Teapunk

Bohaterscy Gracze
  • Ilość dodanej zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Teapunk

Profile Information

  • Gender

Ostatnie wizyty

40 wyświetleń profilu
  1. Graczem jestem od niedawna, brałem udział właściwie w jednej pełnoprawnej sesji na żywo, ale dawno temu grałem w kilku PBFach i całkowicie wypadłem z obiegu. Do tego słucham/oglądam sesje (głównie Nerd Poker, Harmonquest, Critical Role), próbuję czytać podręczniki, żeby jakoś wgryźć się w temat mimo braku graczy/chęci znajomych na sesję/czasu. Moją aspiracją jest jednak bycie MG. Rodzi się więc pytanie: czy spotkaliście się może z MG, który właściwie wcześniej nie miał do czynienia z graniem w RPGi lub jego doświadczenie jest nikłe? Czy do bycia MG potrzebne jest bezpośrednie doświadczenie, czy może istnieje możliwość "nauczenia" się tego w sposób, który nazwałbym "suchym" czy też akademicko-książkowym?
  2. Hej, bardzo chętnie bym się zgłosił, przy czym byłaby to moja pierwsza przygoda z DnD (poza podcastami z sesjami w DnD, których słucham), a i do PBFów wracam po wielu, wielu latach. Prawdopodobne więc, że trochę by mnie trzeba było poprowadzić. Czy cała sesja miałaby charakter noob-friendly?
  3. Hej wszystkim. Jestem w gruncie rzeczy półpoczątkującym. Lata temu regularnie grałem na forach, w sesji na żywo uczestniczyłem w gruncie rzeczy raz, ale z braku czasu pbf wydaje mi się lepszym rozwiązaniem. Przygarnie ktoś na sesję w klimacie urban fantasy/horror/podobne? Nie pogardziłbym również czymś cyberpunkowym/steampunkowym.