Deckard

Twórca posta miesiąca
 • Ilość dodanej zawartości

  440
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Deckard

 • Ranga
  Zawodowy Rewolucjonista
 • Urodziny 21.10.1989

Contact Methods

 • Website URL http://www.last.fm/pl/user/Gadzikk

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Poznań

Ostatnie wizyty

1339 wyświetleń profilu
 1. I popije wybornym chianti!
 2. Haha, po próbie ukradzenia Pietki pozostanie tylko Percivalowi skołować protezę po odgryzionym nosie xD.
 3. A piszę, piszę!
 4. Podobno prawdziwa miłość zaczyna się od trzeciej żony :P.
 5. Hm... Percival okradł typa, a następnie przysiadł się z nim do stołu... Czy ja czytam to co czytam?
 6. Ahaha, cytując klasyków: ona czuje w Maksie piniądz :D. W ogóle @LuniLan & @Thorongil - wielce zacny doc!
 7. TOŻ TO POŚCIK JAK MARZENIE! <3 Dzieje się, dzieje :D!
 8. Gratulacje dla Zwycięzców i podziękowania dla Organizatorki i Współzawodników! @Kira @Jedi Master - mając w pamięci zeszłomiesięczną edycję powiem Wam, że w parach wygrywa się najfajniej :D.
 9. Czekamy z niecierpliwością!
 10. Nom, a także wcześniejsze polecenie Maksima :D. Podwójny szejm! No ale Maks nie drążył, bo miał ważniejsze deale do ugrania :D. Co nie znaczy, że zapomniał!
 11. Ok, to Maksim rzecze Waszym panolkom w następujący sposób: - stwierdzi, że negocjacje z Holderem i Tanyą były trudne i wymagające, właściwie na granicy zerwania układu, ale dla dobra Kruków i sprawy dał z siebie wszystko - opowie o pochowaniu Zaddry w morzu (ale bez wspominania, że Holder zlekce sobie ważył wytyczne) - podkreśli panikę i bardzo niewesołe nastroje wśród załogi, ale jednocześnie stwierdzi, że kierując się dobrem drużyny poczynił w tej sprawie odpowiednie, pieniężne ( ) kroki. - powie, że wymógł na Holderze, aby załoga przynajmniej przez trzy dni siedziała na statku i nie rozłaziła się po porcie - wreszcie, dokładnie opowie o proponowanym miejscu przetrzymywania wiedźmy (opis z końcówki posta jest dokładnie tym stanem wiedzy, który posiadacie) Maksim ze swojej strony zapisuje w pamięci wszystkie doniesienia oraz z neutralnym nastawieniem akceptuje propozycje reszty teamu. Co do samej sesji... Nie będzie zdziwka, jeżeli wyślę naszej MG ogroooooomne wyrazy uznania, podobnie jak dla graczy podziękowania za przednią zabawę! Podpisuję się pod wszystkimi słowami @LuniLan (poza platynką, bo ta się robi, ale w Bloodborne). Uwielbiam NPC'ów, fanuję zwroty akcji, mega jaram się wszelkimi możliwościami i interakcjami, które niesie ze sobą fabuła Błędnego ognika <3. WYPASIK!
 12. Tak pro forma dodam, że możecie sobie wyobrazić, że Maksim (jak to Maksim) będzie się wypytywał Wasze postacie o wszystko ze szczegółami :D.
 13. Tak wyprzedzając wiedzę Waszych postaci, to marynarze zostali (albo ściślej - zostaną) raczej spacyfikowani :).
 14. W sumie weźcie pod uwagę, że wiedźma się przysłuchuje waszym postaciom :D. A to szczwana bestyja jest!
 15. Hm, nie wiem jak to będzie wyglądać pod kątem postępu czasowego w obu wątkach (trzeba założyć, że rozmowy z Tanyą i Holderem trwały jednak dość długo), ale jeżeli w pewnym momencie stwierdzicie (tzn. wy + MG), że bez infa od Maksa nie ruszycie dalej, to pewnie będzie mógł wrócić :).