Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

 •  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
 •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
 •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
 •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!


Mhelkir

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  1014
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Mhelkir

 • Ranga
  Podróżnik krain wyobraźni

Profile Information

 • Gender

Ostatnie wizyty

2255 wyświetleń profilu
 1. Wrzucę dziś, znaczy do jutra rana, posta i możemy lecieć dalej od jutra. Imo trzeba trochę przyspieszyć
 2. Eh, smuteczek, no ale gratulacje wybranym Będę śledził sesję
 3. Goblin 2 ginie od ciosu Wexena, Goblin1 nie ma szans z całą drużyną i szybko dołącza do kompana. Skupiacie się w około ogniska spodziewając się kolejnych ale nikt się nie pojawia, albo były tylko dwa albo uciekły, Gobliny miały przy sobie skórzane pancerze i broń przypominającą bułaty (rodzaj szabli), jeden z nich miał drewnianą tarczę. Nic innego cennego przy nich nie znaleźliście, naszyjnik z kłów, torbę z resztką królika i bukłak z wodą skradziony pewnie jakiemuś podróżnemu. Walka dobiegła końca.
 4. Też się dorzucę, tak by nie kolidować z innymi zgłoszeniami, z człowiekiem - wizardem.
 5. W całej Azji na raz? pochwal się, gdzie konkretnie? Co do neta, sprawdź 3 razy ustawienia telefonu, ja kiedyś wziąłem nówkę sztukę z androidem do Chin, z co warto nadmienić włoską kartą SIM. Podobno cześć polskich operatorów blokuje neta z tak dalekich krajów i by mi się to przydało wtedy, bo mój nowy fon na włoskim numerze uznał że ściągnie sobie w Chinach upgrade... Nie wchodząc w szczegóły tani upgrade to nie był
 6. @kosmatyy żyjesz? @Reszta: Jestem w nowej chacie w nowym mieście, jeszcze bez neta poza telefonem, więc wybaczcie ale odpisy jakoś w weekend dopiero. Przy okazji liczę że Kosmaty do tego czasu coś napisze. Pozdrawiam
 7. Prawie koniec przeprowadzki. Sporo mam do ogarnięcia w nowym miejscu więc najpewniej będę nieobecny do końca tygodnia.
 8. Hej, a reszta? minął tydzień a są deklaracje jedynie 3 graczy z 5...
 9. To działa inaczej, na 1 poziomie znasz 2 cantripy (sztuczki aka czary 0 poziomu) które możesz używać dowolną liczbę razy w ciągu dnia, wybierz dwie i zapisz w karcie, na 1 poziomie masz też przygotowane lvl+mod.Wis (czyli 4)czarów z poziomów które możesz rzucać (1szego), czyli każdego dnia po modłach czy czymś w podobie wybierasz 4 czary na dany dzień Zatem: znasz 4 czary 1 poziomu z listy druida, każdego dnia mogą być to inne czary. Na 1 poziomie masz 2 wolne sloty 1 poziomu, więc możesz dziennie rzucić 2 razy któryś z czarów 1 poziomu który znasz (może być ten sam 2 razy). Poison Spray - to jest czar 0 poziomu (cantrip) możesz go używać każdej rundy, wybierz jeszcze jeden czar 0 poziomu Cure Wounds - to jest czar 1 poziomu, wybierz jeszcze 3 jakie możesz dzisiaj użyć, pamiętaj że masz mocy na max 2 użycia któregokolwiek. Po wybraniu uzupełnij kartę --------------------------------------------------------------------- Wracając do walki: Nie do końca: Atak to k20+prof.bonus bo masz proficiency w tej broni, + mod z siły, czyli łącznie 21, ale to naturalna 20, a więc krytyk. Obrażenia z Twoją siłą (k4-1) przy krytyku rzucasz dwa razy i sumujesz wyniki, drugi rzut to 2, zatem łącznie goblin G2 oberwał za 5, zawył klnąc po goblińsku z bólu i całkiem poważnie krwawi. G1 atakuje Je'Gurra i chybia: http://strefarpg.net/turlacz/?id=13097 inicjatywa jest: 24(Ruppert), 22(Katrina), 12(Goblin2), 9(Kosmaty), 7(Soa), 6(Goblin1), 6(Wexen) Kolej Wexena i od nowej rundy przechodzimy do nowego sposobu deklaracji.
 10. Czekam na wypowiedź reszty, zrobimy do końca tą rundę tak jak robiliśmy i dalej zaczniemy nową wg tego co omówione powyżej o ile większość się zgadza.
 11. Dla mnie ok, rozwiązanie ma tylko taki minus że mogę kogoś znpcować nie do końca po jego myśli, system imo zacznie się sypać kiedy Wy lub przeciwnik zaczniecie mieć więcej czarów co zmieniają pole bitwy bo po każdym takim Wasze deklaracje pewnie przestaną być aktualne - ale do tego czasu możemy go stosować.
 12. Dalej szukam możliwości zagrania w dnd 5e, ktoś coś? czy to już koniec wakacyjnego wysypu rekrutek? :(

 13. Gratki wybranym! To teraz trzymamy kciuki za powstanie drugiej drużyny
 14. Znaczy tego co ciachał Wexena, czy tego co na mapce jest bliżej Ciebie a więc w niebieskim okręgu na mapie?
 15. Trzymam kciuki za czas i pomysły Dwie drużyny w jednym świecie to imo super pomysł, szczególnie gdyby druga drużyna miała do czynienia ze skutkami działania pierwszej, jakby się okazywało że z założenia dobre czynny po latach miały złe skutki