Vonen

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  2021
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Vonen

 • Ranga
  Erpegzekutor potworów
 • Urodziny Luty 13

Profile Information

 • Gender Male

Ostatnie wizyty

3243 wyświetleń profilu
 1. Dante Caido - Zaraza - powiedział Dante, starając się stawiać coraz większe kroki, jednocześnie walcząc z rozsadzającym głowę bólem czaszki. Skrzywił się. Zuriel to dostrzegła, ale nie wiedział czy wzięła to za oznakę stanu zdrowia czy niezadowolenia z tego, co słyszał. - Paulus zawsze był skryty i rzeczowy. Wyszkolony w znajdywaniu tego, co niedopowiedziane i ukryte. Ale - odkaszlnął - nie nazwałbym go najbardziej empatyczną i wyrozumiałą osobą. Fakt, że Sanguinius rozmawia z tą kobietą w jego towarzystwie... Nie dokończył zdania, ale przyśpieszył kroku. Pamiętał, że "Anielica" nie pierwszy raz wzbudziła w Aniele złość i zirytowanie. Nie zdążył go zapytać o poprzedni raz. Ciekawe, czy będzie miał teraz okazję.
 2. Dante Caido Dante potrząsnął głową, próbując odegnać wizje, i od razu tego pożałował. Ból zaatakował od razu, jakby to powrót do ciała i okiełznanie psyche było nienaturalne, nie na odwrót. Wciąż miał przed oczami fragmenty wizji, twarz Zuriel nakładała się na twarz istoty z wizji. Imperatora? Nie sądził. Umierał w wizji, czuł się jakby nagle i niesłusznie został pociągnięty w stronę życia. Umieranie zaczęło mu wchodzić w krew. - Moment - powiedział, a jego głos okazał się być normalny, może nieco cichszy niż zazwyczaj - z kim my właściwie walczymy? I dlaczego nie odlatujemy, coś jeszcze nas trzyma na tej planecie? Zuriel, czy misja skończyła się powodzeniem? - zapytał, nagle obawiając się, że to co widział było tylko iluzją, a tak naprawdę walka skończyła się w inny sposób. Spróbował się podnieść, co też mu wyszło. Zakręciło mu się w głowie, ale był w stanie chodzić. - Opowiesz mi po drodze. Prowadź mnie do Sanguiniusa.
 3. Aaa, ok. Info o flocie faktycznie mi umknęło lub o tym zapomniałem - myślałem że tylko nas ostrzeliwują z powierzchni, w takim wypadku mogliśmy po prostu odlecieć. Czy Dante może się przemieszczać i działać? Bo nadal ma tę ranę sporego poziomu, to nie wiem do końca.
 4. Ja zadam może głupie pytanie ale... Z kim my właściwie walczymy?
 5. Grupa RPG Bazar na FB, ktoś jeszcze sprzedaje 2 edycję, ale za jakieś dzikie hajsy.
 6. Hej, dziś w moje ręce wpadł dziś podręcznik do Nobilis. Kupiłem z myślą ciepłych wspomnień z tej sesji - Ethana pamiętam i wspominam od czasu do czasu, a na system na pewno bym nie zwrócił uwagi gdyby nie Wy - zarówno MG jak i gracze. Kto wie, może więc jeszcze kiedyś Dziedzictwo San Francisco pojawi się
 7. Swoją drogą, może w przerwie między misjami sobie usiądę z Magnusem i opracujemy jakieś początkowe badania na temat tego typu istot, żebyśmy je mogli faktycznie nazywać in game demonami? Bo jakoś je nazwać trzeba, widać już że to nie odosobnione przypadki a nazwa zaczerpnięta z dawnych terrańskich podań ludowych
 8. Na Imperatora, jakie to głupie. Faktycznie, zjedzeni przez Chaos. Swoją drogą, sądzicie że w tej alternatywnej wersji Imperator faktycznie został bogiem?
 9. Baj de łej, nadrobiłem sobie czytanie Baala. Czy tam przypadkiem oni nie mówią "Siemka, rozwaliliśmy wam planetę żeby zwrócić waszą uwagę na to, że mamy lekarstwo"?
 10. Nah, bo sporo z tych tutaj nie miałem, chciałbym wszystkie, a byłoby mi głupio wziąć tak dużo bez zapłaty Ale cóż, tak bywa, niech służą obdarowanym (i niech docenią, bo to ładne i drogie rzeczy )
 11. Siema! Kolekcjonuję podręczniki do RPGów. Jeśli macie jakieś, nie gracie, chcecie zarobić trochę piniondza (szałowych cen nie dam, bo sam zwykle poluję na okazje, ale postaram się by pieniądz był uczciwy) to dajcie znać, najlepiej dołączając listę i propozycję ceny. Sporo podów już mam, ale zawsze szukam okazji by dodać coś nowego.
 12. O mój bożu, czemu tak rzadko przeglądam forum, dałbym dobry piniondz za te podręczniki :C
 13. Pisząc dziś posta autentycznie zapomniałem, jak się nazywa moja postać - czy Dante, czy Leonatos. Fajny post, i to jeszcze w ciężkim dla Was okresie. Trzymajcie się!
 14. Leonatos Leonatos odczuwał ból każdą cząstką swojego ciała - co było dziwne, bo jednocześnie jego psyche jakby nie powróciła do ciała. Czuł się tak, jakby czątka jego psyche pozostała w Osnowie - a jednocześnie wyszukiwała znajome sobie byty. Sanguinius, Gwardia Krwi - lśnili jak gwiazdy na nocnym niebie, na dodatek był świadom tego, w jakiej kondycji się znajdują. Co właściwie się stało? Czy jego psyche faktycznie ugrzęzła w Osnowie? Czy tak czuł się cały czas Anioł? Czy istota namierzała właśnie jego towarzyszy przez niego samego? Myśli rozcinały jego synapsy jak rozżarzony nóż. Ogniste cięcia impulsów mknęły przez jego głowę, która lśniła blaskiem tysiąca słońc. Nie wiedział, jak długo to potrwa i co właściwie osiągnął. Czuł jednak, że Sanguinius był bezpieczny, a więc wykonał swoje zadanie. Ostatkiem sił, ruchem samych gałek ocznych, ustawił swój status na "rannego" - w końcu systemy zbroi nie wykryły żadnych uszkodzeń, a wolałby, żeby ktoś go stąd zabrał. Na wypadek, gdyby faktycznie nie mógł się ruszyć. Z chęcią osunąłby się teraz w nieświadomość. Z chęcią pomknąłby myślą do Luca, by dowiedzieć się, czy on także jest zdrowy. Z chęcią nad kieliszkiem wina rozważyłby zabawny fakt tego, jak poważnie ranny był pod koniec każdej misji. To wszystko z chęcią by zrobił, gdyby nie był śmiertelnie świadomy własnego bólu.