Cypher

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  324
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Cypher

 • Ranga
  Gracz wielce dzielny

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Poznań

Ostatnie wizyty

565 wyświetleń profilu
 1. Bardzo chciałbym wszystkich przeprosić, ale niestety nie dam rady prowadzić niczego w najbliższym czasie, w poniedziałek koło północy dostałem telefon że moja mama została zabrana do szpitala z podejrzeniem udaru, pobiłem swój osobisty rekord na trasie Słupsk-Poznań przez to i niestety na razie wygląda to tak że przez kilka najbliższych tygodni raczej nie będę miał czasu na nic. Jeszcze raz przepraszam zwłaszcza graczy którzy poświęcili czas na stworzenie postaci, wygląda na to że nad moją grą na tym forum krąży jakieś fatum.
 2. Według poniższego schematu [na razie niech każdy uzupełni co ma, co doczytał itd zobaczymy na czym stoimy i dalej będę pomagał]:
 3. Wstępne wieści z linii frontu, podtrzymuję chęć startu w tym tygodniu, ale moje gardło ma na ten temat swoje zdanie, więc możliwość obsuwy istnieje, jednakże bądźmy dobrej myśli
 4. Spokojnie, jeśli nie planujecie od razu próbować zmanipulować pracodawcy albo rzucać się na niego to na razie przez pierwsze posty da się przeżyć bez mechaniki.
 5. Ok ostateczne wyniki : Kapitan: Jardir Akabane @franekfrog Pilot: Kaltya Hun - @Vadeanaine Inżynier: Raheem - @Gatzky Haker: Keshav "Magik" Mahanti - @Shartan Żołnierze: Jagermaister - @NiemiłosiernySamarytanin oraz Zaahir Rahmani - @Therek Start, jak dobrze pójdzie postaram się zacząć do końca tygodnia, ale nie ukrywam że jestem w stanie raczej słabym [karma że kpiłem ze znajomych w pracy, że zostałem ostatni zdrowy ], dalsze kwestie będą już na podforum Gratuluję wszystkim odwagi i dziękuję za danie mi szansy jako Mg
 6. Wybaczcie opóźnienie ale względy zdrowotne nieco krzyżują mi plany, z pracy prosto do lekarza, niby mam L4 ale jutro niestety na wolne sobie pozwolić nie mogę, zaraz lecę prosto do łóżka i liczę na to że przeżyję to jakoś. Oficjalne wyniki jutro powinny być, tak samo wysłana będzie prośba o forum, ale raczej bez zaskoczeń
 7. Tak, tutaj to już by zależało od tego kim był przed wyruszeniem w podróż, przy czym bardziej bym tutaj sugerował że pochodził z jakiejś stacji kosmicznej albo bliskiej kolonii bo z tego co tak na szybko sprawdzam nie ma w podręczniku mowy o ziemi tylko o Al-ardha, planecie podobnej do ziemi, ale nie identycznej.
 8. Mechaniczną również, ale też czy doczytałeś coś fabularnie więcej, czy jakaś konkretna planeta/stacja pochodzenia itd.
 9. Co do zamiany to tak jak @franekfrog napisał, dwóch żołnierzy akurat się przydaje, znaczy jest to prawie najsensowniejsze, chyba że ktoś chce się bawić niestereotypowo [czytałem w internecie że da się złożyć statek bez broni, polegając na walce elektronicznej. @Shartan jak dla mnie traciłeś 90% przyjemności z gry, storytelling bez emocji związanych z kostkami, kombinowaniem czy los się uśmiechnie... A co do pytania, nie nie ma takiej możliwości raczej, ostatni koloniści z Pierwszego Horyzontu zostali rozmrożeni ponad 60 lat przed akcją gry, no chyba że jakaś zagubiona kapsuła, ale akurat fabularnie jeśli miałby by to być haker to by było raczej słabe, wystarczy sobie wyobrazić że dajemy dzisiejszy komputer informatykowi który przespał ostatnie 20 lat.
 10. Jasne nie ma problemu, możemy poczekać
 11. Sytuacja wygląda tak: -Mam już wszystko co potrzebne od @Therek i @franekfrog, @Gatzky, nie wiem czy coś doczytałeś, coś jeszcze dosyłasz? -Czekamy jeszcze na @NiemiłosiernySamarytanin, on w nieobecnościach prosił o trochę czasu ze względu na chorobę, więc ostatecznie czekamy do niedzieli. Reszta chyba się rozmyśliła, od Mitsuna mam potwierdzenie że nie da rady niestety. Skład na tą chwilę byłby Kapitan, Mechanik plus 2x Żołnierz, najwyżej pilota dostaniecie na razie NPC, bez hakera jakoś będziecie musieli sobie radzić chyba że ktoś jeszcze się pojawi.
 12. No to lista życzeń VOL 2: Sesja modern w klimatach Legend Polskich Allegro Sesja w klimatach książek Łukjanienko Siergieja Nocny/Dzienny Patrol może w krajobrazie Polski WH 40k najlepiej DH, RT L5K szkoleniowa Steampunk, Aeropunk dużo latających statków Coś w klimatach Metra, ewentualnie innego post-apo DnD 5ed ale w niestandardowych klimatach, niech to będzie pustynia, dżungla, piraci na morzach, górzysta kraina cokolwiek byle nie standardowa strefa klimatyczna w stylu Europy, lasy, pola, czy ewentualnie Podmrok i jaskinie.
 13. Zastanawiałem się nad tym, miało być poruszony potem przy tworzeniu mechaniki, ale skoro padło to moja propozycja jest taka: -Jeśli komuś urodzenie pod konkretną Ikoną jest potrzebne fabularnie to nie ma problemu, natomiast jak komuś jest to obojętne to planuję wylosować dwie i z tych dwóch będzie można sobie wybrać. Co do koncepcji, jak dla mnie wszystko gra, jak na razi szykuje się pełen przekrój społeczeństwa