ArchiwumX

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O ArchiwumX

 • Ranga
  Zaglądacz przezramienny

Previous Fields

 • Systemy RPG tajemnicze

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Miasto koło Warszawy

Ostatnie wizyty

151 wyświetleń profilu
 1. Widać nie załapałem, trudno... PS. Na maila nie dostałem twojego posta tylko Phila... Orientuje się ktoś dlaczego?
 2. Akceptujesz profesje z Krelastwa magii (mam na myśli czarownika)? Jeśli nie to zrobię włamywacza...
 3. Po zapoznaniu się z nowymi towarzyszami wsłuchiwał się co mówią i starając się wyczuć co myślą o tej całej sytuacji. Kiedy uznał, że wyczuł co się da wstał i zaczął mówić: Hmmm... Hmmm - gdy zwrócił na siebie uwagę pozostałych kontynuował - Wybaczcie moje zamyślenie... Ale myślę, że powinien się najpierw przedstawić. Jestem Zain i do tej pory zajmowałem się interesami z imigrantami z Imperium. Myślę, że mógłby wykorzystać znajomość ich środowiska... Mogę się rozpytać ich czy nie krążą wśród nich jakieś wieści na interesujące temat.. trzeba tylko ustalić jakimi mogę się posłużyć się przeciekami ze śledztwa. Po czym stanął wyprostowany czujnie obserwując na reakcje po swojej przemowie.
 4. Potwierdzam start.
 5. Karta już poszła.
 6. Na weekend postaram się utworzyć postać.
 7. Jak się znajdzie miejsce i ja się zgłoszę.
 8. Gelena mało nie prychnęła: - Tak wzięłam to pod uwagę. I dlatego zamiast zaatakować osady proponuję my sami wyśli na jakieś pastwisko i tam pojmać chłopów i bydło jakie będą pilnowali. Możemy też pojmać jakiś transport surowców.
 9. Napisałeś, że akceptujesz wszystkie rasy i że postacie startują na I poziomie. Można brać te rasy tylko z modyfikatorem poziomu = 0?
 10. - Proponuję zrobić wypad na powierzchnię w celu szybkiego zdobycia surowców i niewolników.
 11. Gdy zapadła martwa cisza salę wstrząsnęło nagłe wejście smukłej kobiety, która skupia wzrok męźczyzn nie tylko walorami swego ciała, ale i pozycją Inkwyzytorki. Gelena, bo tak zwała się kobieta dumnie spojrzała swoimi błękitnozielonymi oczami na władcę i rzekła: - Przybyłam tu od razu dotarła wieść o twym przebudzeniu Panie. Cieszę się, że wreszcie wróciłeś do nas po tym jak ci paladyni nie zniszczyli wszystkiego co budowaliśmy z takim trudem. Jestem pewna, że trzeba za to zemsty. Jednak od tej pory mimo wielu braków jakie teraz są jesteśmy tobie wierni i - tu kobieta przyłożyła rękę do biustu - gotowi na każde twe skinienie. - przy ostatnim słowie posłała władcy figlarne spojrzenie.
 12. Gdy zbrojny się położył Edgar głośno odsapnął i powiedział: - Jestem zmęczony pilnowaniem tego wszystkiego. Przepraszam, że Pan Rudolf mnie podszedł. - wziął głęboki oddech jakby się zastanawiał i dokończył - Pozwólcie, że przejdę się trochę dla otrzeźwienia. - i ruszył w kierunku lasu.
 13. Jeśli da się jeszcze wcisnąć to daję KP: Imię: Gelena Klasa: Odraza Osobowość i charakter: Gelena dąży do potęgi. Stara się też gromadzić wyświadczone przysługi u różnych osobników, aby budować swoją pozycję w podziemiach. Sama w sobie jest żywiołowa i szybko myśląca, a także towarzyska i ciekawska
 14. Edgar widząc, że przybysz nie przejawia na razie złych zamiarów, postanowił, że okaże trochę zaufania i poluzował chwyty na broni przestając celować w nowego zbrojnego oraz do niego powiedział: - Proszę o wybaczenie Panie moją nerwowość, ale musisz przyznać, że mamy ostatnio czasy niespokojne...
 15. Ale chyba dałem do zrozumienia, że to nie jest bezmyślne przyglądanie się chce stwarzać wrażenie nieświadomego, że ktoś podgląda albo się skrada...