Lunatyczka

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  4467
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Lunatyczka

 • Ranga
  Pogromca smoków zmyślonych
 • Urodziny 03.10.1989

Previous Fields

 • Systemy RPG Monastyr, WoD, Warhammer, Neuro !
 • GaduGadu 61819173

Contact Methods

 • Website URL http://

Profile Information

 • Gender Female
 • Location Ełk

Ostatnie wizyty

7297 wyświetleń profilu
 1. no to będziemy próbowali coś chwycić i zaatakować, skoro polubownie się nie da
 2. ok, to chyba tu powinnam teraz pisać? Czy mam obok siebie co moge wykotzystć, jako broń? Jakiś pałąk, jakieś szkło czy inne takie coś?
 3. Alice Nevermore Władczyni Ciebie zerknęła jedynie kątem oka na Pamięć. Naprawdę wolałaby gdyby przestał do niej mówić i zajął się czymś co naprawdę powinien zrobić. - Sprawdzę to - odpowiedziała lakonicznie odwracając się do Lidii - Dobrze, porozmawiamy dokładniej o tym czego chcesz jak zrobię to co powinnam teraz zrobić - nuty lęku w jej głosie były wyczuwalne. Ewidentnie nie miała ochoty robić kotwicy, ale Anni wymagała tego, a ona naprawdę nie chciała więcej zawieść swojej władczyni, nawet jeśli to uczucie nie było do końca jej własnym. - Przyjdę do Ciebie jak uporam się ze swoją sprawą - dodała w kierunku Światła i ruszyła schodami w dół, na niższe piętra wieży.
 4. L'nayla "Lómelindë" Loseh'elin L'nayla zbyt długo obracała się w wyższych kręgach by mieć problem z odegraniem swojej roli. To było proste, chleb powszedni dla kogoś tak obytego jak elfia bardka. Dlatego, też niepokój, który odczuwała nie miał związku z jej rolą, czy z kłamstwami, które wypływały z jej ust z taką pewnością, z jaką tylko prawda potrafi. Ciężko było odmówić elfce kunsztu w kłamstwach. Czym jednak były bardowskie opowieści, jeśli nie upiększony kłamstwami, powtarzanymi od lat,. tak by w końcu cały się prawdą? Niepokój nie pozwalał jej jednak cieszyć się z wygranej. Popatrzyła po towarzyszach starając się wyczytać z ich postawy czy, to tylko ona nie czuje się tu najlepiej, wzrok Riclana powiedział jej więcej niż tysiąc słów. Wymieniła z nim dyskretnie spojrzenia i nieznacznie skinęła głową. Tylko tyle mogła zrobić w obecnej sytuacji nie wychodząc z roli. Zwiększyła swą czujność, rozglądając się dookoła niby podziwiając widoki krasnoludzkiego miasta.
 5. Tak, po prostu nowy system i nadgodziny mnie wykończały bardziej niż myślałam ;/ Ale od tego tygodnia normalne godziny pracy znowu, a jak dzisiaj wrócę to wieczorkiem będę odpisywac. Na razie czytam i nadrabiam.
 6. Mnie nie było, co zgłaszałam w nieobecnościach Wróciłam wczoraj o 2 w nocy Dopiero będę nadrabiać cały tydzień, bo mi się wszystko posypało.
 7. @Aquaman dzisiaj wieczorem będę w domu, w końcu! Będę też siedzieć wieczorem i powoli zaczynę odpisywać na zaległe posty więc jeśli miałbyś dzisiaj czas to bym przegadała mechanikę
 8. Oficjalnie powróciłam! Posty będą, ale dajcie mi tak czas do wtorku na ogarnięcie wszystkiego :)

 9. Nadzwyczajne spotkanie orkonowe. Nie ma mnie.
 10. Wiem, że was zaniedbuje kochani, ale to się skonczy jak przejdzie nam implementacja nowego klienta w firmie : P Dzisiaj siedzę przed kompem i nawet sobie wpisałam was w kalendarz więc dzisaj na 100% będzie odpis, ale może być późno, bo z pracy będę dopiero po 20 ;/
 11. Leki usypiaja, zasypiam od razu po pracy więc może być różnie przez najbliższe dni. :/
 12. No mi wczoraj nie wyszło.. Sprzatalismy do jakiejś 23 więc w domu byłam po 12 i padłam na ryjek a dzisiaj do pracy.
 13. Ja coś dodam oczywiście ale dopiero wieczorem. Dzisiaj mam brytyjska zmianę więc w domu będę koło 20 dopiero.
 14. A właśnie konwersja postaci... Ja nie znam totalnie mechaniki więc będę BARDZO potrzebowała Pomocy w przerobieniu Lulu
 15. Mi wtorek pasuje. Będę przed 20 w domu.