Kogi

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  4050
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Kogi

 • Ranga
  Sloth
 • Urodziny 05.04.1989

Contact Methods

 • Website URL http://

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Location, Location

Previous Fields

 • GaduGadu 1274489

Ostatnie wizyty

9965 wyświetleń profilu
 1. No raczej zacznę walczyć. Zwłaszcza, że z wariatami się ciężko rozmawia. Zwłaszcza jak za nimi pojawiają się wybuchy i Sevatar zaraz zacznie strzelać.
 2. 3 pytanka: - Coś ucięło chyba posta, bo nie wiem co dzierży demon - Czy ja dobrze kojarzę, że zbroje Astartes mają kamery itp i się całe zajścia nagrywają, czy to trzeba było uruchomić wcześniej? - Mogę dostać zasięgi itp? Bo wiem, że będę tłukł Alajosa w pierwszej turze, ale nie wiem czy oddział może strzelać do demona czy lepiej jednak do czołgu
 3. Zorael Durev Zorael patrzył na Alajosa z wysokości swojego pancerza. Nie zdjął hełmu, nie zamierzał prowokować jakiegoś snajpera ze strony przeciwnej. Przez cały czas miał ochotę zgnieść głowę tamtego jak zgniły owoc, do którego była podobna, nie tylko wizualnie ale najwidoczniej także posiadała takie same możliwości intelektualne. Nie wiedział czy ma do czynienia z idiotą, fanatykiem czy połączeniem obu. - Kapitan Zorael Durev, III Kompania Szturmowa IX Legionu. - Po przedstawieniu się Durev długo rozglądał się po okolicy milcząc, w końcu westchnął i się odezwał do Mrocznych Aniołów. - Najwidoczniej waszą skazą jest bezdenna głupota. Mój Pan przysłał mnie tu abym ukarał zdrajców, którzy zaatakowali cywilną ludność Imperium. Jeśli myślisz, że jego przybycie zmieniłoby cokolwiek w naszych relacjach to jesteś po prostu idiotą. A jeśli powiesz jeszcze słowo o braku honoru lub morderstwach innych Legionów niż Twój to zabiję Cię na miejscu. Tym czego tu dokonaliście udowodniliście, że nie stoicie po stronie żadnej cywilizowanej istoty ludzkiej. Oczekuję Waszej bezwarunkowej kapitulacji, albo wybijemy was jak wściekłe psy, którymi jesteście.
 4. Ja w końcu odpisze, ale jak tylko uda mi sie mieć zarówno jakiś czas wolny jak i nie być chorym.
 5. Zorael Durev Niewielkim sukcesem było to, że udało im się przegrupować. Jego plan tymczasowo działał. Jednak idąc dalej przez miasto Zorael nie miał pojęcia co jeszcze się tu wydarzy i czy cokolwiek zostanie z cywilizacji na Baalu. Sam widok ogrodów sugerował, że będzie konieczne spalenie wszystkich zmutowanych roślin. Żal było całej tej pracy w uczynienie tej planety zdatnej do życia. Widok wieży zaś zaskoczył Dureva. Nie wiedział skąd się wzięła. Nie przypominała niczego czego znał. Przyglądął się jej w milczeniu, gdy zauważył że Mroczne Anoiły wysłały komitet powitalny. - Spokojnie, Sevatarze. Też mam ochotę go zastrzelić skoro się już tak pięknie wystawił, ale gdy widzę co się dzieje z moimi braćmi uważam, że ważne jest nie tylko zabicie wrogów, ale też sposób w jaki to robimy. - Tu Durev na chwilę przerwał - I nie patrz tak na mnie jak na idiotę. Jestem przekonany, że to podstęp. Dlatego wychodząc na przeciw chcę mieć osłonę psioniczną, a także ciężki sprzęt wycelowany w tego Fellblade'a. Zmieciemy ich jednym strzałem, a dopiero potem będziemy szturmować wieżę. Andarist, rozstawcie skanery. Chcę abyście kontrolowali cały ruch przeciwnika w okolicy czy nic nas nie okrąża. A także czy będą jakieś odczyty z wnętrza wieży. Źródło energii czy cokolwiek.
 6. Malakai i Zorael - Co jest? - W głosie Sevatara brzmiało napięcie. - Ktoś. Coś? Połączyło się ze mną? Zesłało wizję? - Plątał się chwilę Malakai. - Nie wiem, nie jestem psionikiem. Przekazał mi informację. Jakiś czarodziej przywołał to coś składając w ofierze naszych ludzi. Teraz El'Johnson używa mocy tego czegoś by wzbudzać w nas szał. To coś jest wielkie i wściekle wkurzone. Na tego czarodzieja, El'Johnson i spółkę. Uważa ich za tchórzy, niegodnych. Odniosłem wrażenie, że to coś jest wojownikiem jak my i brzydzą go takie metody. Pokazał mi kielich w środku wierzy. Kielich pełny krwi mego Prymarchy. Ten kielich go więzi. Chciał. Wręcz żądał by go uwolnić. - Streścił jak najbardziej mógł całą wizję. - Nie mam pojęcia co o tym myśleć. Może to pułapka. Może szansa skłócić naszych wrogów. Faktem jest, że to coś dało mi jakąś osłonę przeciw swoim atakom. Nie mam pojęcia dlaczego mi i jak długo to może działać. Sprawdzam właśnie czy można to rozciągnąć na swoje otoczenie. Durev milczał przez chwilę, gdyż nie wiedział do końca jak to skomentować. Po kilku sekundach się odezwał. - Malakai, jeśli to coś wzbudza szał, to nie jest naszym przyjacielem. Większość naszych braci własnie szaleje i nie słucha rozkazów. W każdym razie i tak musimy udać się do tej wieży, żeby jakoś powstrzymać te ataki. Liczę, że nasi codicerzy z tym pomogą, ale na pewno nie będziemy uwalniać jakiegoś cholernego czegoś atakującego psionicznie Astartes. -Łał. Czarodziej? Coś wezwał, znaczy jakiegoś ksenosa i El'Jonson to wykorzystuje. Albo to coś kłamie jak najęte, albo nasz drogi Lion ma w dupie Imperatora i jego nakazy, albo dostał specjalną dyspensację. Nie by mnie którekolwiek bardzo zdziwiło . - Stwierdził Sevatar. - Jestem z Durevem. Może sobie darujmy uwalnianie kogokolwiek, chyba że mowa o ludności cywilnej Imperium. Nie jestem też fanem psioniki, ale może niech ktoś obejrzy Kaana. Twój codicer Durev? - Słuszna uwaga Sevatarze. - Skomentował Durev - Jak tylko spotkamy się w punkcie zbiorczym, któryś z codicerów sprawdzi Cię Malakaiu. Żeby się nie okazało, że złapałeś jakiegoś psionicznego pasożyta czy coś takiego. - Phhh- Parsknął rozdrażniony Kaan. - Ostatnie co chciałbym zrobić to uwolnić kolejnego wroga. Po prostu przekazałem wam co mi się przytrafiło. Poza tym i tak idziemy do wierzy po prostu będę udawał, że taki jest mój cel. Każda ochrona się liczy. - Popatrzył na odczyty w swoim hełmie. Jego oddział oberwał porządnie w zasadzce i jeśli to „coś” sprawi, że jego oddział dojdzie tam w całości – to czemu nie. - Pomysł z codicerem uważam za trafny. Nie znam się na psionice, a jak na mój gust, za wiele się tu dzieje. Idę do was. - Bez odbioru.
 7. Zorael Durev Jednak się pomylił. Przeciwnik nawet nie używał kodów. To zdumiało Dureva. Czyżby Mroczne Anioły były na tyle pewne siebie łamiąc kody, że sami nie liczyli się z możliwością odwrotnej sytuacji? Coś tu nie grało. Nie skomentował uwagi Sevatara, próbując pomóc wygrzebać się swoim ludziom. Wtedy nadszedł atak. Gdyby nie pomoc codicera, mogłoby to się źle skończyć. Zwłaszcza, że to nie był tylko gniew, ale też omamy. Paskudztwo. - Dzięki Velis. Próbuj utrzymać osłonę tak długo jak się da. Spróbuję załatwić ci pomoc. Sytuacja mocno snie podobała się Kapitanowi. Dowodził ludźmi, którzy tracili nad sobą kontrolę i jakiekolwiek dowodzenie powoli stawało się niewykonalne. Cholera jasna. Następnie przełączył się kanałami, aby połączyć się z kapitanami oddziałów z codicerami i samych codicerów. - Musimy się przegrupować. Oddziały, które nie mają psionicznej osłony zaczynają szaleć. Musimy spróbować wyeliminować najpierw to zagrożenie i domyślam się, że znajduje się ono w tej wieży. Niech wszyscy kierują się na koordynaty 12-4-delta-8. Słysząc nauczającego Rzeźnika, Zorael przeklął na głos. Następnie zmienił kanał na prywatny i odezwał się. - Nasir, do ciężkiej cholery spróbuj opanować swoich ludzi zamiast ich podjudzać do ataku! Wróg najprawdopobniej wciąga nas w zasadzkę wycofując się. Głos Nocnego Łowcy był ostatnim co Zorael chciał usłyszeć w tym momencie. Niczego nie brakowało mu tak jak jeszcze tłumaczenie się przed przełożonym w tym momencie. - Prymarcho, mogę próbować, ale nie przewiduję sukcesu. Jesteśmy atakowani psionicznie i tylko oddziały z codicerami jakoś się trzymają. Sugeruję przegrupować siły i spróbować wyeliminować zagrożenie psioniczne tymi, którzy są w stanie. To powinno pomóc pozostałym się otrząsnąć i kontynuować główne cele misji.
 8. Zorael Durev Przechwycony komunikat skonfundował Zoraela. W pierwszej chwili chciał kazać się wycofać, jako że zaminowane były raczej budynki, a nie ulica, bo już użyli by tych ładunków. Jednak rozkaz poszedł w gotyku, bez żadnego kodu mimo tego, że to była przygotowana zasadzka. Nic co wiedział o Mrocznych Aniołach nie wskazywałoby na taki poziom niekompetencji. Więc to wybieg żeby ich wyciągnąć z budynków? Oczywiście możliwe, że to finta w fincie i rozkazy są tak wydawane, aby mimo przechwycenia zostały zignorowane przez przeciwników. Ale to już raczej byłaby paranoja. - Andarist, dach! - Durev wydał krótki rozkaz sierżantowi wskazując na górę budynku. Po wydaniu teog rozkazu ocenił sytuację na polu walki. Nie wyglądało to za ciekawie dla Lasombry. - Malakai, schowajcie się, będę was osłaniał! - to mówiąc Zorael wyszedł z budynku i ostrzelał oddział na dachu po przeciwległej stronie ulicy osłaniając sojuszników.
 9. Możesz uciec na dół budynku, który oczyściłem. Kwestia, że on może być zaminowany.
 10. @malkawiasz Szybkie pytanie: czemu nie strzelałeś Lasombrą z emitera antymaterii do tego nowego oddziału? Miałbyś ich w zasięgu.