Sheila

Temat do rozmów i ustaleń (L'riot&Sheila)

5001 postów w tym temacie

Witajcie, witajcie.

Tu możemy sobie porozmawiać o wszystkim i o niczym.

Serdecznie witamy całą waszą szóstkę. Już nie możemy się doczekać by poznać bliżej wszystkie osoby, z którymi jeszcze nie graliśmy

Z racji na ilość graczy prosimy o wyrozumiałość jeśli zdarzałyby się nam jakieś obsuwy - łatwiej odpisywać trzem osobom niż sześciu - i o to byście na starcie zaakceptowali, że z racji takiej ilości graczy będziemy mogli dawać mniej spotlightu na konkretne postacie i związane z nimi wątki.

W związku z tym byłoby fajnie jakbyście chcieli włączać się w dziejące się wątki, nawet jeśli niekoniecznie są ona na pierwszy rzut okaz skierowane do was - w ten sposób w analogicznym przypadku kiedy jakiś wątek będzie ewidentnie pod waszą postać to będziecie mogli liczyć na uczestnictwo i zaangażowanie innych.

Także jako HG nie mamy problemów z tym byście sami wrzucali jakieś wątki związane z Waszymi postaciami, czy to po prostu w ramach wplecenia opisu do swoich postów by coś pokazać o postaci i/lub jej stosunkami z ludźmi/zdarzeniami czy cokolwiek innego co uznacie za stosowne, a do czego jakby co będziemy mogli, ale niekoniecznie musieli, się odnieść :).

Teraz kilka konkretów.

• proponujemy by termin na wasze odpisy wynosił 4-5 dni, jeśli odpiszecie szybciej to większa szansa na szybszy odpis, choć to nie będzie reguła (czasami zdarza się nam przy naszych rodzinnych obowiązkach, że mamy czas odpisywać tylko w weekendy);
  • to ma być Friendly game guys - czyli akceptujemy to, że jakiś gracz wykorzystuje słabość/cechę (na przykład Więź lub Przypadłość) postaci współgracza do wprowadzenia jakiegoś wątku dla niego, siebie lub wzbogacenia czegoś co się już dzieje, akceptujemy potencjalne sytuacje niezgody, a nawet “przyjacielskie” konflikty pomiędzy postaciami - ale to wszystko tak długo jak służy to współtworzeniu fajnej historii, którą będą się bawić wszyscy zainteresowani. Jeśli ktoś się nie bawi, czegoś nie chce to nic na siłę;
  • jeśli wasze postacie są w dialogu tylko ze sobą, bez NPCów, którymi muszą odpowiadać HG, to możecie śmiało prowadzić rozmowę między sobą, ale byłoby miło jakby 1 gracz nie pisał częściej niż na 24 godz. by dać szansę innym na odpis i by nie monopolizować dialogu, oczywiście jeśli wszyscy inni odpiszą nim miną te 24 godz. to można śmiało odpisywać ponownie ;);
  • jak zawsze rościmy sobie prawo do chwilowego zNPCowania postaci gracza jeśli gracz nie odpisał w terminie oraz w żaden inny sposób nie przekazał nam swoich deklaracji;
  • w przypadku literówek będziemy edytować posty;
  • każdy post gracza w przygodzie musi zaczynać się od imienia lub nicka postaci
  • deklaracje czysto mechaniczne umieszczamy w spoilerach;
  • jeśli chcecie mieć awatary postaci (a wiemy, że chcecie :P) mamy prośbę, żebyście dostosowali się do wielkości awatarów npc: 144x210
  • lubimy jak się nas informuje o nieobecnościach (w tym wątku, wątek o nieobecnościach na forum głównym łatwo nam umyka ;)) lub jakichkolwiek trudnościach z odpisywaniem. Jeśli możemy pomóc to postaramy się to zrobić, jeśli nie to przynajmniej nie będziemy dobijać się o posty i stać wam nad głową;
  • zawsze możecie się do nas zwracać z pytaniami mechanicznymi - to naszą rolą jest jej was nauczyć w stopniu takim byście mogli z niej swobodnie korzystać, oraz z wszelkimi innymi pytaniami czy kwestiami dotyczącymi gry i nie tylko.
P.S. Mamy już na starcie pytanie. Czy chcecie byśmy wszystko (dosłownie wszystko) tłumaczyli i byśmy opierali się w pisaniu głównie na języku polskim, czy też niekoniecznie?

Np.: czy używamy cudu współczynnika Aspect, Domain, Persona i Treasure, czy też używamy cudu Aspektu, Domeny, Persony lub Skarbu (100 pkt. dla kogoś kto znajdzie lepiej brzmiące tłumaczenie na Treasure)?

Edytowane przez Sheila

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam serdecznie drogich MG i wspolgraczy. Pisze z tel i jedna rzecz zauwazylem. Czy mozna prosic o przeformatowanie postow kolorem automatycznym. Na kompie uzywam ciemnego profilu i musze zaznaczac tekst aby go przeczytac. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne, poprawimy to, my po prostu piszemy nie na tym formacie forum i to samo tak wskakuje.

Ale poprawimy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIE MAM INTERNETU DO JUTRAAAA ;(

PANDORZASTE MAMY POMYSŁ Z MROCZEEEK MROCZEK NAPIIIISZ O TYM PROSZĘĘĘ JEŚLI MOŻEEEEESZ

CZEMU NIE MAM TERAZ INTERNETU

AAAAAAAAAAAAAAA
FNI)ABHWIRHIH

tumblr_inline_ndt49vYkU61skfo03.gif

I tylko wspomnę żeby ogarnąć jeden styl avatarów może? W sensie zdjęcia albo rysunki? Ja bym preferował rysunki, jest więcej takich nobilisowatych, ale w sumie to powinniśmy wspólnie ogarnąć :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurczę, Ferr, jeśli tak wyglądają Twoje posty jak nie masz Internetu, to ja się boję co będzie dalej. ;)

Witam wszystkich, bardzo się cieszę na nadchodzącą sesję!

I od razu, odpowiadając na zadane pytanie - osobiście wolałbym, żeby było wszystko tłumaczone, przynajmniej na początku. Czytam podręcznik i się nieco gubię w tym co, gdzie, kiedy, jaki modyfikator i dlaczego to akurat wyjątek. No i wolę język polski, bo wygodniej mi się go czyta/stosuje, zwłaszcza, że inaczej następuje takie nieprzyjemne mieszanie języków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kodowanie poprawiliśmy, ale od czasu do czasu tak się dzieje, jakby co proszę na bieżąco zgłaszać to poprawimy.
Po drugie użyjemy polskiego, w takim razie poczekajcie z kopiowaniem kart, aż przetłumaczymy wszystko na polski.
Mechanikę skróconą po polsku wkleimy na Forum
EDYCJA: I będziemy pomagać oczywiście z mechaniką, aż będziecie ją płynnie stosować. KONIEC EDYCJI
Co do awatarów to nam nie przeszkadzają różne style, byle wam się podobały, aczkolwiek jeśli wszyscy zdecydują się na jeden styl to my nie widzimy problemu i spróbujemy się dostosować jeśli chodzi o BNów.

Jeśli chodzi o dalsze rozpisywanie ścieżki życia, to wszelkie pytania i wątpliwości zgłaszajcie w tamtym wątku. Następne etapy wrzucimy po tym jak wszyscy zrobią dany etap, ale nie częściej niż raz na 24 godziny.

Ferr-kon, Mroczek, Pandorzaste, możecie omawiać tutaj, może zainspiruje to innych graczy, albo zechcą się dołączyć. Może zainspirujecie waszych HG :)

Edytowane przez Sheila

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karta w większej części przetłumaczona na polski. Konia z rzędem temu kto wymyśli ładne tłumaczenie na Cool i Shine.

Plus jeszcze musimy przetłumaczyć kartę cudów Domeny i Persony. Na szczęście na razie w ogóle nie będziecie tej karty potrzebować, dopiero po rozpisaniu ścieżki życia wejdziemy w mechanikę.

Jak ktoś ma jakieś pytania odnośnie ścieżki życia, coś jest niejasne, albo Nicholas jest nie wystarczająco Niesamowity czy coś, to piszcie. ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba właśnie mam dzień "tak bardzo czekam na internet Fer-kona" :D. Bardzo bardzo.

Chyba wiem, co możecie mieć na myśli. W każdym bądź razie - jak fajnie!

Ogólnie to witam wszystkich - cieszę się szalenie i postaram się na spamować was co chwila emotion-gifami, choć mam na to ochotę.

Co do języka, podpisuję się pod Vonenem. Angielski rozumiem, ale jednak nie jest to zrozumienie i używanie na poziomie płynnym i wolę mieć porady i skrócony odpis mechaniki po polsku, w razie gdybym miała trudności w ogarnięciu. Podręcznik co prawda przeczytam, ale w związku z pewną barierą językową zajmie mi to kilka dni.

Co do stylu avatarów, nie mam szczególnych preferencji, choć nie ukrywam, że chyba nic lepszego od zdjęcia dołączonego do konceptu już nie znajdę, szczególnie rysunkowego. Ale kto wie, kto wie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Absolutnie nam nie przeszkadza spamowanie emotkami i gifami. Nam nie będzie przeszkadzać nic co tu napiszecie tak długo jak będzie to z zachowaniem net-etykiety i zasad forum.

Tylko pamiętajcie, że jest sześć osób, które potem będą musiały się przebić przez Wasze posty.

Więc by nie uciekały informacje to poniżej istotne cytaty.

Co do awatarów to nam nie przeszkadzają różne style, byle wam się podobały, aczkolwiek jeśli wszyscy zdecydują się na jeden styl to my nie widzimy problemu i spróbujemy się dostosować jeśli chodzi o BNów.

Jeśli chodzi o dalsze rozpisywanie ścieżki życia, to wszelkie pytania i wątpliwości zgłaszajcie w tamtym wątku. Następne etapy wrzucimy po tym jak wszyscy zrobią dany etap, ale nie częściej niż raz na 24 godziny.

Ferr-kon, Mroczek, Pandorzaste, możecie omawiać tutaj, może zainspiruje to innych graczy, albo zechcą się dołączyć. Może zainspirujecie waszych HG :)

Jak ktoś ma jakieś pytania odnośnie ścieżki życia, coś jest niejasne, albo Nicholas jest nie wystarczająco Niesamowity czy coś, to piszcie. ;).

Edytowane przez L'riot

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich współgraczy i MG.

Wstyd przyznać ogarniam dopiero podręcznik, co obawiam się zajmie mi około trzech dni.

Ferrowi chodziło o to, że James, Lidia i Chandler będą władać kawałkami rzeczywistości dość sobie bliskimi, gdybyśmy razem we trojkę usiedli i opracowali to na zasadzie przeciwieństwo, mogłoby wyjść coś naprawdę bardzo fajnego. Rzecz jasna jeśli masz ochotę Pandorzaste.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ufff, człowiek wychodzi do pracy, wraca, a tu taka miła niespodzianka! Witam współgraczy i oby się fajnie grało! A teraz idę patrzeć w tworzenie postaci...

PS. Czy chcecie żebyśmy pisali w Ścieżkach życia jaki konkretnie mamy pomysł na dany krok w tworzeniu postaci, zanim go ostatecznie dopiszemy do karty?

Edytowane przez Nólanis

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wstyd przyznać ogarniam dopiero podręcznik, co obawiam się zajmie mi około trzech dni.

Nie wstyd.

Jak już wcześniej napisaliśmy znajomość podręcznika nie jest wymagana. Nauczycie się wszystkiego co musicie wiedzieć od nas.

Podręcznik możecie oczywiście czytać, oglądać ładne obrazki czy wydrukować i zrobić z niego papierowe samolociki, wedle woli :).

Mała adnotacja dla tych, którzy czytali/czytają/zamierzają czytać podręcznik - robimy zmiany w świecie gry tak by bardziej pasował do naszej sesji więc nie zdziwcie się jeśli się okaże, że taki Entropia (Władca Ziemi) nie jest Władcą Zniszczenia, Pogardy i Desakracji. Bo nie jest :P.

Ferrowi chodziło o to, że James, Lidia i Chandler będą władać kawałkami rzeczywistości dość sobie bliskimi, gdybyśmy razem we trojkę usiedli i opracowali to na zasadzie przeciwieństwo, mogłoby wyjść coś naprawdę bardzo fajnego. Rzecz jasna jeśli masz ochotę Pandorzaste.

Cóż, możecie sobie śmiało ustalać, nie widzimy problemu. Jednakże jeszcze jest sporo czasu zanim dojdzie do rozpisywania Domeny i mogłoby być lepiej byście się z tymi ustaleniami wstrzymali przynajmniej do Kroku 3 ścieżki życia, w którym będzie mowa o tym czym dla Waszych postaci jest ich Domena tak byście mogli sobie najpierw to opisać tak jak chcecie bez ewentualnych zewnętrznych wpływów w postaci ustaleń z współgraczami - no chyba, że takich wspływów będziecie potrzebować, ale wtedy będziecie mogli się przerzucać pomysłami jak dojdziemy do tego Kroku (czyli niedługo ;)).

PS. Czy chcecie żebyśmy pisali w Ścieżkach życia jaki konkretnie mamy pomysł na dany krok w tworzeniu postaci, zanim go ostatecznie dopiszemy do karty?

Jak wolicie. Jeśli wolicie zaprezentować co chcecie wpisać i dlaczego tak by każdy mógł to skomentować i wypowiedzieć się czy jest to fajne, spytać czy to dobrze rozumie, czy być może nawet zaproponować lepszy sposób zapisu by pełniej oddawało to o co graczowi chodzi to my nie widzimy problemu :).

A jeśli jesteście pewni swojego wyboru (opisu) to możecie od razu go wkleić (my będziemy dla Nikkiego opisywać dlaczego taki, a nie inny, wybór i co nami kierowało w jego wyborze, ale wy oczywiście nie musicie tego robić jeśli nie chcecie).

Tak czy inaczej, jakby coś było dla nas nie zrozumiałe to po prostu spytamy.

Edytowane przez L'riot

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak wolicie. Jeśli wolicie zaprezentować co chcecie wpisać i dlaczego tak by każdy mógł to skomentować i wypowiedzieć się czy jest to fajne, spytać czy to dobrze rozumie, czy być może nawet zaproponować lepszy sposób zapisu by pełniej oddawało to o co graczowi chodzi to my nie widzimy problemu :).

Tak zrobiłam. Później dzisiaj spostuję postać, żeby móc update'ować kartę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pytanie, nie znalazłem odpowiedzi w podręczniku i nie przypominam sobie, żeby padło w rekrutacji - czy ludzie są świadomi istnienia Potęg? Jeśli ktoś potrafi stworzyć wulkan w środku miasta jest to raczej nietrudne do zauważenia. Z drugiej strony, może ktoś to tuszuje? Albo zależy to od ustaleń HG/graczy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzeczywistość dostosowuje się do takich zmian. Przykład podręcznikowy pokazuje, że jak Potęga zestrzeli z nieba Słońce, to okaże się, że w mediach już od jakiegoś czasu mówili o zbliżającym się zaćmieniu, ale mało kto na to zwracał uwagę. Wulkan w mieście sprawiłby, że dla większości rzeczywistości i ludzi, on był tam zawsze, a miasto było pierwotnie wybudowane u jego stóp.

Oczywiście im większe zmiany tym bardziej musi się edytować rzeczywistość i czasami powstają paradoksy mogące sprawić, że coś z nich powstanie lub staną się one wrotami dla ataku Excrucian (co dzieje się z Paradoksami jest w rękach HG i opisuje to "Hubris Rule" - patrz str 307).

EDIT: Nól odnośnie ścieżki odpiszemy potem, teraz mam spotkanie w robicie i pewnie przed popołudniem/wieczorem nie będę/będziemy mieć czasu.

Edytowane przez L'riot

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się wstępnie wszystko podoba i pasuje i zajmę się dziś początkami. Opcja ustaleń może być ciekawa, ale zaczekamy z tym do wspomnianego kroku. Możemy też ustalić, że San Francisco to jednak małe miasto i część postaci mogła już na siebie wpadać - niekoniecznie doskonale się znać, ale to zawsze jakaś baza do budowania więzi drużynowych, chyba że nie ma takiej potrzeby.

I czy można prosić o temat w rodzaju "Inspiracji"? To nie tylko przyzwyczajenie z Blasku, ale po prostu nie chcę zaśmiecać tego wątku, a sądzę że i ja i (zerka niepewnie) chyba Ferr-kon mielibyśmy kilka rzeczy do wrzucenia :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

EDIT: Nól odnośnie ścieżki odpiszemy potem, teraz mam spotkanie w robicie i pewnie przed popołudniem/wieczorem nie będę/będziemy mieć czasu.

Ok ok, nie ma pośpiechu. Tylko uprzedzę - ja dziś po południu/wieczorem pracuję, a jutro muszę rozpisać wstępny szkic licencjatu, więc może mnie przez to nie być do jutra wieczór, zależy jak pójdzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Pandorzaste - to załóż taki temat, powinniście móc to robić. Tylko wtedy dwie sprawy:

1. pamiętajcie, że każdy wątek musi mieć na końcu "(L'riot&Sheila)" - taki wymóg forum;
  2. byłoby fajnie, że jak coś, ktoś tam wklei by opatrzył to jakimś minimalistycznym opisem z czym/kim/jaką sytuacją dana inspiracja mu się kojarzy - wtedy łatwiej jest się wymieniać w pogaduchach uwagami i ew. łatwiej podzielić się swoją wizją wobec konkretnej rzeczy z innymi.

A i jakoś zapomniałem wspomnieć - ups ;) - będziemy, chyba, że się zagapimy, używać akronimu HG zamiast MG.

HG - Hollyhock God - termin używany w Nobilis na MG. Wg. słów twórczyni gry Hollyhock (kwiat) symbolizuje ambicję oraz spełnienie i dlatego taka nazwa na MG ponieważ przy prowadzeniu taj gry należy pamiętać by nie przesadzić z ambicją i potrzeba dużo pokory od osoby, która ma władzę nad rzeczywistością. (Jakoś tak to brzmiało, nie pamiętam dokładnie jej słów.)

@Mroczek - fajne, pasuje. Tylko jak chcesz to opisać pod Sercem "czym mnie to uczyniło"? Czy to będzie "kreatywnie wyrażam siebie"? Czy po prostu "kocham sztukę" - i Lidia wie już konkretnie dlaczego, czy "kocham jak ludzie wyrażają się poprzez sztukę"? Czy jeszcze coś innego jak "potrafię ujrzeć sztukę wszędzie" czy "widzę sztukę tam gdzie nie dostrzegają jej inni"?

Pytam bo nie dodałaś tego do Serca Klucza VII, a to ma opisowe znaczenie ;).

I dodaj może nazwy Serc i Cieni, to ułatwi pamiętanie tego co one oznaczają, a to jest mimo wszystko istotne.

@Nól - niczego Ci ten opis nie zablokuje, Nobilis zakłada, że nawet jeśli gra się ożywionym wirusem komputerowym, to stanie się Potęgą nadaje postaci zdolność oczuwania jak człowiek i każda z Potęg musi sobie kiedyś radzić z emocjami. Możesz sobie być maniakalnym, rosnącym w doniczce bluszczem, który rozrósł się na całe miasto, który nienawidzi ludzi, ludzkości i jest seryjnym mordercą duszącym ludzi we śnie, ale nawet wtedy robisz to bo odczuwasz nienawiść czy pogardę, a ta jedna kobieta co przychodzi do Twojej doniczki co trzy dni, podlewa Cię i czasami mówi do ciebie nie wiedząc, że słuchasz, opowiadając Ci o swoich rozterkach, chwilach radości czy smutku. Jej oczywiście też nienawidzisz. Nienawidzisz wszystkich ludzi. Ona nie jest wyjątkiem, nie, nie. Tylko nie zabijesz jej dzisiaj. Może później... bo ostatnim razem obiecała Ci, że opowie Ci o swoim psie, którego miała jako dziecko. I nie ważne, ze zabiłeś wczoraj człowieka, który śmiał zaprosić ją na randkę akurat na wtedy kiedy ona do Ciebie przychodzi. Co z tego, że jeśli ktoś spróbuje ją skrzywdzić to wydłubiesz mu oczy i udusisz jego wnętrznościami... Ale, nie, Ty ją nienawidzisz i łaskawie pozwalasz jej żyć.

Przecież nie możesz czuć czegokolwiek innego, prawda?

Tak w założeniu to wygląda, więc śmiało bierz tą opcję :).

To jak to opiszesz w Sercu "głód" - to trudniejsza sprawa. "Jestem uosobieniem mojej domeny"? "Moja Domena jest mi rodzicem, przyjacielem, bratem, kochanką..."? "Przestałem być człowiekiem" (w takim zrozumieniu jak Ty to napisałaś - bo tylko Twoja interpretacja się tu liczy)? Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły - współgracze?

Najważniejsze byś to co wpiszesz odpowiednio kojarzyło się tobie i było w stanie opisać to co chcesz pokazać - tu, jeśli trzeba można opisać to dłużej niż 3-4 słowami. Może "Żyję moją Domeną."? "Żyję tak jakbym był swoją Domeną."? "Zostawiłem to co ludzkie (ew. moje śmiertelne życie) za sobą"?

Kurcze, to jest trudne jak próbuje się ubrać w swoje słowa to co się człowiekowi wydaje, że pisze inna osoba, tak by brzmiało to tak jakby to ona mogła napisać.

Edytowane przez Sheila

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko, dzięki za wyjaśnienie, bardzo pomaga. Pomyślę nad tym i spróbuję dziś późnym wieczorem zdecydować (jak ktoś ma pomysły to dawajcie, może coś ukradnę jeśli sama nie wymyślę!)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możemy też ustalić, że San Francisco to jednak małe miasto i część postaci mogła już na siebie wpadać - niekoniecznie doskonale się znać, ale to zawsze jakaś baza do budowania więzi drużynowych, chyba że nie ma takiej potrzeby.

Oczywiście jeśli ktoś czuje taką potrzebę, to może tak zrobić.

Nasze pierwotne założenie było takie, ze wasze postaci się nie znają. Tutaj zupełnie nie musicie się martwić o to jak stworzycie drużynę, władca zrobi to za wasze postaci. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej, mam net :D

Odpiszę w innych sesjach, żeby z czystym sumieniem przystąpić do UWALNIANIA NADMIARÓW SWOJEJ EXCYTACJI

giphy.gif

Edytowane przez Ferr-kon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, jestem już przerażona moim totalnym brakiem umiejętności ładnego składania słów, więc bardzo proszę o uwagi, co powinnam poprawić. W całym koncepcie, a szczególnie w fundamencie. Nie wiem, czy nie używam czasem zbyt wielkich słów, czy można nieco poszaleć.

A także - fanuję wszystkich bardzo mocno! Nól - Epicki jest osom wyborem! I szalenie fajnie się gra taką postacią, jeżeli mogę porównać z postacią, którą grywam czasami. Vonen - doświadczanie każdego sekundy - super! Mroczek - coś tak mi się wydaje, że wszyscy będą kochać Lidię (nie w kontekście romansu) :). Ferr-kon - cudowne pomysły! Totalnie widziałabym Cię grającego Malkavem (a w moich ustach...eee, klawiaturze... to wielki komplement!).

Edytowane przez Pandorzaste

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pandoro (mogę Cię nazywać Pandorą?), ja generalnie staram się grać Malkavem od lat, ale nigdy mi nie wychodzi, bo sesje albo się nie pojawiają, albo siadają :/ ja generalnie gram Malkavem. Jestem Malkavem XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Totalnie widziałabym Cię grającego Malkavem (a w moich ustach...eee, klawiaturze... to wielki komplement!).

Jestem Malkavem XD

Teraz zaczynam się BAĆ :P

A na poważnie, to faktycznie duży komplement, Malkav (AKA Malkawianin - jeden z klanów wampirzych w Wampirze Maskaradzie - wszyscy dotknięci są jakąś formą szaleństwa)to cholernie wymagająca postać i często przez ludzi sprowadzana do funkcji comic relief.

Edytowane przez Sheila

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli na razie mamy Zbawcę, Szaleńca, Artystkę, Elan Vital i Hipisa-sensualistę. To dopiero będzie dobrana drużyna, nie ma co ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz