Nyx

Bringers of Demise
 • Ilość dodanej zawartości

  5003
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Nyx

Profile Information

 • Gender Female

Ostatnie wizyty

2056 wyświetleń profilu
 1. Serpent - Świat chce być oszukiwany, więc niech będzie oszukiwany - przetłumaczyła Olkowi, zabierając tyłek z biblioteki. Dzwonek niestety zobowiązywał - Ed ma rację. Ustalmy, że ja nie jestem stróżem brata mego. Chcesz się tłuc to się tłucz, nawet na ciebie postawię. Ale twój plan jest o kant dupy, bo a) wszyscy wiedzą co to solo. Honor i tradycja. Nie wciśniesz kitu, że samoobrona, no weź. W to by może... Nie wiem, przedszkolak uwierzył. No i b) twoje tłumaczenia o mocy to tak bardzo nikogo. Totalnie nikogo. Nie uwierzą ci. No ale nie możesz też nie wbić, bo zostaniesz cykoriarzem na wieki wieków. Najlepiej ogarnąć tak, by to on nie wbił. W końcu świat chce być oszukiwany, nie? Oszukajmy go.
 2. Hej, hej, hej, hej! Pora na zwycięzców! Werble! Fanfary! Konfetti! Tancerze! Muzyka! III miejsce z siedmioma punktami zajmuje rusty za post w sesji Avengers Academy: Nexy Generation! II miejsce z dziewięcioma punktami zajmuje Fingard za post w sesji Zasłyszane U Grubej Elfki I miejsce z jedenastoma punktami zajmują: Marass za post w sesji Honor for all oraz Lomion za post w sesji Shadowrun: Smoczy Biznes Serdecznie gratuluję!
 3. Serpent - Ziom, jak wystawisz wafla na wierzch to wrzucą nawijkę, że gdyby nie on to jeden parciol i się zginasz - podsunęła Serpent - I że bez niego jesteś lusiarz pierwszej klasy. No a na kwadracie zatopią ci część floty, admirale. Ogarnij opłacalność. Może tak klasyką pojedź? Armata na pizdę i po randce. Sierota obrzygana. Sorry, Edwin. Nic personalnego - zerknęła przelotnie na swojego nowego kolegę, a potem uśmiechnęła się i znowu skupiła się na Olku - Nie wprasujesz w asfalt jednego typa?
 4. No oczywiście, że do szlachty!
 5. No dlatego ona nie jest zwykłym plebsem. Ona jest Królową Żebraków!
 6. Minus Evey! Jak w tych reklamach. Są zwykłe banany. I jest banan Chiquita!
 7. Serpent - Ej, ziom, ale przycisz! - zganiła Olka z uśmiechem - raz, że to biblio, więc szacunek, ziom. A dwa, że - rozejrzała się konspiracyjnie - jeszcze Roxi usłyszy, uwali się w przejściu z wrzaskiem "Nie pozwolę ci, mnie bij, nie jego" i obciach kosmiczny - wzdrygnęła się - Ej, ziomuś, ale tłuczesz się uczciwie czy z kumplem? Z kumplem na solo to tak też obciach trochę. Chyba że tamten też wbije z ziomami, to luz. Ustawka ma inne zasady.
 8. Serpent Serpent spoglądała na Edwina z namysłem. Przejrzała w głowie listę opowieści, które zawsze sprzedawała nowopoznanym. Tylko jej ziomy zaslugiwały na prawdę, świętą prawdę i tylko prawdę. Ale żaden jej ziom nie chodził do tej szkoły. Dla całej reszty pozostawała ściema. Coś za czym można się ukryć, zbudować sobie bezpieczne schronienie, na przykład zostać zakwalifikowanyn jako pusta lala bez wyższych wartości i mieć święty spokój. Pierwsza zasada. Dostosuj się. - Nie zadawaj pytań, na które nikt nie powinien nigdy poznać odpowiedzi - mrugnęła do niego i wystudiowanym gestem poprawiła swoje gęste, różowe włosy - Mundus vult decipi, ergo decipiatur
 9. No to dużo sił i zdrowego wypoczynku! A nami nie ma się co martwić, poczekamy!
 10. No u Nimfy to nie kwestia wstydliwości, tylko tego, że ona jakby nie brała udziału w tej scenie, więc jak coś wie to z drugiej ręki
 11. Leandra też się nie czuje upoważniona odzywać pierwsza, to raczej działka Emerald Guardian (bo jest najbardziej racjonalna )no ewentualnie Glaze'a który ma osobisty stosunek do sprawy.
 12. Emm... nie? Bo to obelga, która odnosi się bezpośrednio do koloru skóry i biały chłopak nie ma szans być czarnoskórym, za to ma jak najbardziej szansę być homoseksualistą, więc ta druga obelga go dotknie, a ta pierwsza jest po prostu bezsensowna? Zupełnie chybione porównanie. Poza tym - Neil kłamie. A obok grupy, w której działa się cała akcja, było więcej osób, które doskonale słyszały co się stało. Sam bullying by wystarczył na mocne oskarżenie. Kłamanie o n-word tylko zaciemnia obraz i sprawia, ze jak kłamstwo wyjdzie (a wyjdzie natychmiast bo jest wyjątkowo bezsensowne) to podważy wszystko.
 13. Znaczy ja wiem co to jest N-word. Ale no Olek nie jest czarnoskóry Więc no... No... Nie wiemy też zdaje się jakiego koloru skóry są przyboczni samca alfa. A jeśli oni są czarni to wychodzi na to, że N-word użył Olek. Tak z logiki
 14. Ej, jakie słowo na "n" ma na myśli Neil? Czegoś nie łapię? Nie widzę w poście?