Venomus

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  595
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Venomus

 • Ranga
  Dyplomowany operator kostek
 • Urodziny 13.01.1990

Previous Fields

 • Systemy RPG D&D, Wolsung, Warhammer, SW, ZC...
 • GaduGadu 13300415

Contact Methods

 • Website URL http://

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Poznań
 • Interests RPG, Fantasy, SW, Wrestling, Komiksy...

Ostatnie wizyty

1088 wyświetleń profilu
 1. Już po wakacjach, mamy wrzesień. Nadchodzi jesień... wiec gdzie jakieś nowe rekrutki do sesji superhero ja sie pytam?

   

 2. Strefo, czy ktos ma zamiar zrobić rekrutkę do jakiejs sesji Spejs Marinowej albo Superhero (bez jakichś szalonych mechanik)? 

  Może być nawet sesja solo-2 osoby.

  Prity Plis strefo?

  1. L'riot

   L'riot

   Co to "szalona mechanika"?

  2. Venomus

   Venomus

   Cos innego niz dawne X-menowo Avengersowe sesje tutaj i od biedy M&M

 3. Pograłoby się w jakies superhero. Rekrutki w dziale widzę dosyć stare...

  Ktos przyjmuje?

  1. Fumiko

   Fumiko

   Pogadaj z @Ferr-konem, miał niedawno dodatkową do Masek.

  2. Ferr-kon

   Ferr-kon

   W sumie mógłbym rozważyć. Dawaj na PW jeśli jesteś zainteresowany.

  3. Aquaman
  4. Venomus

   Venomus

   Jam ci to powrócił. Wczoraj bylem na nowym pajaku i odzyla dawna iskra pbf-ów

    

 4. Sanguinius, the fallen angel oraz Horus the Protector. Mmmmmm,i can see it now,
 5. Hmm w takim wypadku przedkładałbym swoją kadencję na kapitana Krwawych Aniołów. W razie mechanicznych zawirowań zawszę pozostaje zapytać się apotekariuszy lub Sanguinary Priestów
 6. Warhammer 30,000 - do tego Blood Angels? God damn nigga. Tylko trochę fate odstrasza - o jakim stopniu zintegrowania mechaniki mówimy?
 7. A dopuściłabyś nekromantę w wiedźminlandzie? Pamiętam kiedyś były wydane fanowskie klimatyczne dodatki dla demonologów i nekrosów. Iście zacne. Tylko ma mechaniczna wiedza kuleje gdyż nawet po przeczytaniu ichniego podręcznika tuzin razy nadal za cholerę nie wiem jak ona działa...
 8. Muchos gracias senior Agua-hombre Edit: Cholera, jak tu się usuwało posty, nie tutaj to miało być...
 9. Jako staro/nowy gracz strefowy (niby 6 lat tutaj ale od prawie roku nieobecny duchem czy ciałem) przytoczę swoje przemyślenia co do łatwości wchodzenia w trybiki Strefy. Hermetyczność owszem,uderzająca na samym początku, ale miałem to szczęście, że już pierwszego (lub drugiego, pamięć nie ta) dostałem się do sesji Avengersowej a zaraz po tym do X-Menów White Kinga (wtedy mutancich sesji było ci u nas zatrzęsienie). Miałem to szczęście i przyjemność trafić na graczy jak Aquaman, Charleene, Rheni (już nie grającej) i innych przy których od razu dało sie wciągnąć do grania. Potem tempo trochę zmalało ale to inna historia... Zdarzali się też wykolejeńcy pokroju Darlara, ale z tego co się orientuję to magiczne pieczęcie i przeklęte sigile wciąż trzymają, i jego dostęp do tego forum jest wieczyście wykluczony, co uspokaja mą duszę <spluwa przez ramię>. Ale o czym to ja...a tak. Uderzało trochę, że przy części sesji powstawała sytuacja "mam już 2 ugadanych kumpli, ale 1 z was może się przyłączyć. Może." Szło to przeżyć,bo w końcu wszystko jest dla ludzi ale trochę mnie to uwierało. Też nie wiem czy jest tak nadal ale kiedyś bodajże jak chciało się założyć sesję trzeba było poprosić kogoś z moderacji aby otworzył odpowiedni temat/dał uprawnienia(?) zamiast jak gdzie indziej na spontana, nie patrząc na nikogo po prostu wpisać swoja sesję i tyle (tu mogę się mylić, znowu skleroza świeżo upieczonego absolwenta). Podobno miało to zapobiegać chaosowi czy cuś... No i oczywiście brak MG ale to nie wina forum a ogólna bolączka pbf'ów. Albo nikt nie prowadzi rekrutek na coś co cie interesuję, albo jak już coś wpadnie to ludziska rzucą się wygłodniali po10 na każdą i jest spora szansa, że się nie dostaniemy do danej przygody. Jak w życiu od którego próbujemy tu chwilowo uciec/odpocząć. Smuteczek... Ogólnie, nie jest źle, ale jak mówili poprzednicy, jest trochę do zrobienia. A, że planuję wrócić do grania na Strefie to mam nadzieje, zmiany te nastąpią ASAP, czego sobie i administracji życzę. Venom out, fhtagn!
 10. Nolanis, co do twojego spoilera. Mówił najprawdziwszą prawdę - chyba, że zmieniono historię względem komiksowego pierwowzoru. Koncept postaram się jakoś w nawale Pyrkonowego szaleństwa wysłać.
 11. Ja dokończenie serialu zostawię na czas podczas grania, więcej frajdy. Goddamnit, ile w necie jest obrazków Latarnii która nie jest Jordanem/Gardnerem/Raynerem/Stewartem....całe kilkanaście egzemplarzy! Z czego polowa nadawałaby się gdybym chciał grać 16-letnim hipsterem (szalik? srlsy?) Coś wymyślimy jednak... Wiek? Pewno coś 21-22 lata, bo młodszymi to się nagrałem w mutancich sesjach.
 12. Jak wcześniej wspominałem, You have my power ring.
 13. Błagam...komiksu w jakiejkolwiek (peleryniastej) formie. I must feeeeed...
 14. Dopuszczasz granie zwolenników kejosu/nerosió czy mają być "niezależni poszukiwacze przygód"?