159 postów w tym temacie

Jak najbardziej. Bycie doradcą samego Phoenicjana to największy zaszczyt, a nowe obowiązki Asteo  chętnie przyjmie na swe barki, wszystko dla dobra III Legionu i jego honoru.

Edytowane przez Rhaegrim

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Okej @Mitsun @Rhaegrim a czy wy jako gracze będziecie się z tym dobrze czuli?

Edytowane przez Sheila

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mogę odrzucić możliwości interakcji z prymarchą. Tylko więcej przyjemności z gry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi samo uczestniczenie w epickiej krucjacie sprawi banan na twarzy :) Nie mam nic przeciwko wpasowania się w aktualne wątki fabuły.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 godzin temu, Sheila napisał:

@Dark_Archon_ i @Thomas Ufnal Crowlake wasze koncepty to Tysięczni Synowie - w jakim legionie przechodzili swój drugi nowicjat?

Podobnie, jak postać Thomasa - Imperialne Pięści - ze względu na podobieństwo usposobienia, dzięki czemu łatwiej udało mu się zdobyć ich zaufanie. Nie napisałem o tym, gdyż chciałem ograniczyć ilość tekstu :)

22 godzin temu, Sheila napisał:

@Dark_Archon_ twoja postać interesuje się mistyką i ozdabia pancerz symbolami i zakleciami - czy to oznacza, ze używa również sorcery?

Nie, a przynajmniej nie świadomie. Zainteresowanie ma charakter naukowy - analizując różne mistyczne tradycje chce dokonać ich dekonstrukcji, aby spróbować zrozumieć "mechanikę" Immaterium. Symbole i zaklęcia są dla niego zarówno przedmiotem badań, jak i dość niecodziennym elementem pomagającym czasem w koncentracji używając psioniki. Także żadnych bluźnierczych, ani heretyckich tekstów - wszystko w duchu Imperialnej Prawdy.

Edytowane przez Dark_Archon_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, po konsultacjach pomiędzy MG i graczami stanęło na tym, że Rebelia wita w swoich szeregach:

Kapitana Asteo Majortis z III Legionu Dzieci Imperatora.

@Rhaegrim witaj na pokładzie. Wskakuj na podforum i przywitaj się z pozostałymi w Cantina Imperiali.

Zacznij też przeglądać wątek "Mechanika i Tworzenie Postaci". To jest coś co obgadamy i będziemy robić wspólnie. Sugeruję też byś zerknął w to co wybrali (specjalizacje głównie) Twoi współgracze byś wiedział w czym są dobre ich postacie i oddziały.

No a reszta już na podforum gry.

@Thomas Ufnal Crowlake, @Dark_Archon_ i @Mitsun przykro nam że się nie dostaliście, nie mieliście złych konceptów, wręcz przeciwnie, ale tutaj potencjalna kompatybilność z już grającymi graczami była najważniejsza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no nic gratuluję. Ehh smuteczek... Owocnych przygód :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.