NiBl

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  681
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O NiBl

 • Ranga
  Dyplomowany operator kostek

Contact Methods

 • Website URL http://

Profile Information

 • Gender

Previous Fields

 • GaduGadu 2164484

Ostatnie wizyty

5608 wyświetleń profilu
 1. Ilana (Mella) Amanodel "Drużyna" potrafiła wymęczyć Ilanę, o ile potrafili się zdecydować na poselstwo, o tyle plan Ilany chyba tylko przeszedł ponieważ nikt inny nie miał do zaproponowania nic lepszego. No i nie obyło się bez "różnicy poglądów". Dobrze, że plan zadziałał, ale nie weszli jeszcze do budynku. Zielonowłosa elfka szepnęła, kiedy oddalili się od strażników. - Trzymajmy jeszcze pozory - jej twarz nie zmieniła wyrazy, ani się nie obejrzała na towarzyszy - Idziemy do głównych drzwi. Możliwe, że za bramą też spotkamy strażników.
 2. Ja postaram się odpisać wieczorem... Dużo wydarzeń w ten weekend
 3. Co tam mogę dodać: - Skąd poselstwo? - Szkarłatny las (skąd pochodzi Ilana) - W jakiej sprawie? - Biznes (jakby się dopytywali: zamówienie statuy nie, to żeby w tym momencie się dało to załatwić (jakby się mocniej dopytywali: to rodzice chcieli, żeby córunia zakosztowała świata zanim będzie "pełnoletnia")). - Jeszcze coś? - Jeżeli idziemy z tym to Ilana wspomni, żeby podczas tego zwracać się do niej Mella.
 4. Generalnie plan byłby taki. O ile decyzja DECYZJA byłaby "dyplomacją". - Ilana by użyła swojego backgrounda (ubrałaby się fancy i może dowiedzielibyście się o niej coś więcej) - No w końcu były statuy więc relacje z Narzam były raczej dobre (kawałek wiedzy który zaserwował mi o Narzam Thorongil). - Oczywiście 'poselstwo' przybyło w raczej złym czasie, więc pewnie po rozeznaniu sytuacji (zapewniając, że nie zamierzamy wtykać nosa w nieswoje sprawy) i uzupełnieniu zapasów ruszylibyśmy w drogę powrotną, a przynajmniej tak byśmy to sprzedawali. - Pewnie zaczęłaby rozstawiać wszystkich: Riclan by został mianowany naszym zbrojnym, Orlam lub L'Naya odpowiadaliby za przedstawienie sprawy (w końcu jaka szlachetna elfka, by rozmawiała z byle strażnikami), Skierka naprawdę nie wiem co :-P, a Argus dostałby toboły do tachtania :-D Ale wygląda na to, że nic się nie rusza.
 5. *Ciężko wzdycha* trudno się podejmuje decyzje w naszym gronie.
 6. Nie powiem, że przydałaby się osoba decyzyjna... Ponieważ ja nadal nie wiem czy na pewno wybraliśmy właśnie poselstwo.
 7. Nadanie temu poselstwu swego rodzaju wiarygodności (związanej z backgroundem).
 8. Rozumiem... że chciałbyś pchnąć fabułę do przodu, ale... jeżeli ma być poselstwo... to Ilana chciałaby set-up.
 9. Hmmm... wpadło mi coś na myśl. O ile postać jest przeciw, o tyle jako gracz może byłbym za
 10. Ilana Amanodel - Nie jestem przekonana, żeby podawanie się za poselstwo było dobrym pomysłem. Mamy tutaj wojnę domową, a my w dodatku bardziej wyglądamy na losową zbieraninę. Z pewnością nie wzbudzimy zaufania.
 11. Niestety nie znam się :-P
 12. Ktoś szukał bardziej ubraną panią barbarzyńcę:
 13. Ilana Amanodel Prześlizgiwanie się po gzymsach mostów wydawało się Ilanie odrobinę zbyt ryzykowne. Byliby jak kaczki na strzelnicy gdyby ich dostrzegli. Była wręcz pewna, że z pałacu prowadziła jakaś inna sekretna droga, ale była pewna, że jej towarzysze nie mieli cierpliwości, żeby szukać innych dróg wejścia. Elfka w końcu wskazała na dziwny cypel. - Tam jest jakiś warsztat. Może stamtąd będzie można lepiej ocenić sytuację?