Gusto

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Gusto

 • Ranga
  Pochłaniacz popcornu

Previous Fields

 • Systemy RPG Warhammer, Star Wars, D&D, Mag:Wstąpienie,

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Nottingham

Ostatnie wizyty

47 wyświetleń profilu
 1. Josiradei K'ahkol Zwiedzanie wieży było ekscytujące, szczególnie "Winda" zrobiła na nim wrażenie. Osobne pokoje nadal były zaskakującą nowością, ale każdy klan ma swoje własne zasady i rytuały. Zostawienie swoich rzeczy oznaczało zdjęcie zbroi, trwało to dłuższą chwilę. Ubrany już bardziej normalnie ruszył za resztą. Widok z okna wspólnej sali był wspaniały. Przyglądał się miastu, które stało się jego nowym domem, jak urzeczony. Dopiero słowa Augusta o przekąskach wyrwały go z tego stany. Pytanie o zdolności zostało powiedziane kiedy już miał jeść kolejną przekąskę, odłożył ją na miejsce i zaczął się przysłuchiwać rozmowie. - Wybaczcie że się wtrącę.-- powiedział po pytaniach Ady i Nicole -- Chciałbym odpowiedzieć na twoje pytanie Augusto. Umiem stworzyć Ciemność - po tych słowach replika zbroi, w którą był wcześniej ubrany, zrobiona z ciemności pojawiła się na nim by po sekundzie zniknąć. - Jak również jestem w stanie przyzwać Tarczę -- migotanie powietrza przypominające w kształcie tarczę było przez chwilę widoczne. - To są relatywnie nowe dla mnie moce i niezbyt dobrze nad nimi panuję. Potrafię wywołać u innych Strach. -- zastanowił się przez moment - Żywię się mrokiem, który jest w innych istotach żywych.
 2. Chciałbym zagrać. 1 raz mi się udało na żywo i była fajna zabawa (w szczególności rzucanie duuużą ilością k6). Myślę nad konceptem Legionisty z Kościoła Ikon (Ranged na statku). Dopracuję koncept i wyśle na pv
 3. Przebranie się, potem jedzenie.
 4. Josiradei K'ahkol Schował ogon pod mieczem i ruszył za resztą. Wnętrze wieży zrobiło na nim ogromne wrażenie. Rozglądał się zaciekawiony, wszystko tutaj był inne niż to do czego przywykł. Dlatego też niezbyt zwracał uwagę na słowa innych. Lecz gdy Emerald Guardian wspomniała o obowiązkach i pokojach z jego ust wydobyło się zaskoczone - Własne pokoje?!?! -- ogon do tej pory schowany pod mieczem wyrwał się poruszając w górę i dół. To mu przypomniało o zachowaniu Glaze'a - Mam prośbę... Czy moglibyście nie dotykać mojego ogona. Do tej pory zbroja sam go pokrywał ale odkąd przeskoczyłem przez portal straciła całą moc. Muszę znaleźć płatnerza, który pomoże w jej zmodyfikowaniu. Będę również potrzebował pomocy z "Technologią" , nie rozumiem jej.- Otworzył usta jakby chciał jeszcze dodać, ale głośne burczenie w brzuchu, które z pod zbroi bardziej przypominało warczenie jakiegoś zwierzęcia, mu przerwało. - Kiedy wyruszymy na polowanie? Nie jadłem nic od dwóch dni i jestem głodny - wyjaśnił przepraszająco.
 5. @Therek czy mogę skopiować twój sposob dodawania mechaniki postaci?
 6. Pod kątem używania w walce. Jak na przykład Force Shield inaczej wygląda stworzony przez Green Latern a inaczej przez Yellow, zapewne ktoś kto włada ogniem będzie miał inny wizualnie Shield niż ktoś kto wlada ziemią lub lodem. Wydaje mi się że systemowo spełniają takie same funkcje ale każde wygląda inaczej. Doskonale rozumiem że podczas walki jesteśmy ograniczeni dobtego co mamy na karcie postaci ("walka" "społeczna" też pod to podchodzi, czyli nawet używając Darkness żeby zmienić swój lub innych wygląd właściwie nic mi to nie daje oprócz opisu). Tak samo jak użyłem Darkness do ukrycia zbroi, w walce bedzie to wymagało rzutów i przy porażce przeciwnicy będą doskonale wiedzieć że ją posiadam.
 7. Dziękuje @Lunatyczka. Pytanie do @Aquaman czy w opisywaniu wizualnej strony naszych mocy mamy jako taką swobode? Oczywiście w ramach rozsądku.
 8. @Therek Upss. Już poprawiam. Muszę zaczać używać więcej odstępów. Ogarne tą forme rpg i moje posty bedą dużo czytelniejsze
 9. Josiradei K'ahkol Słowa Władcy Lodu jak i jego zachowanie były całkowicie zaskakujące i niezrozumiałe. Jednak gdy ręka powędrowało w stronę jego ogona instynktownie przesunął go poza zasięg, na szczęście zainteresowanie trwało dość krótko. Chociaż na słowo Smok spiął się cały gotowy na walkę, gdy zobaczył co tak naprawdę Władca Lodu zrobił uśmiechnął się. Natomiast słowa Jasnowłosej kobiety spowodowały że szybkimi ruchami ściągnął helm i przypiął do pasa. Białe włosy jak zwykle opadły mu na prawe oko. Pociągła twarz o biało szarej skórze i czarnej zrogowaciałej: na nosie, wokół policzków i brody oraz rogi z boku głowy, wyraźnie podkreślały jego obcość. Delikatnie się ukłonił. - Dziękuję Ci Pani. Sięgnął do pojemniczka i przełamując "ciasteczko" na pół wyrecytował formułę grzecznościową swego klanu - Niech Bogini Nahhma Ta Która Przynosi Pożogę wspomaga Twój Klan w łowach. Mówił spokojnym głosem z dziwnym akcentem. Połowę "ciasteczka" odłożył z powrotem jednocześnie drugą wkładając do ust. Czarne oczy z jasno zielonymi obwódkami wokół jeszcze ciemniejszych źrenic zlustrowały scenę, która się przed nim rozgrywał. Znajomość zapowiadała się naprawdę interesująco. - Bogini! Nigdy nie jadłem czegoś tak dobrego. Swoją uwagę całkowicie skupił na Jasnowłosej kobiecie, ktoś kto robi tak dobre jedzenie musi być bardzo potężny. Ciekawe kiedy Nightwing przedstawi mu osoby, które miały w niedalekiej przyszłości walczyć razem z nim o Sprawiedliwość.
 10. Josiradei K'ahkol Imię : Josiradei K'ahkol Pseudonim: Brak Wygląd: Postawny osobnik płci męskiej. Białe włosy. Czarne oczy z zielonymi obwódkami wokół jeszcze ciemniejszych źrenic. Rogi wyrastające z boku głowy. Biało szara skóra. Czarna zrogowaciała skóra na bokach policzków, nosie i wokół podbródka przechodząca na szyję i klatkę piersiową. Gadzi ogon, w tym samym kolorze i o tej samej fakturze ja reszta zrogowaciałej skóry, sięgający do połowy uda. Zwykle chodzi ubrany w Mroczna Zbroje, z ciemno czerwonymi wstawkami. Walczy dwuręcznym mieczem. Charakter: Odgrywający twardego i nieprzystępnego. Tak naprawdę osoba honorowa i sprawiedliwa. Umiejąca poświecić się dla innych, szczególnie niewinnych osób. Wydaje się zagubiony w nowym otoczeniu. Szczególnie technologia i kontakty społeczne sprawiają że jest bezradny. Chociaż nie jest naiwny i wie że ludzie raczej nie są istotami pałającymi wdzięcznością. Wie co to porażka ale niezbyt dobrze to znosi. Absolutnie szczery, aż do bólu w stosunku do osób, którym ufa. Historia: Pojawił się w San Francisco około miesiąc temu. Ukrywał się w slamsach broniąc i pomagając bezdomnym. Otrzymał wiadomość od Nightwing i postanowił dołączyć do Teen Titans mając nadzieje że bycie w drużynie pomoże mu zrozumieć ten nowy i fascynujący świat. Resztę historii będę dopisywał w trakcie sesji Mechanika
 11. Josiradei K'ahkol Przyglądał się wieży, stojąc na początku drogi prowadzącej do niej. Po chwili ruszył przed siebie. Był otulony czarnym płaszczem z kapturem, dobrze wiedział jakie reakcje wywołuje u postronnych a nie chciał rozpocząć nowej znajomości od walki. Choć nawet płaszcz nie mógł zakryć jego wzrostu i masywnej sylwetki. Im bliżej podchodził, tym bardziej był zdenerwowany - Chyba nawet bardziej niż przed pierwszą walką z Łowczynią – przemknęło mu przez myśl. Mniej więcej w połowie drogi, gdy był już pewien że został zauważony, płaszcz zniknął ukazując zbroję w którą był ubrany. Słońce wydawało się odbijać od ostrzy i kolców którymi były ręce udekorowane, by zostać właściwie pochłonięte przez czerń reszty zbroi. Ruchem ramienia poprawił swój miecz dwuręczny przewieszony przez plecy. Zatrzymał się parę kroków przed grupą. Jestem Josiradei K'ahkol z klany Dr'ath z Równiny Nahhma – nie doczekawszy się reakcji, kontynuował - Towarzysze mówią na mnie Josi. Popatrzył na Nightwinga. Jak rozumiem ty jesteś przywódcą tej Wieży Strażniczej. Otrzymałem Twoje zaproszenie i tak jak powiedziałem przez tele..... - urwał szukając odpowiedniego słowa w pamięci – Przedmiot do przekazywania głosu – dodał szybko – Będzie dla mnie zaszczytem wspomóc was w walce z niesprawiedliwością tego świat. Powoli zaczął się rozluźniać. Jak na razie nikt nie uciekł ani go nie zaatakował. Gadzi ogon do tej pory położony wzdłuż nogi powoli zaczął się poruszać na boki.
 12. Witam wszystkich. Właśnie dostałem wiadomość że dołączę do drużyny.
 13. Witam. Właśnie dostałem wiadomość od MG że również się dostałem . Jak tylko się ogarnę z pracą to dodam post o mojej postaci. Ps. jaram się jak przed pierwszą sesją ever.
 14. Witam. Jestem tutaj nowy, tzn. na forum i dla mnie pbf jest całkowicie nową formą rpg. Swego czasu grałem w rpg bardzo dużo. Zaczynałem za czasów pierwszych MiM-ów Moimi ulubinymi systemami są :WRFP, SW i Mag:Wstąpienie, natomiast jestem tak spragniony grania że raczej nie będę się ograniczał tylko do tych systemów. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.