Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

 •  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
 •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
 •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
 •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!


Obca

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  3327
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Obca

 • Ranga
  Mistrz wyobrażonego oręża
 • Urodziny 10.04.1984

Previous Fields

 • Systemy RPG DnD, Warmłotek

Profile Information

 • Gender Female
 • Location Warsowia
 • Interests Fantasy, reality — blur blur blur. Don't cross the line. Scary dark hole. I looked into it myself
 1. Ok laptop działa.. mimo dzisiejszego ataku pomidora, ten konkretny laptop ma pecha a pro po produktów spożywczych. Teraz tylko potrzebuje sprawdzić czy się ładuje bo o ile przyciski działają laptop chodzi to lampka zasilania mi zamiast zielonej świeci cały czas pomarańczowa.
 2. Susan - Co do cholery oni tutaj wyprawiali ?!!!! - Wrzasnęła, wyciągając pistolet przed siebie, złapała go też drugą ręką tak jak nauczyły ją wszystkie filmy akcji jakie widziała w telewizji. Monstrum sunęło na nią, chwilowo powoli, ale na National Geographic i w japońskich restauracjach widziała ośmiornice które potrafiły wyskoczyć bardzo szybko do przodu i opleść się mackami wokół czegoś bardzo celnie. - John, pomóż. - zdążyła powiedzieć zanim 'wycelowała' i zaczęła pociągać za spust.
 3. Drogi pamiętniczku wczoraj mój laptop zaatakowała herbata,.. powiedzmy że nadal działa, dzisiaj do kompletu rzuciła się na niego kanapka z pomidorem...

  1. Nadia

   Nadia

   Nie spożywaj posiłków przy laptopie?

  2. Obca

   Obca

   Ja tylko koło niego przeszłam T_T mam go po drodze do stolika.

  3. Selyuna
 4. No tak ja bezbronna słaba kobieta vs tentacle monster już widzę jak to się kończy. ... no chyba będzie trzeba wypuścić Burka z klatki już chyba wolę być karma dla psów.
 5. No aż tak dobrze nie jest. Ale herbata była ziołowa i bez cukru, więc jest szansa że drugi raz panelu nie będę musiała wymieniać. Jak za pierwszym razem zalałam lawendowy ukojeniem który też był ziołową bez cukru to było ok masakra była jak wylala się na niego zimowa z miodem, sokiem malinowym i pomarańczą też gdzieś tam esencja też się walała.
 6. Po pierwsze właśnie moja herbata połączyła się mokrą więzią z mym laptopem. Tak więc Lomion pisz ja pewnie jutro z pracy będę pisać i wieczorem zrobię próbę czy laptop przeżył te "chwile pasji". (Co jest już trzecia próbą utopienia się przez niego) Po drugie Lomion nie wiem jak Ty, ale ja obejżałam wystarczająco dużo hentai żeby wiedzieć, że czas biec szybko i daleko i zostawmy gadające monstrum jako ofiarę.
 7. Przepraszam za moje mikro posty ale nie mam weny ostatnio do pisania zegos konkretnego.
 8. Susan - Aaaa, zastrzel to! Zastrzel to! - Wrzasnęła do Jonha spod włazu, i sama trzęsącymi się dłońmi sięgnęła po pistolet.
 9. Audiobook? Telepatia?
 10. Cry of the Werewolf 1944
 11. B-pocalypse

   

   

  1. Red

   Red

   ok... :D A co z morderczymi wiewiórkami w końcu powstał ten fim czy nie?

  2. Red
 12. Spodziewałam się ze będziesz pierwszą która jak Ja doceni pomysł filmowców.
 13. 18+
 14. żródło http://www.wislawarszawa.pl/pl/aktualnosci/bóbr-w-warszawie
 15. WIesz co zamist ładnie przejsć z aktualnego tematu o nielubieniu wszystkich ludzi i radzeniu sobie z tym zręcznie przejść do tej populacji bobrów nad wisłą to ty tak beszczelnie brutalnie od razu do nich.