Jayne

Bohaterscy Gracze
 • Ilość dodanej zawartości

  1537
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Jayne

 • Ranga
  Wojownik nieistniejący
 • Urodziny 30.03.1986

Profile Information

 • Gender Male
 • Location Wroclaw

Ostatnie wizyty

1038 wyświetleń profilu
 1. Titus Taurus Geminus Lord Dowódca popatrzył na swoją córkę. Wszystko co działo się wokół Legionu zdecydowania wpływała na jego samopoczucie. Musiał w końcu wziąć się w garść. Nikomu nie było łatwo, a on ze wszystkich osób nie mógł sobie pozwolić na chwilę słabości. Niepokoiło go to co wydarzyło się po walce, ale tym zajmie się gdy powrócą już do reszty floty. -Oczywiście Pani Komandor. Flota zawsze może liczyć na naszą pomoc - odpowiedział głośno. I to była przynajmniej prawda, to było coś co znali i coś co naprawdę mogło pomóc Legionowi. Szybko przełączył się na wewnętrzną łączność Legionu. Najpierw nawiązując łączność z dowódczynią 51 Kompani. -Pani Kapitan proszę wziąć do pomocy swoich ludzi i zająć się pomocą flocie w ładowaniu baterii na bakburcie. Za chwilę doślę do pomocy jeszcze dodatkowych ludzi - odczekał chwilę, aż odbiór jego rozkazu został potwierdzony i szybko przełączył się na kanał reszty Legionu. -Mówi Kapitan Geminus. Flota potrzebuje naszej pomocy. Musimy zająć się ładowaniem wyrzutni na bakburcie. Przyda się każda para rąk, inaczej nie będziemy mogli porządnie odpowiedzieć ogniem. Kapitan Telemachon zajmie się koordynacją ludzi. Proszę zgłaszać się do niej w celu przydziału. - Gdy skończył mówić podszedł bliżej podglądu taktycznego. Nie miał zbyt wiele doświadczenia w walkach kosmicznych, ale chciał sam zobaczyć jak wygląda sytuacja. Zastanawiał się czy istnieje jakąś słabość wroga, którą mogliby wykorzystać. -Będziemy się przebijać? - zapytał córki spokojnie, tak aby nie słyszał ich nikt inny na mostku. Nie mieli tu zbyt wiele swobody do rozmowy, ale naprawdę interesowało go zdanie Eveline, która była tutaj specjalistką.
 2. Wieczorem powinien być EDIT: Dziś jednak nie dałem rady. Jutro będę próbował ...
 3. Świecąca laska, co umiera co chwilę aby powstać na nowo ... Wiedz, że coś się dzieje ...
 4. I podczas rozmowy kwalifikacyjnej ... gdzie widzisz się za 5 lat? Na twoim miejscu
 5. To Titus powinien zostać bogiem Bogiem dobrego smaku, tańca i śmierci
 6. Który to z nas za parę kolejek? Czyżby Dante wersja 3.0?
 7. Titus Taurus Geminus Płynnym ruchem zrzucił z głowy swój hełm. Ten z początku zaczął upadać, ale szybko zadziałał zaczep magnetyczny, a elektronika poprowadziła go na odpowiednie miejsce w zbroi zatrzymując się, gotowe do ponownego użycia. Nie zważając na nic Titus splunął na podłogę własną krwią. Co tu się działo? Dlaczego ta planeta kosztowała ich ponownie tyle wysiłku i kim była istota, którą raz po raz musieli zgładzić aby wygrać? Czy było ich więcej? Teraz to pytanie zaprzątało głowę Pierwszego Kapitana, bo jeżeli tylko jedna była do tego zdolna, to co gdyby było ich więcej? Kroki wykonane przez żołnierzy III wyrwały go z rozmyślań. Najwidoczniej Asteo musiał nakazać im dobicie wrogów. W takiej chwili Geminus nie widział powodu powstrzymywania ich. Nie widział lepszego pomysłu, choć miał nadzieję, że po zabiciu istoty uspokoją się. Rzucił krótkie spojrzenie Ignis. Dobrze, że nie mieli zbyt dużych strat, ale najwidoczniej byli jeszcze oszołomieni tym co się wydarzyło. -Gullo, co to za piknik? Zabezpieczyć mi teren! I połączyć mnie z naszymi siłami!- po tych słowach wyjął zapasowy komunikator i podłączył go aby móc komunikować się z innymi. Nie miał ochoty ubierać swojego hełmu. Jeszcze nie teraz. -Ostrze 1 - podał swój osobisty kod wywołania idąc w stronę powoli powstającej kobiety -Raportować i niech ktoś mi powie co dzieje się w przestrzeni - nie wiedział czy nie będą musieli się stąd wynosić, a skoro jego braci z Aniołów Krwi w większości nie było tu z nimi i był w zasadzie najstarszym obecnym oficerem Astrates powinien zadbać o głównodowodzącego wyprowadzając go z tego miejsca, jeżeli zaszłaby taka konieczność. Zatrzymał się mijając Majortisa, który patrzył na niego ... dość dziwnie. Pierwszy Kapitan uśmiechnął się nim powiedział -Wyglądasz jakbyś zobaczył ducha Asteo - nie czekał jednak specjalnie na odpowiedź oficera tylko udał się w stronę Alethei i wyciągając do niej rękę -Pani ... Obawiam się, że to może nie być jeszcze koniec dzisiejszego balu -
 8. Przepraszam miałem mocno zajęty ostatni czas. W weekend chciałem odpisać, ale ostatecznie praktycznie przy komputerze nie siedziałem. Dopiero dziś z rana udało mi się wyrwać trochę czasu.
 9. Titus miał przemożne wrażenie, że wszystko to już gdzieś było. Tym razem nie było tu jednak przyjaciół, których mogli przekonać do swoich racji. I znów ich Legion musiał krwawić i umierać na tym zapomnianym, dalekim świecie. Poza tym ileż to razy można zabijać tą samą istotę? Ileż razy będą musieli znów powtarzać to wszystko, nim uda się zakończyć tę wojnę? Nie miało to znaczenia ... Musieli działać szybko jeżeli chcieli wygrać. Zbyt wielu przeciwników zostało, zbyt wiele istot, dzięki którym ich przeciwnik, będzie mógł się regenerować. Nadszedł czas działania ... Podniósł swój miecz celując nim w przeciwników, nim znów bez słowa rozpoczął z nimi śmiertelny taniec. Tymczasem jego drużyna walczyła ze zwiększoną grawitacją .... Serwomotory próbowały podnieść żołnierzy, ale nie dawały rady. Tym razem technologia Bractwa Marsa okazywała się lepsza od nadludzkiej siły i techniki Marines. Nie poddawali się jednak wiedzieli, że w tej walce będa jeszcze potrzebny. Ktoś nie zważając na nic wyciągnął swój karabin ponownie strzelając do maszyny, która stanowiła obecnie największe zagrożenie ... Trzeba było próbować.
 10. Sprecyzuję więc swoje pytanie, czy działa efekt broni energetycznej na te maszyny?
 11. Właściwie czy Titus może włączyć się w walkę Tytanów, czy blokują go te typy? Ew. czy miecz Titusa moze coś zrobić maszynom ?
 12. Wiadomo, że sprawy życiowe są ważniejsze niż hobby. Mi nie przeszkadza, jeżeli miałaby się taka sytuacja powtórzyć. Dlatego jeżeli inni powiedzą, że dalej są chętni grać to i ja chętnie wezmę w tym dalej udział ...
 13. Ja jeszcze zdążyłem. Przepraszam przed końcem roku miałem sporo roboty, potem święta, wczoraj byłem jeden dzień w pracy i myślałem, że zdołam coś napisać, ale nie było na to szans ...
 14. Titus Taurus Geminus Co tu się właściwie stało? Wchodził do tego miejsca z przekonaniem, iż koniec jest bliski. Czuł zbliżające się niebezpieczeństwo, a tymczasem to mógł być ich koniec. Istota miała potężną wolę i Geminus nie wiedział czy bez pomocy zdołałby się jej oprzeć. Nie wiedział co oznaczałoby to dla Legionu, ale już raz przez to przechodzili, a teraz dzięki decyzji zabrania Alathei udało im się powstrzymać cokolwiek to coś próbowało z nimi zrobić. Nie poddadzą się manipulacji. Nadszedł czas aby przemówiła ich stara siostra ... śmierć. W tym zamieszaniu Titus dostrzegł ruch dwójki ludzi w kierunku unieruchomionego Tytana. To oznaczało ogromne kłopoty -Piloci, niech ktoś ich zdejmie bo za chwilę zrobi się naprawdę nieciekawie - wyglądało na to, iż Asteo i jego drużyna podjęli się tego zadania, dlatego mogli skupić się na czymś innym. Na nadciągającej chmarze istot. -Gullo skupcie się na maszynach kroczących, potem musimy sobie wyrąbać drogę do tej istoty - rzucił na kanale swojej drużyny, aby natychmiast przenieść się na ogólny -Na mostku Dumy używała naszych do leczenia się. To samo może być z tymi "roślinkami" wokół niej ... trzeba się ich pozbyć - po chwili nie pozostało już więcej słów do powiedzenia. Pozostało jedynie dostać się do przodu, jedynie taniec na śmierć i życie, jaki już kiedyś kroczyli. Nie zwracał uwagi, na padające strzały. Skoro istota tak lubiła miecze, to jeden dziś dostanie. -JAŚNIEJ OD GWIAZD! - krzyknął wznosząc swój miecz do ataku i wpadając we wrogów jak anioł zemsty ... za wszystko co spotkało jego Legion.