Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

Vonen

Dyskusje wszelakie (Vonen)

483 postów w tym temacie

Mam podobne odczucia jak reszta. Przygoda była fantastyczna, bawiłem się jak nigdy, a Dimble to moja ulubiona postać. Therek ma rację nie zamykajmy sesji definitywnie może za jakiś czas znów będziemy mieć więcej wolnego i nasza wesoła kompania znów ruszy na szlak. Wszak jeszcze wiele opowieści o dziaduniu Dimbal nie słyszeliście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszak jeszcze wiele opowieści o dziaduniu Dimbal nie słyszeliście.

<3

Ale ogólnie przyklaskuje temu co powiedział Vonen. W naszym przypadku zadziałała niezła chemia międzyludzka międzykrasnoludzka. ;)

Edytowane przez Therek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miło mi widzieć, że sesja się Wam podała i nie macie do mnie żalu. Jasne, istnieje szansa że sesja jeszcze powróci - choć nie wiem jak wielka jest to szansa. Teraz przynajmniej wiem, ile czasu będę potrzebował i ile materiałów będę musiał wcześniej przygotować. Bez tego ani rusz!

Faktycznie, mieliście świetne postaci i super odgrywaliście. Synowie Ziemi są super i miażdżą większość drużyn w których sam byłem - niscy, ale wielcy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Synowie Ziemi Assemble !!! ( @Thorongil, @kosmaty, @kifer)

Panowie minął rok prawie. @Vonen gratulujemy obrony i w związku z tym nasuwa się pytanie. Czy masz teraz więcej czasu? Czy wspomniana reaktywacja jest teraz opcją, czy czekamy dzielnie dalej? ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Therek podziwiam czujność.  Żeby po roku pamiętać i od razu napisać. 

A pomysł reaktywacji cudowny i popieram go w pełni. Jak ktoś się nie zgadza, naraża się na spotkanie twardych pięści Kamo ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyżbyś groził potencjalnemu MG? :D Chętnie jednak wróciłbym do Naugrima.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ja. Wiecie, przyszedłem tu napisać że nie i że nie mam czasu...

Ale dajcie mi czas do października :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i to jest odpowiedź na którą czekali Synowie Ziemi. :D 

@Thorongil, @kosmaty trzeba tylko odprawić jakąś nekromancję na Deadshocie, bo go z tego co widzę od pół roku na forum nie było. Thoro jako Ony masz może wgląd w jego mail i możesz mu przez niego wysłać jakąś wiadomość? Może by pomogło. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz