Araven

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Araven

 • Ranga
  Zaglądacz przezramienny
 1. - Dobrze, macie tu nieco jadła jakem obiecał teraz stąd odejdźcie i jakom wcześniej prawił nie próbujcie nikogo napadać bo życiem to przypłacicie. A rzeknijcie jeszcze gdzie tu jakowyś zajad albo gospoda w której bezpiecznie noc spędzić można? Jan daje im nieco jadł by dla kilku osób starczyło choć na jeden posiłek. Po odejściu chłopów mówię: - Kompani czas nam o spoczynku na noc myśleć, rano dalej ruszym. Niezależnie gdzie zanocujemy warty trzymać będziemy. Ja najstarszy to pierwszą wartę biorę.
 2. Moja oferta aktualna nadal, powiecie coś ciekawego to dostaniecie nieco jadła.
 3. Bierzcie grosze jako Wam dałem krzywda Was nie spotka od nas jako rzekłem, ten młodzik z mieczem nader wyrywny jest. Ci których widzieliście to był lud zbrojny? Coś słyszeliście komu służą cesarzowi czy innym panom? Pewnikiem coś gadali tak idąc a Wy mogliście sporo słyszeć. Pomyślcie i gadajcie co tam widzieliście dokładniej. Jak powiecie co tam jeszcze ciekawego widzieliście dam Wam trochę jedzenia. A wkrótce bramy Ceskiego Brodu otworzą to coś tam w jatkach i u piekarza kupicie.
 4. Milcz Delionie Ty się mienisz rycerzem ? Chcesz grabić i zastraszać głodnych chłopów? Podobno kodeksu rycerskiego przestrzegacie? Kto Ci pas rycerski dał i za co? Jako zbój sobie poczynasz. Ja z ludu pochodzę drwalem byłem za młodu, teraz zamiast drzew łby ścinam. Bacz bym Twego z ramion nie zdjął. Wy zaś chłopi macie tu 5 praskich groszy to prawie wszystko co mam, kupcie sobie i rodzinom coś do zjedzenia i nie próbujcie więcej nikogo napadać bo tu Was ktosik ubije. Ty Samborze takoż chcesz ograbiać tych głodnych buedakó z zawszonych koszul i obeszczanych portek?
 5. Wstrzymaj się to zawsze zdążysz uczynić Delionie, na bok nieco odjedź byśmy w kupie nie stali. Około 6 metrów przed nami każę oprychowi stanąć. Czujny jestem czy aby z chaszczy coś nam nie zagraża. Wypatruję czy to zwykły chłop czy raczej żołdak albo dezerter. Stój bratku i gadaj prawdę, chłopi wy czy grasanci alibo i kto inszy?
 6. Za blisko bratku nie podchodź, a co Ty tak do tyłu zerkasz, nie ma Was tam aby więcej? Nie łżyj mi tu tylko. Jak o Nas idzie to źle trafiliści, my biedni i takoż głodni. Bić się jednakowoż umiemy niezgorzej. napadanie Nas zaiste durnowaty to pomysł. Łup niewielki a straty takoż w ludziach można znaczne ponieść
 7. - Mnie takoż zajedno kogo z kuszy ustrzelę a ja od maleńkości z konia strzelam. Chodź tu jako rzekłem obwiesiu pogadamy i pójdziesz do domu, Ty Delion rozgladaj się czujnie.
 8. Poczta gmail blokuje takie pliki nie masz konta na onet albo gdzieś podobnie. Edit fajnie że wreszcie generator dotarł. Poszleli na punkcie tego bezpieczeństwa. Niedługo nic wysłać nie będzie można.:)
 9. Mam info, ze nie doszło. Napisz do mnie z maila swojego na araveno@vp.pl to odpiszę i wyślę generator.
 10. Poszło na maila. Odpalasz generator wybierasz zakładkę stopnie i masz symulację 1 rzutu 4 kośćmi Fate. Ilośc serii tez można ustawić pzrydatna rzecz w walce np.
 11. MG podaj mi smsem swój mail to Ci ten generator podeślę.
 12. Dobra robota Samborze, jam ich nie wypatrzył. Do chłopa zaś mówię: Choć no tu samojeden nim ja Cię z kuszy ustrzelę alibo ten młodzian ze swego łuku. Mówię to po czesku sam swoją konną kuszę ładując, co przy mojej sile i wprawie ręcznie robię bez użycia haka. Chcę go jedynie wypytać. Nie wjeżdżam w krzaki czekam czy sam przyjdzie.
 13. Mój wynik kośćmi Fate to 0. Test powinien być chyba 4k3 minus 8 jak 3k6 symuluje rzut Fate? Ew. 4k6 może symulować rzut Fate 1 i 2 na k6 to -1, 3 i 4 ka k6 to 0 a 5 i 6 na k6 to +1 i tak 4k6 zastępuje kości Fate ale to wymaga nieco wprawy w zliczaniu.
 14. A mogę rzucać swoimi kośćmi Fate?
 15. - Obecnie ja walczę dla Ciebie jako rycerza, Ty zaś jesteś młodym pełnym wiary katolikiem i pragniesz walczyć z heretykami. Płacisz dobrze, mnie tylko to interesuje. Heretyków nienawidzę jako i Ty. Taki jest plan mój i propozycja. Im prostszy tym lepszy. Spotkaliśmy się na Śląsku, stamtąd ruszyłem z Tobą. do Czech by z heretykami walczyć. Tako i nasz łucznik podobnie. Proponuję jak wyżej.