NiBl

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  540
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O NiBl

 • Ranga
  Dyplomowany operator kostek

Contact Methods

 • Website URL http://

Profile Information

 • Gender

Previous Fields

 • GaduGadu 2164484
 1. Goodberries for everyone! Pozostało: 9 Edytowałem sobie w karcie (+1 hp, -1 slot, +10 berries -1 berry)
 2. Ilana Amanodel Ilana z niechęcią spojrzała na Orlama gdy usłyszała jego propozycję. Zignorowała jego słowa. schyliła się, żeby sprawdzić, czy zwierze na pewno nie żyje. Westchnęła ciężko. - Nie wiem - zaczęła odpowiadać Abelardowi, spokojnym i dosyć cichym głosem - Gdyby był to dlaczego nie widzieliśmy go wcześniej i czemu ogry nie przybiegły razem z nim. W końcu wyprostowała się. Całe to trajkotanie i planowanie przypominało jej bardziej rozprawę przy stole wojennym. Wyglądało, że wszyscy szykowali się do walki z ogrami. Może to i lepiej. - Nie ma co barykadować jaskini, jak mamy zamiar walczyć. Sprawdziła jak wygląda jej plecak wy wyciągnęła z niego małą torbę. Wznowiła poszukiwania swojego brakującego ekwipunku. Przy okazji zaczęła inkantację zaklęcia. Na jej ręce pojawiło się kilka dużych "jagód", które wsypała do worka. Wzięła 1 owoc i go zjadła po czym zawołała do Argusa. - Hej łap! Rzuciła mu worek z jagodami.
 3. i nikt nie jest zdziwiony, że pojawiło się imię twoje prawdziwe imię w rozmowie... :-p
 4. Ok wypadłoby odpisać, ale takie pytanka: - Czy niedźwiedź nie żyje, na śmierć? - I czy Orlam się w końcu przedstawił... czy nie?
 5. Swoją drogą ten misiu jakiś taki cienki w uszach... +0 do rzutów obronnych +0 do obrażeń z ataku
 6. Oh... teraz sobie uświadomiłem, że zapomniałem dodać proficiency... ale nie powinno zmienić to wyniku rzutu...
 7. Ilana Amanodel Odrobinę zaskoczona Ilana mechanicznie zamachnęła się scimitarem na rozzłoszczonego niedźwiedzia. Niestety w tej chwili niedźwiedź rzucił się na Argusa i słabo wycelowane ostrze zdołało przeciąć tylko powietrze.
 8. Zamach Scimitarem (Dex)... 5 Na obrażenia rzucać nie będę...
 9. Przypomnienie na przyszłość, bo chyba nie będziemy działali retroaktywnie: fire bolt rzuca się jako atak zasięgowy przez co w zwarciu rzuca się go z disadvantage. (to samo dotyczy wszystkich zaklęć które rzuca się jako ranged attack). Oczywiście rozumiem, że w chwili obecnej misiu jest flankowany (chyba też warto dodać). EDIT: czy w ed5 jest flanokowanie ?!?! bo nie mogę znaleźć
 10. Piesek ogrów? Ja myślałem, że tak się rozgadaliśmy, że ogry zdążyły już umrzeć ze starości, a jaskinię przejął nowy właściciel
 11. Ilana Amanodel Ilana przeszyła pionującym wzrokiem Orlama gdy ten "się przedstawił". Kiedy zajął się jej plecakiem tylko lekko go szturchnęła, ale nic nie powiedziała. Po tym wstała. - Ilana Amanodel - Przedstawiła się w końcu, przy czym lekko się uśmiechnęła, ale uśmiech szybko zniknął z jej twarzy - Moi towarzysze - spojrzała w kierunku Abelarda - Bardzo wyrywają się do walki z ogrami. Tym bardziej, że chwile wcześniej byli daniem główny. No i może nie o tyle są "strachliwe", co mają odrobinę zdrowego rozsądku, co nie znaczy, że za chwilę nie wrócą zobaczyć co się tutaj dzieje. Ja wolałabym jednak skorzystać z okazji i zabrać się stąd, a nie zakładać, że świeżo napotkani podróżnicy chcą się od razu rzucać na ogry.
 12. Ja muszę trochę nadrobić... Przeziębiłem się i strasznie topornie mi idzie.
 13. Opanujcie się ludzie, bo ten temat jest "hot" :-p
 14. Ilana Amanodel Elfka wpatrywała się ze zdziwieniem na osoby które wyskoczyły z komina. Dopięła klamrę zbroi. Wyprostowała się - Powinniśmy się stąd zebrać... O skarbach możemy pomyśleć później. Ilana naprawdę wolała się przegrupować i wiedzieć gdzie właściwie są zanim zdecydują się rzucić na grupę ogrów. Tym bardziej, że dziewczyna która przedstawiła się jako Venhana także wydawała się zdezorientowana. - Abelard... Plecak mi się przyda już - Zażądała uniesionym głosem. Skoro nie walczyli, a potrafił naprawić, to przydałby się jej "działający" plecak zanim opuszczą jaskinię.
 15. mgbg

  No więc w ten sposób będę się żegnał z przygodą. Chciałem jeszcze wykrzesać trochę zapału, ale ten szybko został ugaszony. Chciałem też szczerze podziękować Vrai-owi za fajne prowadzenie. Z pewnością wiem, czego na przyszłość unikać, oraz jakie czerwone flagi omijać szerokim łukiem jeżeli chodzi o Superhero. Z pewnością muszę od SH chwilę odpocząć.