Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

 •  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
 •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
 •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
 •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!


 • Ogłoszenia

  • Aruna

   14 urodziny Strefy   11.09.2017

   To już 14 lat wspólnej gry. To również dobra okazja do wspominania i poczytania o tych nieco mniej znanych lub zapomnianych faktach o forum. Nieważne, jak długo jesteś z nami, zapraszamy Cię do tematów urodzinowych. Sto lat, Strefo!
  • Nyx

   Wielki Konkurs Urodzinowy!   18.09.2017

   Na Strefie trwa Konkurs Urodzinowy,
   Może prestiż nie taki jak Chopinowy
   Literackiego Nobla też za to nie dostaniecie
   Ale będą nagrody jeśli na podium staniecie
   Mogę jeszcze tak długo rymować
   Jednak nie ma co czasu marnować,
   Tu nie ma co czytać - tu trzeba pracować!  
    

NiBl

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  470
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O NiBl

 • Ranga
  Gracz wielce dzielny

Contact Methods

 • Website URL http://

Profile Information

 • Gender

Previous Fields

 • GaduGadu 2164484

Ostatnie wizyty

3066 wyświetleń profilu
 1. mgbg

  Dzisiaj jestem wypompowany psychicznie... nad odpisem będę pracował jutro...
 2. mgbg

  Samolubna Kita widzę, że ktoś zauważył No i ta "drobnostka" jej umknęła. (graczowi zresztą też )
 3. Ania Buk Twarz Ani przybrała minę której tytułem mogło być: "Jaja sobie robisz". Po czym przygryzła wargi, spojrzała jeszcze na swoją siostrę, ale wyszła bez dalszych dyskusji. Najgorsze było to, że była w stanie dotrzeć i nic by to nie zrobiło dla drużyny. Właściwie całe przedpołudnie było dla niej kolosalną stratą czasu... Nie mogła sobie pozwolić na takie dalsze jego tracenie. Postanowiła jak najszybciej ruszyć na wystawę. O czym poinformowała drużynę. Dopiero teraz zorientowała się, że nie mają połączania telepatycznego, więc skorzystała ze swojego telefonu. Wysłała wszystkim wiadomość: "Wybieram się na wystawę spróbować się dowiedzieć czegoś o naszym gorylu". Dosyć krótko i nie zasugerowała nawet, żeby ktoś z nią się wybrał.
 4. Ania Buk - Jestem przecież. Nawet męczyłam pracowników zoo, żeby specjalnie zaczęli szukać Adama - Odpowiedziała odrobinę głośniejszym szeptem - Naprawdę się o niego martwiłam i poczułam ulgę kiedy zadzwoniłaś i powiedziałaś, że nic mu nie grozi. Skrzyżowała ręce. Naprawdę nie chciała teraz wchodzić w kłótnie z mamą, która może miała odrobinę racji. Nie to by w tym czasie zrobiła cokolwiek konstruktywnego. Po czym zbliżyła się do rodzeństwa. Leszkowi naprawdę brakowało starszego brata. Nawet jak dzieliła ich bardzo duża przepaść w latach. W końcu zaczął dopiero drugą klasę podstawówki. Jednak Ania nie mogła i nie chciała zastąpić mu jego starszego "bro". Jednak nadal to co zobaczyła w wieży Waruny nie dawało jej spokoju. Więc uwagę miała w równym stopniu podzieloną na starszego z braci, oraz na siostrę, która zaczęła pierwszą klasę gimnazjum. Z jednej strony zastanawiała się jakich obrażeń doznał jej brat, z drugiej strony zastanawiała się jak wybadać siostrę o to co zobaczyła.
 5. Ania Buk - Jestem, przepraszam - Odpowiedziała pokornie, ignorując wyzywający ton mamy. Nie chciała zaogniać sytuacji - Jak się czuje? Chyba nie powinno być, aż tak źle? - Zapytała z nutą niepewności w głosie.
 6. mgbg

  Eeeee... w jakiś sposób to do mnie nie przemawia... Niby ma zrobić mislead o swoim domu, a wychodzi na to, że "jedzie" po ludziach (po nas)...
 7. mgbg

  Confesing flaw - chyba by było trzeba coś dopisać. Może ciągłe połączenie telepatyczne maj jakieś skutki uboczne (może ciężej ukryć uczucia czy cuś.. nie wiem) Misleading - Niekoniecznie wszystko jest tak "harmonijne" jakby się mogło wydawać. Zastanawia mnie ogólnie jak rozwinęłaby się ta sytuacja gdy wyjdzie, że nie mówiła całkowitą prawdę. No i chyba powinna istnieć możliwość, że: "to wystarczy"
 8. mgbg

  Tak jak wspomniałem wcześniej. Ja reakcje Kity ustosunkowałbym od tego co "Spektra jej zrobi".
 9. Ducktales Woo Woo!
  Disney wrzucił na swojego youtuba pierwsze 2 odcinki remake-a Ducktalesów...
  Tyle, że poblokowane dla Polski... ale to przecież internet

  1. QuisPL

   QuisPL

   Zawsze można się połączyć przez zagraniczny VPN, ale ja nic nie sugeruje :P 

 10. mgbg

  Najbardziej zastanawia mnie właśnie w tej sytuacji jak mają się właśnie takie sytuacje, że tak powiem 1 vs. WIELE. Czy jak spektra wybierze wzięcie influenca to, czy nagle dostaje go od całej drużyny itd.? Aha i czy mi się wydaje czy Panther właśnie wykorzystał swój influence, bo powiedział jak działa świat?
 11. mgbg

  Ja tam czekam na rozwój wydarzeń. Od tego będzie zależała wypowiedź Kity.
 12. Kita - A czy w ogóle mamy jakiś pomysł na sprawę z zoo - skwitowała Kita poirytowana - Mam nadzieję, że "Wasz" plan idzie gdzieś dalej niż: w nocy zwinąć goryla, bo wtedy Spektra pewnie będzie miała co niańczyć - Zrobiła chwilę przerwy - Karol... Powiedz coś głupiego... w sensie hasło, tak byśmy wiedzieli, że ty to ty. Najwyraźniej Kita musiała to załatwić sama, ale najpierw musiała się przebrać... i pewnie zobaczyć jak tam czuje się brat w szpitalu.
 13. mgbg

  No była sytuacja, że Kita przyniosła maskę, a później "przypomniała sobie" że jest wystawa czegoś w podobnym stylu i proponowała tego zbadanie... A nuż dowiedzielibyśmy się czegoś o sprawcy / pochodzeniu jego mocy...
 14. mgbg

  Co do ignorowania Kity... to był taki "hak" ze steampunkową maską.