LuniLan

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  424
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O LuniLan

 • Ranga
  Gracz wielce dzielny

Profile Information

 • Gender Female
 • Location Gdańsk

Ostatnie wizyty

293 wyświetleń profilu
 1. Na szybko komentarz - tak, doc, spoko rzecz
 2. Alice Vollip Alice zaklęła siarczyście widząc jak cios wymierzony w Samuela nie przyniósł żadnych efektów. Odskoczyła na krok, myśląc panicznie nad kolejnym ruchem. Plan był dobry. Kątem oka zerknęła na skupioną Alvę. Jej plan także był dobry. Przed oczami mignął blask metalowego ostrza bułata. Zevron ciął. Polała się krew. Fontanna trysnęła na ciemną spódnice i żakiet medyk. Zaklęła ponownie. Tętnica. Przebił tętnicę! Mimo to Alice stała, spinając mięśnie, gotowa do wykonania jakiegokolwiek ruchu. Jeśli tylko ktoś krzyknie żeby ratować Franco, rzuci mu się na... Samuel stał. Pobladły, zmęczony, ale stał. Ku przerażeniu Vollip nawet nie osunął się na podłogę. W jego oczach nie było strachu, na twarzy żadnego przerażenia nadchodzącą śmiercią. Nie tak zachowuje się konający człowiek... "- I ty, Alice, przeciwko mnie?" Medyk zacisnęła dłonie w pięści, wycofując się o pół kroku. Powtórka z rozrywki. Powtórka z rozrywki. Powtórka z rozrywki. O ile siła jaką władała Lena nie przerażała Alice tak bardzo, to teraz faktycznie zaczęła czuć prawdziwe zagrożenie. I to takie, któremu chyba nie byłaby w stanie stawić czoła. - Kim Ty jesteś, Samuelu? - szepnęła, otwierając szerzej oczy. Głębokie cięcie. Kilka szwów. Kilkanaście warstw maści. Kilkadziesiąt tygodni regeneracji, na którą składają się setki procesów odnowy różnych tkanek. A on... Zrobił to wszystko w sekundę. Takiej rany nie da się łatwo wyleczyć, a intensywność krwotoku ścięła by z nóg nie jednego rosłego mężczyznę... W tej samej chwili narodziło się jedno, najważniejsze i zasadnicze pytanie: Czy którykolwiek z Kruków jest w stanie pokonać Samuela i obronić swoich przyjaciół? Alice wrosła w ziemię, nie wiedząc zbytnio co powinna teraz zrobić. Wciąż trzymając postawę obronną, powolnym krokiem zbliżyła się do Alvy by w razie jakiś przykrości móc asystować przy jej obronie. I oczywiście przy obronie przesyłki.
 3. Tak kontrolnie wolę zapytać: Czy Alice i Alva widzą całą tą Pustkową scenerię?
 4. To na pewno :D. Za sam fakt +5 do walki @Vadeanaine mam jeszcze fuksa, nie użyłam go w tym rozdziale. Ale zastanawiam się poważnie czy lepiej go nie zostawić na później...
 5. Potwierdzam! I rzucam! nooo... to... zabiłam go wręcz http://strefarpg.net/turlacz/?id=14613
 6. @Marass mów na co mam rzucać
 7. Alice Vollip Od samego początku wiedziała, że coś było nie tak. Po pierwsze poszło za gładko i zaczynało brakować niespodzianek. Oczywiście przystojny przewodnik - idealny kandydat na męża, kochanka czy ojca, nie mógł być tym, za kogo próbował się podawać. Pierwszy sygnał ostrzegawczy padł w pojeździe, a później posypały się jak fałszywe asy z rękawa oszusta... Uwadze Alice nie umknęło nic. Widziała i analizowała każdy ruch obojga: Franco i Eleny. "Franco, ty podła żmijo..." Odwzajemniła ciepły uśmiech mężczyzny, jednak bardziej niedbale niż zrobiłaby to w normalnych okoliczności. Zapewnienia Samuela wcale nie brzmiały przekonująco. "Plan działania... Jakiś plan..." "- Dość tego. Idę sprawdzić, co tam się wyprawia." Vollip odwróciła głowę w stronę Zevrona dokładnie w tym samym momencie, gdy otwierane drzwi zamknęły się na powrót z impetem. Adrenalina powoli zaczynała rozchodzić się po całym jej ciele. Powtórka z rozrywki. Właśnie to się zapowiadało... "A co gdyby spróbować rozegrać to tak..." - Samuelu... - jęknęła, bardziej przypominając wystraszoną nie na żarty, niewinną nastolatkę. - Co się dzieje? Zrobiła dwa kroki w stronę mężczyzny, kuląc się. Kolejne, dwuznaczne zapewnienie o jej bezpieczeństwie nabrało, w nowym świetle, formę groźby. Alice przystanęła jednak wraz ze słowami Alvy. Czyżby do zabawy dołączył czwarty gracz? Odpowiedź pojawiła się szybciej niż tego można się było spodziewać. Alva to osoba, której cierpliwość kończy się na chytrych igraszkach i podstępach. W dziczy nie to gwarantuje bezpieczeństwo i przeżycie kolejnej nocy. Już wycedzenie nazwiska Samuela było bardzo ofensywnym i mało dyskretnym posunięciem, ale później... To był znak. Idealny impuls. Improwizacja. Kiedy tyvijka cisnęła płaszczem, Alice sprężyście skoczyła na Franco. Posiadając ogromną wiedzę medyczną, potrafiła skutecznie leczyć, ale tym samym znała najczulsze punkty ludzkiego ciała. Doskonale wiedziała, gdzie uderzyć. "Obezwładnić, pozbawić przytomności, zdobyć więcej czasu." Wymierzyła w splot słoneczny najboleśniejszy cios na jaki była w stanie się zdobyć.
 8. @Vadeanainegdzie znajduje się skrzyneczka?
 9. Pomysl miałam podobny, ale długo go rozważałam, ponieważ bałam się że Alice się oberwie za brak cierpliwości i narażanie Kruków Na pewno ma przy sobie podręczną torbę. Jeśli ode mnie zależy co stało się z tą „główną” to wolałabym żeby ją również miała przy sobie.
 10. Dobra, mam konkretny pomysł na reakcje Alice :). Post dziś albo jutro
 11. No padłam no cóż... Alice zaczyna robić sobie coraz więcej wrogów niż Percival
 12. @Marass, czy powinnam na coś rzucić? Oby nie bo mam przeczucie, że to może być słaby rzut
 13. Alice Vollip Słysząc niepokojący szmer i jeszcze bardziej zatrważające rżenie karego konia, przyskoczyła do Franco, łapiąc go pod ramię. Ścisnęła mocno swoje drobne rączki na jego umięśnionej ręce. - Nie jestem dobrym wojownikiem... Wolałabym uniknąć jakiekolwiek walki... - jęknęła, strachliwie zerkając przez jarzące ciemnością okna. - Samuelu, czy mógłbyś spojrzeć na naszego konia? Boję się o swój bagaż. Ma... bardzo dużą wartość. Sentymentalną. - Alice podniosła głowę. Obdarzyła mężczyznę spojrzeniem kobiety, która niczego bardziej nie pragnęła, jak poczuć się bezpieczniej.
 14. Zgadzam się na taki wariant. Jeżeli chodzi o delikatne wyproszenie Franco z zabawy Alice może spróbować coś zdziałać