Fumiko

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  2014
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Fumiko

 • Ranga
  Erpegzekutor potworów

Profile Information

 • Gender Female

Ostatnie wizyty

4949 wyświetleń profilu
 1. Zdrowie + praca mocno ograniczają czas. Mogę mieć obsuwy.
 2. Cebula Alert:
  Brutal Legend za darmoszkę na Humble Bundle przez 2 dni.

  1. Egzio

   Egzio

   Wiem że nie miałeś nic złośliwego na myśli, ale przecież skorzystanie z miłego gestu, nie jest wcale przejawem żadnego cebulactwa :P Ostatnio chyba za bardzo nadużywa się słowa ,,cebula''. 

  2. Ferr-kon

   Ferr-kon

   Moim zdaniem powinno się go używać częściej i nazywać rzeczy po imieniu.

  3. Ferr-kon

   Ferr-kon

   Chociaż w tym przypadku to ewidentny żart :D

 3. No siemaaaa
 4. https://guweiz.deviantart.com/art/Arrest-597364753 Ten artysta ma taki styl, a sam pisze że Motoko była inspiracją dla arta
 5. O, Motoko Kusanagi, byłam ciekawa kto, w każdej chyba cyberpunkowej sesji jaką widziałam ktoś posługiwał się jej podobizną
 6. No, zmobilizowawszy się. 2 posiedzenia tydzień w tydzień + choroba nie pomagały, ale jest.
 7. Isawa Mizuki Wydawało się, że nawet zazwyczaj spokojnej shugenja nastrój się udzielał - korzystając z faktu, że formalnie wciąż była jeszcze dzieckiem, a i wzrost nie był jej największym atutem, postanowiła lekko tegoż faktu nadużyć, przepychając się naprzód, dla lepszego widoku. Postanowiła również tym razem kompletnie zlekceważyć fakt, że jej cień może mieć pewien problem z dokonaniem tego samego. Ostatecznie - nie zamierzała nigdzie uciekać. Tak jak wszyscy pochyliła się w ukłonie, obserwując cesarski orszak jedynie kątem oka - acz nawet to wystarczyło, żeby dojrzeć kroczącego wśród straży następcę tronu i z nieskrywanym zaciekawieniem obserwowała samego Syna Niebios, przyjmującego hołdy od daimyo klanów. Z ekscytacji wybiło ją nieco dziwne, nieprzyjemne uczucie bycia obserwowaną. I nie był to chyba tym razem jej "yojimbo", do jego obecności poniekąd zdążyła przywyknąć. Podniosła głowę, napotykając wzrokiem wojownika w zdobnej zbroi, noszącego mony rodu Bayushi. Dopiero po chwili zorientowała się, że nie jest on starszy od niej. Turniej zdecydowanie zapowiadał się interesująco. A Mizuki poczuła niejaką ulgę, że od magów nie wymaga się sprawdzianów walki ostrzem. Coś nie do końca podobało jej się w tym rywalu, choć jeszcze nie wiedziała, co.
 8. Dopsz. Będzie ork. Decker.
 9. A ja mam zagwozdkę czy robić ludzia czy łorka Oba mainly matrix, ale z zupełnie innym konceptem i podejściem
 10. Merveil Auris - Słyszałam o takich... chaotycznych zaklinaczach. - Aasimarka uśmiechnęła się - Mój dar ma nieco inne źródło. Spokojnie, tu nic takiego się nie wydarzy. A przynajmniej nigdy się nie wydarzyło ani w okresie, kiedy dopiero się uczyłam posługiwać mocą, ani w czasie nauki w Everlight. A jeśli chodzi o specjalizację, to nie mam ściśle określonej, staram się mieć opcje na różne wydarzenia - tak defensywne jak i ofensywne, choć zdecydowanie wolę trzymać się w drugiej linii, przed sobą mając choćby Jareda i jego tarczę. Skinęła lekko głową w stronę wojownika, wyraźnie odnosząc się do ich wspólnej walki z pająkami. - A z mniej bojowych to, jak wspomniałam, mam za sobą szkolenie w zakresie teorii magicznej, historii i kartografii. I radzę sobie w terenie. Oraz - zerknęła na panią kapitan, ciekawa reakcji - Niewielkie póki co, ale jednak możliwości posługiwania się magią leczniczą.
 11. Merveil Auris - Szczerze wątpię, żeby siedziało tam coś inteligentnego. Potężnego - być może, ale inteligentne raczej by wykombinowało jak wyleźć. Zwłaszcza mając na to dużo czasu. No i kwestia, czy ta mgła tak samo ogłupia nieumarłych, jak żywych, ale to się chyba przekonamy dopiero jak wejdziemy. Merveil najwyraźniej chętnie wdawała się w tego typu rozważania. A nuż któreś okaże się prawdą? Co prawda nieumarli byli nieco poza jej zakresem wiedzy, ale w końcu od tego mieli Orianę. Uśmiechnęła się do elfki w reakcji na jej pytanie. - Jeśli chodzi o umiejętności przydatne w ewentualnej konfrontacji, to wrodzony talent magiczny. I przyzwoicie strzelam z kuszy.
 12. No ja robię albo deckera albo technomancera, generalnie postać od matrycy a mniej bojową
 13. Sami adepci a żadnego klasycznego street samurai.
 14. @Jayne - nie czekaj na mnie z odpisem, chora jestem i strasznie mi powoli idzie więc jak coś to wrzucaj własne i się nie krępuj.
 15. Merveil Auris - Ścieżka wspinaczkowa. - Stwierdziła Aasimarka słuchając wypowiedzi o maszynie. - To tak jak wytycza się drogę w zboczu góry. Wbijasz haki w szczeliny, żeby dało się zaczepić liny i korzystać na przyszłość. Tylko tu zrobi to maszyna, a nie doświadczony zwiadowca. Skinęła głową z wyraźną aprobatą dla pomysłu. - Jak rozumiem maszyna nie wymaga, żeby ktoś nią sterował, tylko jedzie sama po prostej linii?