Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

 •  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
 •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
 •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
 •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!


NiBl

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  411
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O NiBl

 • Ranga
  Gracz wielce dzielny

Contact Methods

 • Website URL http://

Profile Information

 • Gender

Previous Fields

 • GaduGadu 2164484

Ostatnie wizyty

2205 wyświetleń profilu
 1. mgbg

  Nie chcę też za każdym razem modyfikować posty... Pewne osoby (może nie tutaj) to triggeruje... Poza tym uważam, że Kita lepiej wszystko zrozumie jak zobaczy co się stało na własne oczy... (Kamery go!) a nie jakieś brednie o konstruktach, iluzjach itd.
 2. mgbg

  KUR znowu mi pożarło posta... więc w skrócie: - z podręcznika rozumiem, że AEGIS to nie popierdółki. Policja może nie chcieć bezpośrednio walczyć z Superami. - "konwencja" nie jest jednolita (ja tam lubię Iniemamocnych), co przyznaje podręcznik i prosi dogadanie szczegółów związanych z prawem. - Tę sytuację spowodowała nasza drużyna (tym bardziej, że decyzje padały od poziomu meta-rozgrywki), więc oczekiwałbym natychmiastowych złych konsekwencji (poza tymi długofalowymi) szczególnie ze strony organów porządkowych. - "Super" to może i jesteśmy ale dla miasta jesteśmy bardziej "utrapieniem", niż "bohaterami" na chwilę obecną.
 3. Czy można prosić o wywalenie skrótu Alt+R (i innych jemu podobnych) z silnika. Już nie wiem ile razy przez to G***** straciłem posta.
 4. mgbg

  Aha... Co do edycji posta. Nawet jeżeli policja to coś co przytrafia się innym, to można uznać, że Kita w chwili obecnej wykazuje niezdrową paranoję (boi się, że będą chcieli ją wziąć na przesłuchanie i jeszcze przy tym zdemaskują) a Cadmus (masz na myśli story arc z samego początku), to chyba sytuacja była jednak trochę inna. Dla postronnego widza nie było to dwóch dzieciaków, które w wyniku "walki kogutów" rozwaliły kawałek miasta.
 5. mgbg

  Prawdę mówiąc już pewne elementy konwencji superhero mi ciężko przełknąć... Chociażby w tym wypadku zupełny brak jakichkolwiek natychmiastowych konsekwencji... Chociaż mogę sobie wyobrazić: - My to zrobiliśmy - OK widzę, że pani lata. Przekażemy to do AEGIS oni się tym zajmą.
 6. Kita Kita nie rozumiała co się stało i co się dzieje, ale wiedziała, gdzie się może tego dowiedzieć. Nawet jak zupełnie nie chciała teraz tam iść... - Tobie to łatwo powiedzieć - Zwróciła się kwaśno do Spektry - Masz gdzieś co inni o tobie myślą i sądzisz, że nic ci się nie może stać. Nowość, nie wszyscy możemy sobie na to pozwolić, więc naprawdę nie chcę tutaj być i przyznać się przed policją, że to nasza wina. Wydaje ci się, że tak po tym pozwolą ci wrócić do "twojego domu" nawet bez przesłuchania na komisariacie to jesteś w błędzie. Czym innym było bycie gapiem, a zupełnie inaczej było stać i machać flagą "to nasza robota". Chociaż, przy tym pierwszym nadal była szansa, że ktoś wskaże ich palcem i będą przez to mieli problemy. W głowie Kity kotłowało się wiele pytań. Odwróciła się na pięcie i pomknęła do kamienicy w której mieści się baza. - Zamawiam komputer.
 7. mgbg

  Swoją drogą. Dziękuję wszystkim za czytanie w myślach Kity. (Trzeba było zastosować się do sugestii Vraia i wyedytować). Dalej można gadać? Bo Kita będzie miała coś do powiedzenia.
 8. mgbg

  Chciałem zwrócić uwagę, że: " Plecami do nich stał jakiś człowiek, ubrany dokładnie tak, jak Karol. " Czyli nie wiedzą, że wyglądał dokładnie jak Karol, tyle że nosił szaty maga . Dlatego uważam, że Kita nie wie, że to był dokładnie Karol.
 9. mgbg

  No to może niech reszta drużyny zaproponuje ... Kita uważa to za zły pomysł anyway... Nie to by ją słuchali
 10. mgbg

  Policja, Aegis, Inspektor budowlany... Wątpię, by jakikolwiek z mieszkańców, był w stanie wrócić do wewnątrz, przynajmniej dzisiaj.
 11. mgbg

  Prawdę powiedziawszy zassessował bym sytuację, a nuż "enviorment" by powiedziało, co tam się właściwie działo... ale chyba byłoby to naciągane... No i nie chcę robić tego samego co przed chwilą Spektra... Kurcze... ciężko mi było cokolwiek dodać.
 12. Kita To nie wyglądało dobrze... Cokolwiek Karol zrobił temu gościowi to go zabiło... chyba. Poza tym Kita zupełnie nie wiedziała co się działo. Karol i Piotrek wydawali się bardzo podenerwowani tą sytuacją. - Karol? Czemu znowu otworzyłeś portale... Prosiłam - W jej głosie czuć było smutek i rezygnację - Ten mag... Kto to był... co się z nim stało? Rozejrzała się po okolicznych budynkach. Jakby szukając odpowiedzi co się tu właściwie stało. Kita nie wierzyła, że jest w stanie wyciągnąć cokolwiek zrozumiałego od Spellslingera, albo Warsa. Z jednej strony: Nie powinni tutaj zostać, z drugiej strony to co tutaj się stało było ich winą... Ich jako grupy i powinni brać za swoje błędy odpowiedzialność. - Powinniśmy stąd iść - Wygrał strach przed konsekwencjami, a nuż uda im się część ominąć, albo odłożyć na później. Później było z pewnością lepsze niż teraz. Nie wiedziała, gdzie mogą nawet iść. Pizzeria odpadała, Baza też była złym pomysłem, bo wątpiła, by później mogliby z niej się wydostać... Zupełnie nie miała pomysłu...
 13. mgbg

  Swoja drogą już się szykowałem na rozwałkę, ale później doczytałem posta iii... awww... No i swoją drogą. Tak spamujemy, że jesteśmy "Hot". (Oj biedny Aqua. Otworzy forum i zobaczy ileżeśmy napisali). EDYCJA: Chwila, chwila... Czy właśnie Karol nie zabił na ich oczach jakiegoś gościa, noszącego podobne szaty jak on? Poza tym myślałem, nad dzieleniem się słabościami iii... Z mechanicznego punktu widzenia dla mnie w chwili obecnej nie ma sensu (Kita zarobiłaby condition). Tyle że jestem w stanie to ładnie fabularnie ubrać.
 14. mgbg

  Aha i odnośnie obecnej rozwałki. Czy można prosić o podliczenie punktów Team? Bo chyba nie podliczaliśmy ostatnio. było +1 z Pizzeri (za dobry wynik Confort, and support).
 15. mgbg

  "Widzę, że w innych wymiarach, też jesteś nieodpowiedzialnym... ... ..." do do Directly Engage Threat to jestem w stanie sobie wyobrazić sytuację, gdzie: - Postać idzie z kimś na pyskówkę, byleby ktoś się poczuł źle. - Sytuację, gdzie ktoś np publicznie oczernia drużynę i ktoś wdaje się w walkę słowną, próbując przekonać tłum do swoich racji.