Rosomaq

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

6 obserwujących

O Rosomaq

 • Ranga
  Erpegowy nowicjusz

Profile Information

 • Gender Male

Ostatnie wizyty

336 wyświetleń profilu
 1. Harris Spojrzał na Lydię i zastanowił się chwilę nad jej pytaniem. Nigdy nie przepadał za takim gdybaniem. Uważał, że ważne jest rozważenie potencjalnych skutków swoich działań, zwłaszcza gdy mogły zaszkodzić jego pacjentom, ale zazwyczaj wolał myśleć o konkretnych sytuacjach, nie o bliżej określonym "czymś", które może się zdarzyć. Wątpił też, by May mogła w świadomie dopuścić do sytuacji, w której ludzie których teraz miał przed sobą byliby zagrożeni. -Jeśli coś się stanie, to wtedy zrobimy co w naszej mocy by temu przeciwdziałać. Nie martwiłbym się tym, na co nie mamy wpływu
 2. Harris Psycholog ruszył w kierunku grupy i bez wqiększego zastanowienia powiedzial im, by szli za nim na ciąg dalszy testów.
 3. Harris Psycholog skinął głową na znak, że zrozumiał. -Jasne. To było głupie pytanie Osobiście wolałby przeprowadzić dłuższe obserwacje, ale rzeczywiście, nie ma sensu marnotrawić pieniędzy ludu. Rozumiał znużenie May, którą kierowanie tym projektem musiało cholernie męczyć, a odpowiadanie na takie głupie pytania pewnie zajmuje jej połowę czasu, który moglaby przeznaczyć na... Co ona może robić w wolnych chwilach? Czy w ogóle takie ma? Jakoś trudno było sobie ją wyobrazić robiącą rzeczy, które normalni ludzie robią dla relaksu. Malowanie? Nie, na pewno nie. Czytanie? Może, ale co? Raczej nie jest fanką jakiś tanich romansideł. Jude prędzej obstawiałby kryminały. Harris szybko sprawdził dane, któe miał mieć przesłane na pagera. -Chyba większość zebrała się w korytarzu przy gabinetach medycznych, już po nich ruszam. - powiedział, po czym ruszył po ludzi.
 4. Harris
 5. Harris
 6. Harris
 7. sorry że tyle to zajęło żebym zajrzał, ale robią nam młyn w szkole. Już leci odpis
 8. Harris
 9. Mi się calkiem podobają. Trochę dodają do tego, jak postrzega się postać innego gracza
 10. Harris
 11. Harris
 12. Sorry, ostatnio jestem trochę bardziej nieogarnięty niż zwykle
 13. Myślałem, że już za późno Sorry, teraz napiszę
 14. Cholera, wybacz, nie wyświetliło mi powiadomienia :/
 15. Harris Długo zastanawiał się nad tym, co powiedzieć swoim przerłożonym. Zawsze w takich chwilach miał przeczucie, że zadał za malo pytań i kiepsko się przygotował. Zanotował spokojnie co ważniejsze punkty, które powinen poruszyć. Głęboko odetchnął i pobiegł do stołówki, by zrobić sobie więcej kawy, z którą ruszył w kierunku budynku badań naukowych. Hm... Najważniejsze - skupić się na tym, co udało mi się zaobserwować i dopiero potem snuć spekulacje na jakikolwiek temat. Wypowiedziec się krótko, ale treściwie. No i zapytać, czy można podzielić się z drużyna możliwymi skutkami zdrowotnymi, chociaż chyba już znam najbardziej prawdopodobną odpowiedź.