wok

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O wok

 • Ranga
  Pochłaniacz popcornu

Previous Fields

 • Systemy RPG Wampir Maskarada 3.0

Contact Methods

 • Website URL www.wtrakciegry.pl

Profile Information

 • Gender
 • Location Wrocław
 1. 23 września odbędzie w w Centrum Kultury Muza w Lubinie konwent Muza Fantasy. O 12.30, będziemy tam wystawiać LARPa Konwent Magów opis: http://www.wtrakciegry.pl/konwent-magow Co ciekawe - gramy w dostarczonych przez nas kostiumach. Jak ktoś ma ochotę wpaść to serdecznie zapraszamy. Poza tym w programie będzie jeszcze masa innych atrakcji, prelekcje, gry rpg, konkurs cosplay i inne. Dane szczegółowe wydarzenia: 23 września godz. 10-20, Armii Krajowej 1, 59-300 Lubin
 2. Hmmm próbując zachować realizm w grach rpg natknęlibyśmy się na masę problemów. Np. jak często w trakcie sesji postaci twoich graczy idą w krzaczki? Jak bardzo zwracasz uwagę na to w co są ubrane (czy ubranie pasuje do okazji, czy gracze robią coś z plamami, lub dziurami)? Jak często kiedy gracze kupują racje podróżne na tydzień, przedstawiasz im pełna liczbę ile sera, chleba, przypraw kupili. Rzecz jasna fajnie byłoby uwzględniać takie kwestie, jednak z drugiej strony gra traciłaby mocno na płynności. Jeśli łamiąc w grze rękę mam potem czekać ileś tygodni, aż mi się zrośnie, to czym mam się w tym czasie zajmować? I jasne, że raz na jakiś czas można graczom wprowadzić taki element (ot tak, żeby trochę posiedzieli w jednym miejscu). Aczkolwiek jeśli to się będzie powtarzać regularnie, to nie chciałbym uczestniczyć w takich sesjach, bo bym się po prostu zanudził na śmierć. (zarówno jako gracz, jak również jako MG)
 3. Cześć, 30. 06 - 02. 07. 2017 w II LO w Legnicy (Senatorska 32) startuje najnowsza edycja Imagikonu. W dalszym ciągu można zgłaszać punkty programu, aczkolwiek mamy już potwierdzenie, że nasze("W Trakcie Gry") LARPy pojawią się w programie. Opisy w linkach: Miasto środka - Równowaga - http://www.wtrakciegry.pl/miasto-srodka-rownowaga Nowa Fala - http://www.wtrakciegry.pl/nowa-fala Do udziału w obydwu zapraszamy
 4. Forum poświęcone RPG, więc wypadałoby dodać: https://www.youtube.com/embed/urNyg1ftMIU
 5. To zależy czy mówimy o świecie na kilka sesji (ot tak, żeby się wczuć w klimat z ulubionej książki/serialu), czy coś co miałoby ręce i nogi zrobione bardziej profesjonalnie dla szerszego grona odbiorców do długiej rozgrywki itd. Jeśli chodzi o to pierwsze to chętnie bym sie przeniósł do świata z Pomnika Cesarzowej Achai W sprawie tego drugiego nadałby się nocny patrol Siergieja Łukiajenki, czy Krzyżacki Poker Spychalskiego.
 6. Bardzo fajny pomysł. Z tego co mówisz, to wejście w klimat poszło dużo dalej niż mógłbym się spodziewać. Czuje, że muszę samemu przeprowadzić malutki eksperyment przy następnym mistrzowaniu : ). Swoją droga używasz jeszcze jakiś innych tego typu rekwizytów? Czegoś co wprowadzałoby mocniejszy element utożsamiania się graczy z postaciami?
 7. A ja jestem ciekawy jak do tego podchodzisz od strony mistrzowania. Czy jeśli gracze powiedzą, że piją miksturę, to nakierujesz ich, żeby faktycznie wypili (tj. w realu)? Czy jeśli jej nie wypiją to nie zadziała? Zakładam, że w środku nie ma nic trującego, a co najwyżej mało smacznego.