Kogi

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  4039
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Kogi

 • Ranga
  Sloth
 • Urodziny 05.04.1989

Contact Methods

 • Website URL http://

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Location, Location

Previous Fields

 • GaduGadu 1274489

Ostatnie wizyty

7531 wyświetleń profilu
 1. Zorael Durev Przechwycony komunikat skonfundował Zoraela. W pierwszej chwili chciał kazać się wycofać, jako że zaminowane były raczej budynki, a nie ulica, bo już użyli by tych ładunków. Jednak rozkaz poszedł w gotyku, bez żadnego kodu mimo tego, że to była przygotowana zasadzka. Nic co wiedział o Mrocznych Aniołach nie wskazywałoby na taki poziom niekompetencji. Więc to wybieg żeby ich wyciągnąć z budynków? Oczywiście możliwe, że to finta w fincie i rozkazy są tak wydawane, aby mimo przechwycenia zostały zignorowane przez przeciwników. Ale to już raczej byłaby paranoja. - Andarist, dach! - Durev wydał krótki rozkaz sierżantowi wskazując na górę budynku. Po wydaniu teog rozkazu ocenił sytuację na polu walki. Nie wyglądało to za ciekawie dla Lasombry. - Malakai, schowajcie się, będę was osłaniał! - to mówiąc Zorael wyszedł z budynku i ostrzelał oddział na dachu po przeciwległej stronie ulicy osłaniając sojuszników.
 2. Możesz uciec na dół budynku, który oczyściłem. Kwestia, że on może być zaminowany.
 3. @malkawiasz Szybkie pytanie: czemu nie strzelałeś Lasombrą z emitera antymaterii do tego nowego oddziału? Miałbyś ich w zasięgu.
 4. Poszedł mój post. Przy okazji pytanie (późno mi wpadło do głowy). Skoro moge użyć karabinu grawitacyjnego do zniszczenia fortyfikacji, to czy mogę nim zawalić budynek w tej scenie na przeciwników? W sensie ten w którym sa? Aha, i jaka broń została Predatorowi? Jeśli jakakolwiek.
 5. Zorael Durev Durev nie zdążył odpowiedzieć Sevatarowi, gdy zalały ich pociski przeciwnika. Musiał przyznać, że terminatorki się sprawdzały, bo bolty przeciwnika wybuchały wśród nich nie robiąc nikomu krzywdy. Odruchowo Astartes zaczęli odstrzeliwywać się, ale bez efektów. Zorael szybko zaczął wydawać niezbędne rozkazy. - Velis, rób co możesz żeby to zatrzymać. Dasz radę zidentyfikować pozycję ich psionika? - odpowiedział Zorael codicerce po czym rzucił w stronę łącznościowca- Caleb, chcę mieć skan terenu, przesyłaj na mój wizjer co uda Ci się ustalić! I przekaż tym z tyłu żeby łapali jakąś osłonę. - Już Kapitanie... potrzebuję jeszcze chwili... Jest! Przesyłam! Dwa oddziały na godzinie trzeciej i Dwa na dziewiątej... Uwaga, kolejny oddział zbliża się po dachach na dziesiątej! Kapitan III Kompanii uświadomił sobie szybko o ograniczeniach nowego sprzętu. Mając plecaki już dawno byłby - Widzę, dobra robota! Prześlij to na wizjery kapitanów. - Skomentował Durev, po czym nawiązał kontakt z kapitanami i sierżantami- Kaan, Lasombra będzie w stanie posłać wiązkę w stronę tego skradającego się oddziału? My w tym czasie spróbujemy wyczyścić budynek, bo tu jesteśmy jak kaczki. Sevatar, weźmiecie drugą stronę? Oddziały z tyłu niech zejdą z ulicy i spróbują przejść budynkami. Po czym wzniósł swój młot i ruszył w stronę najbliższego budynku przeciwnika wśród boltów i granatów. - Spearhead, za mną! Za Imperatora i Sanguiniusa! - Z tym okrzykiem na ustach Zorael wpadł w przeciwników z furią roztrącając swym młotem Mroczne Anioły jak zabawki. Po chwili za nim pojawiła się jego drużyna.
 6. To odnośnie karabinu grawitacyjnego. Bo wziąłem go też, to pytanie: czy limit 1 sesję tu też jest? Czy możemy mieć obaj jak jesteśmy na różnych misjach? Bo jeśli Titus go chce to mogę wziąć coś innego.
 7. Zorael Durev Baal nie był rodzinnym systemem Dureva. Ale mimo to widok zniszczonych miast na Secundusie napełnił go gniewem. Zginęły setki tysięcy, jeśli nie miliony mieszkańców Imperium. Powód tego bombardowania był dla Zoraela oczywisty. Mroczne Anioły chciały pokazać, że nie blefują. Ewentualnie zmusić obrońców twierdzy do poddania szantażując ich życiem cywili, którzy byli dla nich praktycznie jeńcami. Strategia tchórzy. A takie zachowanie sił podających się za Imperialne było absurdem. Durev jedynie nie był pewien jak na to najlepiej odpowiedzieć. Po tym jak Fulgrim zakończył transmisję odezwał się Zorael. - Jeśli mogę. Owszem, zdenerwowaliśmy przeciwnika, ale on zmusił nas do działania. Musimy spróbować przechwycić na Baalu część sił Mrocznych Aniołów zanim zdobędą fortecę, bo wtedy cała nasza obecność tutaj straci sens. Na naszą korzyść przemawia fakt, że siły Pierwszego Legionu i sprzymierzonych są podzielone i część okupuje Secundusa. Domyślam się zatem, że teraz rzucono do walki znaczną część pozostałych sił, bo już wiadomo że jakikolwiek plan negocjacji czy raczej szantażu wziął im w łeb. I mamy tu dwie możliwości: albo teraz rzucili wszystko co mają żeby zdobyć Baala, albo to tylko dywersja, która ma nas wprowadzić dokładnie w to miejsce, którym Lion chce nas widzieć. Osobiście preferowałbym w tej chwili koncentrację sił i uderzenie najpierw w jedno zgrupowanie przeciwnika, a dopiero potem w następne, ale widząc płonące miasta, nie sądzę abyśmy mogli zignorować żadnego zgrupowania przeciwnika, gdyż jeśli uderzymy tylko na Baala na Secundusie może odbyć się rzeź. Jeśli natomiast odbijemy Secundusa, to w tym czasie zapewne Baal zostanie zdobyty. Musimy zatem również rozdzielić nasze siły. Pytanie jedynie w jaki sposób. - Zorael zwrócił się do mistrza Ethericum - Czy jesteśmy w stanie stwierdzić ile desantowców zostało wysłanych?
 8. To zmienię sprzęt! I ojoj. To zmienia mi strukturę posta.
 9. A mogę wziąć młot bez tarczy? Bo jeśli dobrze zrozumiałem to nie. Póki co idę w miecz plus karabin, ale zastanawiam się czy w ten sposób wykorzystuję potencjał terminatorki.
 10. Wrzuciłem updejt sprzętu. Ale mam pytanie, bo poszedłem w terminatorkę i nie jestem pewien czy mogę wziąć miecz energetyczny, czy tylko młot i tarczę lub pazury? @malkawiasz Wziąłem zestaw sensorów, ale myślę, czy nie przyda nam się bomba. Jak uważasz? EDIT: i w sumie mam pytanie. Jeśli chodzi o flotę, jaką przewagą dysponują napastnicy względem nas na Baalu? Chodzi mi czy to są w miarę wyrównane siły czy kilkukrotnie większe?
 11. Ja bym poszedł za opcją A. Ale nie wiem co na to @malkawiasz? Sprzęt uzupełnię wkrótce. Jak rozumiem możemy odpisywać? Czy czekamy na coś po uwzględnieniu podsumowania?
 12. Plan Mrocznych Aniołów opierał się na obecności Sanguiniusa.