Fumiko

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  2113
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Fumiko

 • Ranga
  Erpegzekutor potworów

Profile Information

 • Gender Female

Ostatnie wizyty

6143 wyświetleń profilu
 1. No mówię, YT nas szpieguje
 2. To ja może dla poprawy nastroju powiem tylko, że YouTube nas chyba szpieguje bo właśnie wyrzucił mi w sugestiach to:
 3. Milady Przysłuchiwała się rozmowie z Jonesem, sama jak dotąd nie wtrącając się do rozmowy. Coś tu śmierdziało i najwyraźniej reszta ekipy też się w tym połapała. Diabeł tkwił w szczegółach... na przykład w takim jednym... zdecydowała się włączyć do rozmowy. - Cóż, o kwestiach pracy na ostatnią chwilę zostało już powiedziane. Ja mam jeszcze pytanie - dlaczego akcja jest last minute? Czy ten przedmiot, który mamy wydostać jest w jakiś sposób niestabilny, technologicznie lub magicznie i dlatego presja czasu czy może jakiś inny powód? Ma zostać przeniesiony? Zniszczony? Przechyliła głowę, przyglądając się Jonesowi przez chwilę. - A tak bez związku z tematem - widzę wielbiciel stylu vintage z pana, Jones? - gestem wskazała na jego garnitur - Linia "Larry Blaze King" dla Mortimer of London, rocznik... '63? Czy '64? Dobrze poznaję? Nie pamiętam dokładnie, kiedy ten wzór wszedł, ale był na rynku niecały rok. Liczyła na to, że reszta towarzystwa podłapie sugestię. Garnitur sprzed dekady kupiony w second handzie mógł kosztować ułamek oryginalnej ceny. Z całą pewnością korposzczura oferującego lekką ręką 60 tysięcy nuyenów na start negocjacji powinno być stać na coś... bardziej rynkowego?
 4. Może akurat coś spawała i się zgrzała
 5. Milady o ile moralnie nie widzi problemu o tyle trup to zawsze śledztwo i potencjalnie więcej kłopotów niż to warte.
 6. Ja odpiszę jutro. Kot na mnie leży. Serio.
 7. Proszę, uznaj to za rewanż za Billie Jean
 8. No to dalej sacred flame w gargulca. I skoro Merv mocno oberwała to w bonus akcji healing word jako zaklęcie drugiego poziomu, czyli 2k4+3. Wynik 8 czyli 21/26 HP. Włócznia sobie wisi i nic nie robi na razie.
 9. Milady - Spędzić wieczór ciekawie w tak doborowym towarzystwie, brzmi nieźle. - Elfka uśmiechnęła się kącikiem ust. - Ciekawe tylko po co żółtodziobowi ekipa z cieni. Bo jak mamy przekonać byłą żeby do niego wróciła, to będę bardzo zawiedziona... Fragment o byciu zielonymi zignorowała. Nie było sensu odpowiadać na takie szpilki, lepiej udowodnić czynem jak bardzo ktoś się myli.
 10. Sprawdzone combo sacred flame i latającej włóczni a w ramach move chowam się za Orianą.
 11. Przynajmniej nie "keny keczułoki"
 12. Idźmy dalej Edit: @Kira, spłoń, teraz mi się będzie Billie Jean po głowie obijać
 13. Cóż, będę się trzymać monotonnej taktyki, bo gargulce jako złe powinny dostać extra z radiant, jak już je trafię Sacred flame w gargulca nr 1 + poprawiam spiritual weapon w ramach bonus akcji.