franekfrog

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  2268
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O franekfrog

 • Ranga
  Erpegzekutor potworów
 • Urodziny 14.08.2012

Profile Information

 • Gender Male

Previous Fields

 • GaduGadu 47079282

Ostatnie wizyty

1101 wyświetleń profilu
 1. Vaeril jest młodzieńcem który chętnie korzysta z życia. Lubi sobie poużywać i nie zawsze ogranicza się do alkoholi. Przez większość czasu wydaje się przyjazny i wyluzowany, ale gdy ktoś szuka kłopotów najpewniej spotka się z niebezpiecznym błyskiem w oku elfa. Jeśli to nie wystarczy by odpuścić może odkryć, że ktoś przykłada mu nóż do gardła. Vaeril nie uznaje półśrodków. Jeśli ktoś go urazi nie należy się spodziewać, że elf przeprosi i ustąpi. Jeśli jednak nie szukasz kłopotów Vaeril wyda ci się przyjazny i towarzyski. Raczej stroni od techniki, choć nie jest całkowitym prymitywem, nie wiedzącym co to VR i jak używać commlinku. Mimo wszystko nie używa broni palnej. Niektórzy nie biorą go dlatego poważnie, ale ci którzy widzieli go w akcji wiedzą, że to w cale nie sprawia, że jest mniej niebezpieczny.
 2. Ja bym poprosił dodatkowe 30 min. Mam taki problem, że strasznie rozpisuję się w punkcie pod tytułem historia postaci i już z 1,5h nad tym siedzę :p. A muszę jeszcze spisać charakter i podjąć ostateczną decyzję który avatar najbardziej mi dopowiada.
 3. Mi się tylko z x-man kojarzy. Z żeńską wersją Bestii.
 4. W sumie zrobiłem coś w rodzaju wiedźmina z łukiem. To znaczy przed walką coś na kształt mikstur. I będzie to pełny magican. Nie adept. Edit: @Fumiko masz czar Heal? Bo alchemik nie jest najlepszy do rzucania tego konkretnego czaru.
 5. W końcu zdołałem rozpracować jak działa alchemia i w związku z tym koncept trochę się zmienia. Elficki łucznik Magiczne strzały, spiryty i różne bufy. Po za tym w ten sposób na pewno nie zdubluję czyjegoś pomysłu.
 6. Polecałbym wziąć ci adepta, w tedy będziesz miał skille całkowicie skupione na byciu niewykrywalnym i wojownikiem w zwarciu. Ewentualnie powiedz na jakich czarach ci zależało. W razie czego i tak swoją postacią zamierzałem wziąć niewidzialność więc mogę ją rzucić również na ciebie.
 7. Obecnie zastanawiam się między chaosem i czarną magią. Tylko jak na chaos mało ofensywnie wypadał... Mocno magiczny skład nam się kreuje.
 8. Przy robieniu kontraktu z spiritem, możesz wykorzystać jego usługę by wzmocnił jedno z twoich zaklęć. Po za tym w przypadku spirit of man możesz wykorzystywać go do rzucania niebezpiecznych zaklęć za ciebie. I jak najbardziej przyda nam się magician. Ja jednak muszę zrobić mystic adepta by mój koncept zadziałał. On będzie głównie używał zaklęć bufujących, oraz iluzji. Jak teraz patrzę nie mam żadnych zabójczych zaklęć.
 9. Hej, ja chcę tylko powiedzieć, że mam już prawie gotowego maga. Ale spędziłem nad tym tyle czasu, że mogę odpowiedzieć na powyższe pytanie. Tradycje są głównie związane z flufem. Po za tym od nich zależy jakie spirity możesz przywoływać, oraz które mentalne atrybuty wykorzystujesz do odpierania draina. -magician jest 100% magiem i może robić wszystko tak naprawdę. -aspected magician jest ograniczonym magiem do jednej dziedziny, przez co można go wyspecjalizować mniejszym kosztem niż przy magicanie, który by go w pełni wykorzystać musi wydać sporo punktów na wszystkie swoje umiejętności. Dalej jednak nie skłaniałbym się do powiedzenia, że nie może on być samodzielnym magiem. Tak naprawdę jedyne co mu brakuje, to że nie może wykorzystać spiritów do bufowania drugiej magi. - co do adepta to dodam tylko, że jak ktoś chce mieć monka z D&D to właśnie tutaj znajdzie taką możliwość. Ma kilka unikalnych umiejętności pod walkę wręcz, czy do biegania po ścianach albo po wodzie. -mystic adept jest raczej dla postaci, która chce się tylko wspomagać magią. Bo może mieć wszystko co posiada adept, ale z tą różnicą, że musi zapłacić za te moce po 5 karmy za punkt. Ja obecnie planowałem wziąć mystic adepta, ale teraz widzę, że chyba dam radę zrealizować swój pomysł przy magicanie.
 10. Super, że robisz rekrutkę! Trochę żal mi było tych wszystkich godzin, które przesiedziałem nad podręcznikiem, bez możliwości zagrania. A tu taka miła niespodzianka . Zwłaszcza, że Shadowrun jako system pomimo rozbudowanej mechaniki, a może właśnie ze względu na nią strasznie mi się spodobał i mam już kilka pomysłów na postać. Choć jeszcze się zastanawiam jaką postać wybrać. Do podręcznika z egzotycznymi rasami ledwie pobieżnie zajrzałem ale myślę, że w sumie gdyby np. większość grupy wybrała takie rasy to też mogłoby być ciekawie. Kojarzy mi się to z Potwornym Regimentem ze Świata Dysku.
 11. Chyba się wyrobiłem z odpisem Po za tym, od teraz nie powinno być już żadnych dodatkowych poślizgów z mojej strony.
 12. Ja też już jestem. Sorry tylko, że nie dałem znać wcześniej że znikam Edit: Mam odpisywać na docu? Czy jak?
 13. Mój odpis pojawi się najpewniej jutro rano.
 14. Ja też coś podeślę. Jeszcze nie wiem tylko czy zostanę przy niziołku (żołnierzu), czy coś innego spróbuję. Bo bretoński pachołek kusi...
 15. Ja jestem chętny jak najbardziej. A co do doca, to jest on świetnym narzędziem do prowadzenia akcji grupowych, gdzie pojawia się mnóstwo interakcji między graczami. Jednak do interakcji gracze-świat, posty są jednak pewniejszą metodą.