LinnyChan

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  322
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O LinnyChan

 • Ranga
  Gracz wielce dzielny
 • Urodziny 02.04.1993

Contact Methods

 • Website URL http://steamcommunity.com/id/LinChan/
 • Skype psycholinchan

Profile Information

 • Gender Female

Ostatnie wizyty

3296 wyświetleń profilu
 1. Kusi oj kusi. Może i nawet dobra rekruta dla powrotutakiej marnotrawnej córy jak ja Tak jak pisałam ci na PW, postaram się coś wykombinować.
 2. Cóż. Żyję. Fakt faktem odzywam się po fakcie, bo wszystkie sesje w których byłam szlag trafił. Pewno mało kto mnie już pamięta ^^" Ach, będę już raczej tylko czytaczem waszych wypocin.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
  2. Mitsun

   Mitsun

   ja też pamiętam ten avatar:D

  3. LinnyChan

   LinnyChan

   Mitsun avatar z Tracer...czyżby połowa tego forum była ofiarą Overwatcha teraz? XD

  4. Ferr-kon

   Ferr-kon

   Nieee, malutko nas niestety D:

  5. LinnyChan

   LinnyChan

   WORLD NEEDS MORE HEROES!

    

   A tak na poważnie, lore Overwatcha jest na tyle ciekawe, że powinno wciągnąć nawet tych co nie grają.

  6. Ferr-kon

   Ferr-kon

   Ciii, ciii, dwie sesje już prowadzę :D

 3. No niestety ja nie wiem kiedy wrócę...Mam inne sprawy na głowie i na strefę co najwyżej mogę zerknąć od czasu do czasu...Chciałabym powiedzieć, że wkrótce wrócę, ale kurde...skłamałabym :/
 4. Mnie nie ma, musicie się sami zorganizować
 5. Ja się jeszcze zastanowię co i jak ps. moje odpisy będą albo ekstremalnie krótkie, albo będą mogły pojawić się po dłuższym czasie...mam ograniczoną obecność sama nie wiem do kiedy
 6. Czy już po wszystkim...? Jesteśmy bezpieczne...? Najwyższa pora na to, żeby się odezwać. Milczałaś dokładnie 9 godzin 20 minut i 5 sekund. Wybacz...ale twój system był w nie najlepszym stanie. Wolałam siedzieć cicho. Przyjmuję do wiadomości. Obraziłaś się? Nie. Ale brzmisz jak... Jestem zmęczona. Oczywiście, to było kłamstwem, bo nic takiego nie odczuwała. Wolała siedzieć w milczeniu i przeanalizować całą sytuację. Już i tak padły wszystkie pytania, które sama chciała zadać.
 7. Therek, współczucia... A moja nieobecność wydłuża się. Do odwołania. ALE WRÓCĘ!
 8. Niestety, ale moja nieobecność się przedłuża, zawieszam swoje odpowiedzi, pozwalam jednak na pisanie postów fabularnych i interakcję z wybranymi przez siebie NPC. Tutaj uśmiecham się do Mhrok po odpisy. Ja jak wrócę to zajmę się resztą. Dziękuję za zrozumienie, mam dość nieciekawą sytuację w domu.
 9. Kurde, nie mam czasu, żeby odpisać. Przepraszam.
 10. Dajcie czas do jutra, może na coś jeszcze wpadnę
 11. No w sumie dobrze myślisz...Podoba mi się ten pomysł ze śledzeniem *myślu myślu*
 12. Rzucę tym sztyletem na odwrócenie uwagi (chyba, jeszcze pomyślę). Wtedy Zan'med wyniesie Frejkę, a Artek by cisnął jakimś zaklęciem czy coś. Co innego mogę zrobić? Dalej się skradać, albo czekać? Nie ma czasu na czekanie. Trzeba działać. Zawsze zostanie jeszcze miecz. Ja mam profity za ataki z zaskoczenia.
 13. Ja mam ograniczoną obecność. Ustalenie dot. Lariusa jednak obowiązuje. W niedzielę dostanie ostrzeżenie, a jak nie odpisze, to niestety (albo i stety) do akcji wkracza Mhrok, lub ktoś inny.
 14. Ja teraz chora jestem i ciężko mi się myśli. Nawet zgłaszałam ograniczoną obecność..ale spytam. Jest coś takiego jak rzut sztyletem? Nawet jak nie trafię, to skupią się na Lunie. Wtedy reszta się rzuci akurat jak tamci będą zdezorientowani.
 15. Zawsze mogę rzucić sztyletem Jak w AC się strażników nożami na odległość załatwiało