Thorongil

ONI
 • Ilość dodanej zawartości

  6719
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

O Thorongil

 • Ranga
  Strażnik Tajemnic

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Hollow Halls of Lone Mind

Previous Fields

 • GaduGadu 46857848

Ostatnie wizyty

7001 wyświetleń profilu
 1. NiBl wcześniej rzucił już deklarację. Duch się rozproszył po strzale. Możesz odpisywać. Z kolejną rundą poczekam na komplet odpisów do jutrzejszego wieczora.
 2. To nic nie da, bo dzika magia to 1 nie 20.
 3. No skoro tak prosicie... 19, dzikiej magii nie będzie.
 4. Znowu zapomniałem o dzikiej magii! No nic, poszły już kolejne deklaracje, więc moja wina.
 5. Krasnoludek 3 zarobił krytykiem. W kwestii obrażeń było już niestety trochę gorzej, na kostkach wypadło 6, co daje 3 punkty obrażeń. W wolnej chwili możesz odpisać. No to jeszcze tylko @Paranormal i Skierka, i mamy za sobą I rundę.
 6. Od uderzenia bije nieprzyjemny chłód, ale jest w nim dość fizyczności by cios odpowiadał broni, czyli w tym wypadku młotowi bojowemu. I jasne, nie ma sprawy.
 7. Numerek od 2 do 4 poproszę. Przyjąłem. W sumie jeśli chcesz, to możesz opisać działania Ilany. Przy okazji opisz to jak ją zaatakowano.
 8. Tak tylko zaznaczę, że to raczej duży kryształ. Mniej więcej wielkości ludzkiej głowy, może odrobinę tylko mniejszy. Nie wiem jakie kieszenie ma Argus, ale może być mu ciężko jednak wcisnąć kulę w kieszeń.
 9. Luna, jeśli chcesz mogę wykonać rzuty, tylko daj znać, w którego ducha strzelasz.
 10. Trafienie. Możesz rzucać na obrażenia i odpisywać. Pora na działanie @Lunatyczka.
 11. Fingard, pociski trafiły w ducha. Możesz odpisać. Czekamy jeszcze na Vi i Riclana.
 12. No to podrzucam link do doca. https://docs.google.com/document/d/1u7OSW5YSRVHIFM8YCC3nISpnkkoHt4n5l3ysJyz443Q/edit
 13. Thereka, możesz odpisać. Teraz kolej duchów. Zjawy ogólnie atakują ławą. Krasnolud1 atakuje Ilianę, pozostałe wpadają na stojącego z przodu Orlamma. Krasnolud 3 atakuje frontalnie, krasnolud 4 zachodzi gnoma z jego lewej strony, a krasnolud 1 korzystając z długiej broni atakuje zza 3. Ilana obrywa krytykiem, a Orlamm pozostaje niedraśnięty. Druidka otrzymuje 10 punktów obrażeń, a jej prowizoryczna tarcza zostaje strzaskana (pozostałe 9 obrażeń). Nie wierzę jednocześnie w takie szczęście Thereka i to jak turlacz najwyraźniej uwziął się na biednego NiBla. @Vadeanaine @Fingard, teraz wasza kolej. Nowe mapki będę wrzucać na początku każdej nowej rundy, więc w razie wątpliwości pytać. Podsumowanie: HP: L'nayla - 0/27 Riclan - 0/33 Argus - 0/24 Venhana - 0/18 Orlamm - 0/27 Ilana - 10/24 Krasnolud 1 - 0/x Krasnolud 2 - 3/x Krasnolud 3 - 0/x Krasnolud 4 - 2/x
 14. Prędzej czy później dopadnie to każdego.
 15. A co z Who? Czyżby status nieokreślony?