L'riot

Sidekicks
 • Ilość dodanej zawartości

  7033
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O L'riot

 • Ranga
  Legenda światów napisanych
 • Urodziny 31.10.1979

Previous Fields

 • Systemy RPG Houses of the Blooded, Amber, Stary WOD, Nobilis, L5R, Sorcerer, Nightbane, Blood&Honor.

Profile Information

 • Gender Male

Ostatnie wizyty

6331 wyświetleń profilu
 1. Ja nie mam sprawy :). Jak dla mnie odpisuj, chyba, że wolisz poczekać na to co powie Urie to mogę to wam na szybko napisać - bo i owszem on coś powie. Skakanie do Anni nie byłoby potrzebne gdyby Terry nie chciał poruszyć sprawy, którą poruszył. A Anni lubi, jeśli może, osobiście rozmawiać ze swoimi (i Annu) wybranymi. A w zasadzie to własnie zedytowałem post Lunatyczki o odpowiedź Urie. Mam chwilę to mogę!
 2. @mroczek, @Lunatyczka tutaj mam w zasadzie takie samo pytanie jak w Nobilis. Czy chcecie jeszcze odgrywać in character (co ja bardzo popieram jak gracze chcą) czy też skaczemy na stypę po ciotce?
 3. No dobra. Normalnie zaproponowałbym by skoczyć do sceny z Anni, ale nie wiem czy Alice i Nastka nie chcą w jakiś konkretny sposób się pożegnać z Urie. Pytanie zatem czy chcecie odpisywać in character na wiadomość od Lidii czy nie?
 4. @Augiusz, @joethebutcher33 witajcie na Strefie :). Sądzę, że na pewno znajdziecie coś dla siebie. SW się tu pojawiają, rekrutacja do fantasy jest nawet teraz, a fanów zombie także można tu znaleźć. W razie pytań śmiało piszcie na PW do kogokolwiek z grupy Sidekicks (Marta, Mroczek, Jedi Master i ja.)
 5. @Kogi Kamery są. Inna sprawa, że są to kamery taktyczne, czyli przekazują obraz ale nie nagrywają dźwięku (za dużo głośnych wybuchów w bitwach). Oczywiście nikt nie broni zwiększyć czujności intervoxu i nagrywać tego co się dzieje/słyszy w pobliżu.
 6. SOL dla Aqua za całość ostatniego posta.
 7. Abraham Wilcock Zaśmiał się na skierowane w swoją stronę słowa Petra. - Twoje słowa... Mógłbym sam to do siebie powiedzieć. - Pokręcił głową i uśmiechnął się do niego przyjaźnie. - Jeśli my sprawdzimy serum to będzie to oczywiście inna rozmowa. Koniec końców mówimy o moim życiu jakby na to nie patrzeć. Aczkolwiek ja akurat wolę zachować swoją nową moc. Bycie uzdrowicielem zdecydowanie będzie przydatniejsze dla świata. I tak. Zdaję sobie z tego sprawę, że to co on mówi - skinął głową w stronę Fury'ego - to: skorzystasz z naszej łaskawej propozycji, albo tam czeka na ciebie cela.
 8. Abraham Wilcock - Wow. - Powiedział z niedowierzaniem. - Po prostu wow! Poziom hipokryzji tego co rozgrywa się przed moimi oczami bije na głowę chyba wszystko co do tej pory widziałem. - Pokręcił gniewnie głową. - Przed, dosłownie, chwilą mówisz - musiał być bardzo zirytowany gdyż przeszedł na mówienie do Fury'ego na ty - że Rząd Stanów Zjednoczonych Ameryki zamyka instytut póki się nam na siłę nie pomoże i że nie ma żadnego zagrożenia, które cokolwiek w tej sytuacji zmienia, a teraz co?! Jest lekarstwo to zmienia wszystko. Zagrożenie istnieje, wiedzieliśmy o nim od zawsze, przyda nam się wasza pomoc, zaryzykujemy z osobami, które jeszcze przed chwilą chcieliśmy aresztować, a które same chciały tylko siedzieć tutaj i co robić? Szukać dla siebie samych lekarstwa! No żesz do jasnej... - Powstrzymał ciąg wulgaryzmów jakie pchały mu się na usta. - Przepraszam, ale ja, może w odróżnieniu od niektórych z osób tutaj, nie uważam, że cel uświęca środki. Będę zatem mówił wprost by nie było nieporozumień. Jesteście gotowi zaryzykować czyli... Dacie nam luzy jeśli zostaniemy waszą armią? A Kapitan... Ameryko-Hydra, przepraszam - rozłożył bezradnie ręce - ale nie wiem jak inaczej do tego podejść, ma lekarstwo z jakiego źródła? Będę strzelał, że nie waszego! - Wycelował palec w Fury'ego. - Czyli z tego drugiego? To ja spasuję! Nie dam sobie dobrowolnie wstrzyknąć niczego co miało jakikolwiek kontakt z tą organizacją terrorystyczną. Nie ufam źródłu niezależnie kto w danym momencie jest posłańcem. Na prawdę wolę zaryzykować, że sam sobie z moją mocą poradzę. - Pokręcił ponownie głową. Tym razem z rozczarowaniem. - Po prostu... Wow.
 9. HG jak zawsze się podoba inicjatywa ich graczy i nie mają nic przeciwko. Pytanie jak @Thomas Ufnal Crowlake. @mroczek daj znać postem lub jeśli wolisz deklaracją tutaj, czy Lidia spełni prośbę Terrye'ego, to Wam odpiszę.
 10. @Aruna rozumiemy. Każdy ma czasem takie okresy w życiu. Zajmij się sobą i swoim samopoczuciem, a o sesji myśl potem :).
 11. @mroczek dodałem do Twojego posta, ze Lee dotknęła klamki (by ta moc działała trzeba dotykać zamka/klamki).
 12. Choć z drugiej strony to mogło wam umknąć... To było chwilę po waszym upadku na planetę: "Generatory powierzchniowych tarcz próżniowych ożyły i nad wyspą roztoczyła się szczelna kopuła zdolna wytrzymać bombardowanie orbitalne. Ostatnie meldunki, które do nich dotarły, mówiły o dwóch okrętach Maechanicum, które otworzyły ogień, oraz coś o flocie - flocie, którą Kowal Wojny z Żelaznych Wojowników zidentyfikował jako Konglomerat - wyłaniającej się z giganta gazowego na obrzeżach układu. A potem zostali całkowicie odcięci na powierzchni planety."
 13. Spoko. Jak napisałem ostatnio będę w najbliższym czasie (może nawet miesiącach) zajęty i nie mam zamiaru nikogo gonićo terminowość. Wasze opóźnienia = dodatkowy czas dla mnie na inne rzeczy
 14. W tej kwestii zdam się na Ciebie i Twoje preferencje. Z założenia w mitycznym świecie wszystko żyje i może się porozumiewać w zrozumiały (zwłaszcza dla Powierników) sposób niezależnie od tego jaką ma czysto fizyczną, w prozaicznym świecie, postać.
 15. Abraham Wilcock Drgnął na odgłos eksplozji i strzału. Chwilę później siarczyście czym zaklął w myślach kiedy zorientował się, że koś - i to ktoś kogo aktywnie próbował ochraniać - został ranny. Jeszcze zanim zdążył zareagować, coś czego w tym konflikcie obawiał się najbardziej - że nie zdąży - odezwał się Petr. Abe zdjął szybko ochronę jaką wokół nich roztaczał i skoncentrował się na cofnięciu rany Piotra. Tylko rany. Dziurę w ubraniu i krew zignorował. Nie było sensu za dużo pokazywać potencjalnym przeciwnikom. A potem... Jako wykładowca miał kilka razy okazję widzieć jak ktoś dorasta, czy też raczej jak powinien na to patrzeć zmienia się i teraz ponownie był tego świadkiem. Patrzył na to jak Petr zasłonił Charlesa, na jego mowę ciała i co najważniejsze na słowa. Pewne. Trafiające w sedno. Bez agresji. Mimowolnie się uśmiechnął. Był z niego dumny. Wiedział oczywiście, że sam z tą przemianą, możliwe, że jeszcze nawet nie w pełni dostrzegalną dla samego Petra, nie miał nic wspólnego, ale i tak był dumny z tego chłopaka. Dumny i uspokojony. Jeśli miał, a miał, wcześniej jakiekolwiek obawy co do jego przyszłości to one własnie zniknęły. Uścisnął lekko ramię Legiona starając się w ten sposób przekazać, że wszystko, wciąż jest pod kontrolą, po czym wrócił do osłaniania wszystkich. Tym razem, w miarę możliwości, wszystkich, nie tylko mutantów.