Selyuna

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  8089
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Selyuna

Previous Fields

 • Systemy RPG Mag Wstąpienie, Apocalypse World

Profile Information

 • Gender Not Telling
 • Location Balador.... ee, czy tam Balaton

Ostatnie wizyty

12145 wyświetleń profilu
 1. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które jest zabezpieczone hasłem. Wpisz hasło
 2. mgbg

  Oj zanosiło się na to od jakiegoś czasu, ale miałam nadzieję że zakończymy tę przygodę. Od siebie powiem tyle że miałam taką świadomość że gdy Spektra się dowie co tam na osobności z Haszaszynem porobił Wars, wystąpi z drużyny, co pewnie wiązałoby się z odejściem z sesji (przynajmniej tą postacią), no ale liczyłam że jeszcze finał damy radę rozegrać. Szkoda. Lubiłam bardzo moją postać, fajnie się grało, dziękuję za prowadzenie. <3
 3. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które jest zabezpieczone hasłem. Wpisz hasło
 4. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które jest zabezpieczone hasłem. Wpisz hasło
 5. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które jest zabezpieczone hasłem. Wpisz hasło
 6. Nie można wyświetlić tego posta, ponieważ znajduje się na forum, które jest zabezpieczone hasłem. Wpisz hasło
 7. mgbg

  MG ostatnio trochę zarobion, ale pamięta o nas z tego co mi wczoraj mówił! Dziś jest w podróży służbowej to może jutro odpisze. Ja też czekam, bo to już chyba czas na jakąś wielką kulminację.
 8. Rekrutacja formalna.
 9. Nie grałam w dwójkę, i póki co się przed tym bronię. Poza tym może mam osobiste uprzedzenie do Anory, cóż, tak jak niektórzy nienawidzą Solasa (wzdech i smutne serduszko). I nie, nie obrażony, po prostu czasem jak człowiek cię czyta to się czuje traktowany jak taki gupi .
 10. Kwestia interpretacji. Może też kwestia tego że przedkładam to co mówiła do mojego Strażnika i jak się zachowywała przy nim. "Show, don't tell" to coś czego twórcy gry nie potrafią momentami ogarnąć. I och, twój sposób prowadzenia dyskusji jest taki niepowtarzalny. Niemniej ja i tak już nie mam serca, zjadł je straszny wilk.
 11. mgbg

  MG, opiszesz mi czy Waruna ma jakiś umysł czy coś? A na pytanie o Warsa to ja nie odpowiem Karolowi.
 12. Zły wilk. Może pójdę się pocieszyć nową postacią w ramionach Cullena. I Eli, jasne że ja rozważałam scenariusze związane z dodatkowymi elementami, tak samo jak dodatkowe elementy dodała Marta tworząc fabułę tej sesji. Ale właściwie to jako potencjalny MG raczej bym Anory nie zrobiła królową, like, nigdy, w DAI była dla mnie co najwyżej rozpuszczoną panienką która była gotowa zrobić wszystko żeby się dorwać do władzy którą straciła .
 13. - Ale wiesz, że w ten sposób mogłeś z niego zrobić... No, żywe ciało ale bez tego, co się oddziela jak człowiek umiera? Spektra się wzdrygnęła. Nie powinna, jak przystało na tę istotę, którą była. Oglądała zresztą dostatecznie wiele telewizji, w tym amerykańskich seriali, żeby wiedzieć jakich określeń i odwołań może teraz użyć. Ale bardzo nie chciała tego robić. Zamiast tego postanowiła zbadać Warunę, najpierw bardzo dokładnie mu się przyjrzała. - Nie powinniśmy go chociaż gdzieś przenieść?
 14. No niestety dla mnie chyba Szybko Zanim już nie działa, poza tym właśnie mój chłopak ze mną zrywa, mój smutny elfi chłopak, także ten. Mam ochotę zrobić nową postać i zacząć grać w Inkwizycję od nowa.
 15. Jasne, ale wiesz jak wygląda The Proces Ale jego ciało to się akurat znajdowało gdzieś w grze, ja mówię o sprytnych szarych eminencjach które mimo że nie ma ich opisanych, to mogą być. A może ich nie być, ale nic w grze ich istnieniu nie przeczy - a w przypadku np Cailana to już tak.