Mitsun

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  1895
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Mitsun

 • Ranga
  Wojownik nieistniejący
 • Urodziny 09.07.1985

Profile Information

 • Gender Male

Ostatnie wizyty

2872 wyświetleń profilu
 1. Mi samo uczestniczenie w epickiej krucjacie sprawi banan na twarzy Nie mam nic przeciwko wpasowania się w aktualne wątki fabuły.
 2. Jeśli będzie możliwość bycia w kwadrze to oczywiście. Jestem otwarty na wypełnienie luk w hierarchii synów horusa, które przysporzyła kampania.
 3. Dodaję mój koncept „Kryjówka” - speluna na pokładzie „Mściwego ducha”
 4. Ja zawaliłem. Przyznaję się. Przepraszam. Dziękuję za miłą zabawę, bo sesję będę wspominał ciepło.
 5. piekna moc! ahhh jaka szkoda już widze te przypadkowe uzycie w bazie
 6. ojoj szkoda. Nawet się nie dowiem jaką moc miał ponurak!
 7. No Therek napisał, że odpisać może ten kto chce... i miał zacząć nową przygodę także czekam.
 8. będzie może cyborgiem
 9. smutno powodzenia w układaniu obowiązków.
 10. to zrobiłem przed napisaniem przeprosin.
 11. tak samo jak w innej mojej sesji nie chcę się zbędnie tłumaczyć, tylko powiedzieć jedno wielkie przepraszam. <ugina się do pasa> Przepraszam raz jeszcze.
 12. Gdy dotarli na miejsce sytuacja była interesującą. Smuga będąc w powietrzu krążyła w kółko. Zastanawiała się czy powinna najpierw działać potem się przedstawiać, czy może na odwrót. Jeśli zbiry nie będą wiedzieć, kto ich pokonał to jak mają się bać. Tak nie mogło być, gdzie walory resocjalizacyjne. Tak... zdecydowanie najpierw się zaanonsuje. Stanęła na pobliskim dachu obserwując gang motocyklistów, wzięła głęboki oddech i zaczęła monolog. - Smuga z MASEK jest na miejscu, nie ma się czego obawiać. Hej zbiry macie ostatnią szansę zostawić tą dziewczynę, a potraktuje was... ulgowo... ale bęcki i tak dostaniecie. - postanowiła zaczekać na ich reakcję. Wiedziała, że na Prim może liczyć. Kosmitka będzie wiedziała co robić. Franklin był jednak niewiadomą, ale postanowiła całkowicie nie wtrącać się w to co zrobi, aby ocenić jakim jest super bohaterem.
 13. nie skądże. Skrępowaną podniósł i czeka. sprawdzenie naukowców fakt zignorował. Nie zostawi noszenia ciężarów kobietom.
 14. przepraszam wszystkich współgraczy za zniknięcie bez informacji. <ugina się do pasa> raz jeszcze przepraszam.