Marta

Sidekicks
 • Ilość dodanej zawartości

  12404
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Marta

 • Ranga
  Podpalaczka
 • Urodziny 04.06.1988

Profile Information

 • Gender Female

Ostatnie wizyty

21830 wyświetleń profilu
 1. Shakka uśmiechnęła się. - Mi? Proszę cię. Wyszłam na tym wszystkim lepiej niż ty - stwierdziła, przyglądając się siniakowi na twarzy brata. - Co się stało?
 2. RPG uczy i bawi, nic mnie tak nie przekonało, że warto dzielić duże zadania na małe, wykonalne, konkretne kroki jak system beatów i aspiracji w nowym WoDzie :D

 3. Shakka spojrzała na Salome z niejakim zdziwieniem. - Oczywiście - odparła tylko. Jeśli Salome nie widziała w jaki sposób takie doświadczenie może się przydać, to... ...to należało to zapamiętać jako oczywistą słabość. Twi'lekanka odebrała swoje rzeczy i sprawdziła kto napisał. Bo jeśli Wuwuś postanowił podzielić się z nią jakąś błyskotliwą uwagą w temacie tego, jak sobie radzi pierwszego dnia w szkole to mógł ją sobie wepchnąć w czerwony zadek.
 4. Znaczy, ja ich widziałam oczami wyobraźni jednak dalej, dlatego Illina Wam wychynęła spośród drzew, a nie wstała od widocznego kamienia No i Nili wie (a mroczek może nie pamiętać, bo było to grane chyba więcej niż pół roku temu), że im dalej od obozu tym bardziej elfy ogarniają. A przynajmniej jeden
 5. Ja nie wiem czy będzie ich dwoje Co do kamieni - kruszenia mieczem to ja za bardzo nie widzę (no chyba że jakimś dobrym stuntem), ale nie są wysokie, wygląda, jakby dało się je przemieścić. Chyba że są głęboko wkopane w ziemię to wtedy gorzej. Natomiast te kamienie są też dość daleko od Was - wyszliście w końcu poza obóz, i jeśli się nie mylę nie macie go nawet w zasięgu wzroku?
 6. A, Loranne trafia i zadaje 9 punktów obrażeń
 7. Shakka uśmiechnęła się całkiem uroczo i tylko trochę bezczelnie, udając, że wcale nie jest jej głupio, że nie jest wściekła i ciesząc się w duchu z sierżanta Manfree i jego dezaprobaty wobec tej bucowatej dwójki. - Tak traktujemy wszystko tutaj. W końcu powinnyśmy nauczyć się czegoś o lokalnym wymiarze sprawiedliwości, skoro któraś z nas ma być jej ręką - odparła grzecznie i niewinnie.
 8. Tak naprawdę Shakka była przerażona i robiła dobrą minę do złej gry. Ale szło jej to nieźle, nikt się nie zorientował, no i poznała nowych ludzi, a nawet zdołała poczęstować strażnika komplementem, i to nie byle jakim, bo raczej niewiele było osób na Korriban, które miały szansę usłyszeć, że przypominają samego dartha Crow, i to od jednego z jego dzieci. Kiedy pojawiła się Salome, twi'lekanka była już na tyle osadzona w roli, że dała radę podnieść się na nogi leniwie i swobodnie. Wysłuchała kobiety uprzejmie, choć nie uniżenie, i nie starała się ukryć lekkiego rozbawienia, bowiem zasady, które sith im przedstawiła były po prostu śmieszne. Shakka zaczynała rozumieć co tata miał na myśli krytykując niektóre rzeczy w imperium. - A czy nasze ogarnięte koleżanki wiedzą, co mają zrobić? - zapytała.
 9. No, Pyromanci niestety ostatnio się bieszą, zastanawiam się czy da się korzystać z roll20 na potrzeby forum. Tymczasem łapaj
 10. mapka.png

  -
 11. LO AND BEHOLD MAPKA http://pyromancers.com/media/view/main.swf?round_id=222009 Inicjatywa idzie jak na mapce, czyli: Loranne Ilek Elf Athras Kane Elfka ...i czy nie powinno tam być Lawy?
 12. jaskinia.png

  -
 13. Miałam dopisać małymi literkami, że proszę, niech to nie będzie Wuwu
 14. Haha. To brzmi jakbyście nie wiedziały, że SHAKKA NIE BĘDZIE ROZMAWIAĆ Z MULIE JUŻ NIGDY. Oraz, jestem ciekawa który taki miły i wysłał Shakirze jedzenie. I jak bardzo facepalma zrobił kiedy okazało się, że siostra trafiła do więzienia w ciągu dwudziestu minut od wejścia do budynku
 15. Prześliczne, i jak dobrze, że niezwiązane!