Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

 •  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
 •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
 •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
 •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!


Thorongil

ONI
 • Ilość dodanej zawartości

  4790
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Thorongil

 • Ranga
  Strażnik Tajemnic

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Hollow Halls of Lone Mind

Previous Fields

 • GaduGadu 46857848

Ostatnie wizyty

2700 wyświetleń profilu
 1. mgbg

  Nieee... Sawa jeszcze czterdziechy nie ma. Wcześnie zajęła się rodzicielstwem w przeciwieństwie do dziadka, który ma około osiemdziesiątki.
 2. Jak waszym zdaniem bardzo wredne byłoby odpowiedzieć kapitanowi po matriańsku? Oczywiście jest możliwość, że zna ten język, więc wydźwięk może być słabszy, ale jednak..
 3. Aby nie pisać jednolinijkowca, Marco odpowiada Blue na zasadzie, że na początek powinni zdecydowanie zwiększyć dystans od tego włazu.
 4. mgbg

  Ocho, nic dla Warsa. Czyli albo MG zapomniał albo szykuje coś naprawdę wrednego.
 5. Widzę, że popularność Heleny rośnie. Chyba ma za cięty język dla własnego dobra. Z odpowiedzią poczekam chyba na Casimira.
 6. inspiracje

  Po cywilnemu Sawa wygląda tak: A tak w kostiumie: A tak wygląda stary Wars.
 7. Gargoyle Gargoyle, choć opuścił nieco prowizoryczną broń, zmarszczył pysk w niezadowoleniu. Całkiem podobnie do zielonowłosej. Najwyraźniej znów oberwał z powodu swojego wyglądu, bo jeśli chidzi o opinię publiczną, to akurat on i Łowca mieli porównywalną. Ale to August wyglądał jak potwór, czyli oczywiście to on miał być agresorem. - Dobra osoba nie napada innych - wycharczał - A ja nie zrobiłem nic by na to zasłużyć - w każdym razie ostatnio, ale tego na głos nie powiedział. Lodowy zdawał się nie być zagrożeniem, ale dziewczyna i te fruwające robociki... ich nie był pewien. No i była jeszcze osoba za głośnikami. Rozejrzał się dookoła jakby wierząc, że dzięki temu ją wypatrzy.
 8. Jak rzadko żałuję braku możliwości oceniania postów, bo to jak nic zasługuje na plusa.
 9. Gargoyle Triumfalne Ha! wypłynęło z pyska Gargoyle'a gdy Łowca zwiotczał. To jednak nie znaczyło końca potyczki, bo pozostawała zielonowłosa i jeszcze dodane zostały jakieś fruwające maszynki. Jedynie dość nietypowy obraz dziewczyny, która go trzepnęła trzymająca teraz nieprzytomnego Łowcę. Ale zdobycznął rzeźbą machał odpędzając się od dronów gotów trzepnąć je lub zielonowłosą czy ewentualnie lodowego, gdyby któreś zdecydowało się, że jego łeb byłby fajnym trofeum. - Który następny? - wycharczał z błyszczącymi groźnie oczami.
 10. E, ja tam dałem spokój, jakoś pomysły nie chciały złożyć się w nic sensownego. Ale 16 kart... nie zazdroszczę Bazilowi.
 11. Cześć Dragos. O brak doświadczenia się nie martw, szybko załapiesz. Możesz sprawdzić obecne rekrutacje w Panelu Sesji. W razie pytań uderzaj śmiało do Sidekicks, czyli L'riota, mroczek, Marty i Jedi Mastera.
 12. Piotr Rawicz I weź tu rozmawiaj, kiedy nie chcę cię słuchać. Już pomijając dziwne, zdaniem Piotrka, porównania, to najwyrazniej mama nie załapała, że "wycieczka" odnosiła się właśnie do starcia, a wyraził się tak na wypadek przypadkowych wścibskich uszu. Kiedyś zresztą sama zmyła mu głowę za gadanie wprost o heroicznych osiągnięciach w publicznych miejscach. Kolejną rzeczą, której nie zrozumiała, było to, że Piotrek chciał omawiać starcie z drużyną, a nie z nią. Po jej tonie wiedział jednak, że głupotą byłoby teraz wyprowadzać ją z tego błędu. Dopiero wtedy by sìę wściekła, a on pewnie dostałby szlaban i nadzór bohaterski. - Będę kiedy będę - cóż, to nastoletnie prawo by pyskować rodzicom wbrew zdrowemu rozsądkowi, szczególnie gdy jest się zirytowanym na tych rodziców - Sama chciałaś bym przejawiał inicjatywę, a teraz gdy to zrobiłem, najpierw w rozmowie z tą reporterką i teraz gdychcemy z drużyną na spokojnie wymienić informacje i wyciągnąć wnioski, to najwyraźniej ci nie pasuje. Robisz się równie zrzędliwa co dziadek. Cześć. Rozłączył się, niezbity dowód, że zdrowy rozsądek bezwarunkowo poddał tę walkę. Piotr miał przewalone i to w takim stopniu, że faktycznie może nie powinien dziś wracać do domu. Tylko że nabuzowany emocjami jeszcze o tym nie myślał. Wyciągną z plecaka słuchawki i ruszył do bazy.
 13. mgbg

  W sumie mi to umknęło, ale Sel słusznie zwróciła uwagę, że Wars raczej nie nadaje rozmowy poprzez telepatię.
 14. Każdy może się pomylić. My też powinniśmy pilnować spojności szczegółów. Nie mam pretensji.
 15. No to czekamy już tylko na Blue.