wymazać go z pamięci.

   Natomiast z samą walką nie mam złych wspomnień, ręcznie sterowałem wszystkimi postaciami i nie pamiętam, żeby coś poza woundami mnie irytowało.

  6. Vidar

   Vidar

   Podejrzewam, że to wina syndromu Obsidiana, tzn "Ile dni do deadline'u!?"

 6. Znowu rzucam takim tam trailerem, ale klimaty wydają się fajne.

  1. Lomion

   Lomion

   Mmmmmm tak.... Na to też czekam z niecierpliwością :D

  2. Vidar

   Vidar

   Od czasu XCOMa naszła mnie ochota na strategie, ale nawet sam (nomen omen) klimat też zapowiada się świetnie.

 7. Ot, taki tam gameplay segmentu kosmicznego Battlefront II.

  1. QuisPL

   QuisPL

   O ile poprzedni Battlefront mi się nie podobał, tak ten wygląda jak stary Battlefront II, ale z podkręconą grafiką i paroma usprawnieniami, a moim zdaniem jest to najlepsze co mogą zrobić :) Aż chyba się pokuszę o kupno

 8. Niepokoi mnie ta cisza.
 9. To whom it may concern: Ebook z opowiadaniami nominowanymi w tym roku do Zajdla: http://zajdel.art.pl/publikacje/zajdel-2017-antologia.pdf

  1. kosmaty

   kosmaty

    Dziękuję pięknie :)

  2. Thomas Ufnal Crowlake

   Thomas Ufnal Crowlake

   Przyłączam się do podziękowań! :)

 10. - Zobaczymy co da się zrobić, a teraz leż spokojnie - odparł starcowi, podnosząc głos tylko po to, by zagłuszyć słowa Xarviusa. Przyglądał się rannemu jeszcze przez chwilę, w czasie której najwyraźniej podjął jakąś decyzję. Kolejne słowa które wymamrotał pod nosem byłyby zupełnie niezrozumiałe nie tylko dla starca, ale też dla innych osób postronnych, ale nie były przeznaczone dla ich uszu. Wraz z wypowiedzeniem ostatniej sylaby dotknął dłonią o rozczapierzonych palcach okolicy najbardziej paskudnej rany. Jakikolwiek przyniosło to efekt, obyło się bez rozbłysków światła, fanfar lub odgłosów chórów Celestii, ale Anhar zdawał się być zadowolony. Prawie pewien, że ze strony starca nic mu nie grozi, schował miecz do pochwy. Jako, że nieszczęśnik zdecydowanie nie sprawiał wrażenia zdolnego chodzić o własnych siłach, Anhar wziął go ostrożnie na ręce i przeniósł bliżej ogniska, kładąc go na swoim śpiworze. Pozostając w przyklęku połozył dłoń na barku rannego. - Jak daleko stąd była ta mgła? - zapytał.
 11. Damn right. Wybaczcie spam, musiałem.
 12. Jeśli kogoś to interesuje, na Humble Bundle przez niecałe dwa dni jest Shadow Warrior za darmo. Na pierwszy rzut oka oceny nie powalają, ale darmo to darmo.

 13. Awatar? Mechanicznie łotrzyk, mniej mechanicznie młody człowiek, były skryba, który zobaczył w Smokach szansę na uchronienie się przed długą i bolesną śmiercią z nudów.
 14. Jakby co ja mimo wszystko pracuję nad kartą, od biedy wymaga głównie awatara.