Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

2218 postów w tym temacie

Yup, so true :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dalej oglądam .... 

Slaneeshe w tej serii wydaje się kimś kogo warto byłoby poznać bliżej :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

klimatyczny post.

po trzykrotnym przeczytaniu dotarło do mnie, że to cisza przed burzą i już się boję:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja miałem takie: o awans! A potem sobie przypomniałem losy pierwszych kapitanów w tej kampanii i zazwyczaj to określało kolejność śmierci...

I takie pytanie, bo Zorael teraz zostaje PO Pierwszego Kapitana, czy to znaczy, że musi zmienić kompanię na 1 Kompanię?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra ja dałem swój post, przede wszystkim jest przysięga Titusa, która może być nieoficjalna, ale której będzie się trzymał, jest także dużo przemyśleń samego Titusa, mam nadzieję, że się spodoba ;) 

I tak parę pytań dotyczących tego stanowiska

-Czy pierwszy kapitan ma swoją własną kompanię, czy raczej po prostu dołączą do innych oddziałów? 

-Jak już pytał Kogi, czy mamy przejąć I Kompanię? 

-Lordowie Komandorzy + I Kapitan, mieli jakiś swoich ludzi w sztabie, czy my też możemy coś takiego mieć? Titus chciałby aby np. Solomon był jego doradcą, ale ... przede wszystkim chciałby aby towarzyszył mu Anguis. Po wszystkim co się stało, chciałby mieć psionika przy sobie :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

9 godzin temu, Kogi napisał:

I takie pytanie, bo Zorael teraz zostaje PO Pierwszego Kapitana, czy to znaczy, że musi zmienić kompanię na 1 Kompanię?

Nie, ponieważ zakładacie, że Raldorn nadal żyje i dowodzi Pierwszą kompanią, która nota bene nadal jest w Pasie Kayvass więc byłoby ci trudno nią dowodzić..

9 godzin temu, Jayne napisał:

Dobra ja dałem swój post, przede wszystkim jest przysięga Titusa, która może być nieoficjalna, ale której będzie się trzymał, jest także dużo przemyśleń samego Titusa, mam nadzieję, że się spodoba ;) 

I tak parę pytań dotyczących tego stanowiska

-Czy pierwszy kapitan ma swoją własną kompanię, czy raczej po prostu dołączą do innych oddziałów? 

-Jak już pytał Kogi, czy mamy przejąć I Kompanię? 

-Lordowie Komandorzy + I Kapitan, mieli jakiś swoich ludzi w sztabie, czy my też możemy coś takiego mieć? Titus chciałby aby np. Solomon był jego doradcą, ale ... przede wszystkim chciałby aby towarzyszył mu Anguis. Po wszystkim co się stało, chciałby mieć psionika przy sobie :D 

- Pierwszy Kapitan dowodzi Pierwszą Kompanią. 

Nie ma problemu z przeniesieniem części weteranów ze swojej dotychczasowej kompanii (drużyny dowodzenia to zazwyczaj weterani).

Z tą Pierwszą Kompanią jest o tyle śmiesznie, że ona ma problemy. Nie ma pełnego składu, część osób ostro ćpa, kilku(nastu?) może mieć jakieś dodatkowe, nieregulaminowe, organy... Jednym słowem przyda się w niej zrobić porządki.

- Tak. Masz. Możesz. 

- Generalnie sztab to ma Fulgrim nie Pierwszy Kapitan i Pierwszy Kapitan jest jego częścią. Ale możesz mieć własny mini sztab i może go skompletować - nie ma problemu. A Angius właśnie stracił swojego dowódcę i pewnie nie będzie narzekać jeśli go zabierzesz z kompanii, w której służy razem z Charmosianem ;).

I tak, post się podoba :).

Edytowane przez L'riot

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej,

zauważyliśmy, że zrobiliśmy błąd w nazwie układu - jakaś zaćma nas napadła i pomyliliśmy Sarum z Ryzą.

Poprawiliśmy to już w naszych postach, ale informujemy tutaj by nie umknęło. Jesteście w układzie Sarum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziś mam sporo na głowie, ale postaram się odpisać jutro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 hours ago, L'riot said:

- Pierwszy Kapitan dowodzi Pierwszą Kompanią. 

Nie ma problemu z przeniesieniem części weteranów ze swojej dotychczasowej kompanii (drużyny dowodzenia to zazwyczaj weterani).

Z tą Pierwszą Kompanią jest o tyle śmiesznie, że ona ma problemy. Nie ma pełnego składu, część osób ostro ćpa, kilku(nastu?) może mieć jakieś dodatkowe, nieregulaminowe, organy... Jednym słowem przyda się w niej zrobić porządki.

Wyzwanie :D Uzupełni się ich skład, weźmie się zaufanych żołnierzy na sierżantów i naprawi tych co źle się zachowują ... Miejmy nadzieję, że Titus nie będzie musiał powiedzieć, że zachowują się jak barbarzyńcy i, że przynoszą wstyd mundurowi :) 

- Generalnie sztab to ma Fulgrim nie Pierwszy Kapitan i Pierwszy Kapitan jest jego częścią. Ale możesz mieć własny mini sztab i może go skompletować - nie ma problemu. A Angius właśnie stracił swojego dowódcę i pewnie nie będzie narzekać jeśli go zabierzesz z kompanii, w której służy razem z Charmosianem ;).

Będzie trzeba trochę pomieszać i tak ze składem ;) Titus pewnie chciałby oddać VII w ręce Draco, bo jej ufa i zasłużyła za wszystko co musiała przez niego ścierpieć :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem. Czego teraz od nas oczekują? Oprócz wypowiedzenia się?

Czy to tylko scena przejściowa do przeskoku w czasie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczekują dokładnie tego co powiedział Sanguinius - jeśli chcecie coś jeszcze poruszyć przed naradą to mówcie.

Jeśli chcecie się postaciami zająć czymś przed Naradą (coś omówić, odegrać) to też możecie (wtedy chyba można tą scenę traktować jako przejściową).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kaan nie ma nic do dodania. za dużo uszu wiec pewnie wolałby streścić tylko Sanguinusowi. czyli jeśli o mnie chodzi możemy skoczyć do narady.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

23 godzin temu, malkawiasz napisał:

Kaan nie ma nic do dodania. za dużo uszu wiec pewnie wolałby streścić tylko Sanguinusowi. czyli jeśli o mnie chodzi możemy skoczyć do narady.

Za dużo uszu czyli ?

Bo tu jest 2 Prymarchów + Sevatar + Haator Maat + Loken +Amit + Gracze

Chodzi ci o Sevatara?

Edycja:

P.S. Nie chcesz odegrać tego "na osobności?"

Edytowane przez Sheila

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ogólnie tłum:)

raczej zwierzył by się z niepokojów dotyczących zakazu, ale jeśli to ma być poruszone na naradzie to może zaczekać, żeby zobaczyć co wyjdzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja w scenie nic nie mam do dodania, potem chciałbym tylko zapytać moją zastępczynię o to co się działo i pogratulować jej sprawnego działania.

Post postaram się napisać dziś lub jutro wcześnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odpiszę jutro, ale pewnie bliżej wieczora

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój teraz pewnie dopiero w poniedziałek ... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ramach ciekawostki ;)

aLD57PV_700b.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!