Aruna

Mutants vs MG (Aruna)

971 postów w tym temacie

Miałam Wam napisać tutaj po odpisaniu w TT, więc mnie trochę ubiegłeś.

Miałam niestety ten niefajny okres ostatnio, gdy na myśl o pisaniu odrzucało mnie od komputera. Teraz jest znacznie lepiej, natomiast nadrobienie zaległości pewnie mi jeszcze trochę zajmie. Do końca tygodnia powinnam ogarnąć wszystko. Postaram się oczywiście wcześniej, ale mam też momenty, gdy w ogóle nie uruchamiam komputera w domu, bo padam na twarz, stąd asekuracyjnie daję sobie taki długi czas na nadrobienie zaległości.

Mogę Was tylko uspokoić, że nie zamierzam zamykać sesji. Żadnej. ;) Musiałam się jednak zresetować trochę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przykro.

Do rytmu zaś to wracaj na spokojnie, nie ma sensu przecież się zmuszać. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Aruna rozumiemy. Każdy ma czasem takie okresy w życiu. Zajmij się sobą i swoim samopoczuciem, a o sesji myśl potem :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ufff... jest i post ode mnie.

Za SOLe bardzo dziękuję. I wychodzi mi na razie na to, że Petr, który dorósł stał się Petrem, który nagle ma bardzo dużo do powiedzenia :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dorosły Petr to cudowny Petr! <3 <3 <3

Ale Cleo protestuje, bo jak Petr odzyska swoją moc to będzie animował rysunki! A wtedy będzie musiał rysować słodkie szczeniaczki czy kiciusie, ale portretu Cleo już nie dokończy, bo to będzie całkiem creepy :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale on portret Cleo rysuje dla Cleo, nie dla siebie :P

I te rysunki nie ożywają same z siebie bez jego mocy, więc luz - narysowana Cleo nagle nie zacznie gadać do prawdziwej Cleo z kartki :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Aquaman napisał:

Ale on portret Cleo rysuje dla Cleo, nie dla siebie :P

I te rysunki nie ożywają same z siebie bez jego mocy, więc luz - narysowana Cleo nagle nie zacznie gadać do prawdziwej Cleo z kartki :P

Dla siebie by narysował gadający? :D

I uff, bo Cleo samej siebie by nie zniosła jednak :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bym Petrem w tej kolejce odpuścił odpis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, Aquaman napisał:

Ja bym Petrem w tej kolejce odpuścił odpis.

Ja chyba też. To jeden z tych momentów, w których należy pozwolić SHIELD i Avengers kłócić się między sobą i się nie wychylać :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Nyx @Aquaman @L'riot wstrzymajcie się z odpisami. Wieczorem wrzucę tutaj dodatkowe wyjaśnienie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ekhm... W sumie nie pisałam, który wieczór mam na myśli, ale...

(Zasnęłam. Chociaż nie... padłam nieprzytomna na łóżko)

Wyjaśnienia dotyczą tak naprawdę wszystkich. Planuję w bardzo bliskim czasie przeskok. Taki większy przeskok bo aż o kilka miesięcy. Zasadniczo wieść o szczepionce zostanie podana do wiadomości publicznej. Chcę zrobić przeskok, który pokaże niejako świat "po". To, co będziecie chcieli dograć, dogramy lub ustalimy PMkami. Natomiast nastawcie się, że to kwestia kilku postów. Poprzez kilka mam na myśli 1-4. Raczej nie więcej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobra, ale teraz to odpisywać? Nie odpisywać? Znaczy chodzi mi głównie o to, ze gracze już zdecydowali co zrobią ich postacie, postacie to powiedziały na głos, wiec sama nie bardzo widzę, co by tu jeszcze odpisać. Zakładając, ze nie chcę ani zaogniać sytuacji, ani powtarzać znowu tego samego, co w poście wcześniej (o tym jakie lekarstwo bierze Cleo).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz to by się przydała deklaracja od Aqua i L'riota czy i co wezmą. Bo lekarstwo nie jest lewe. ;)  Na podstawie tego będziemy ustalać dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie też deklarowali :D Petr zgarnia starą moc, a Abe zostaje przy tej. Ale jasne, rozumiem, że warto się upewnić!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrz, a byłam przekonana, że nie deklarowali, bo czekali na to, czy nie będzie lewe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy ironia, ale aż pobiegłam sprawdzić, czy mi się nie przyśniło :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie było ironii. :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D No to teraz, skoro mamy komplet danych to mogę powtórzyć pytanie :D Czekamy mimo wszystko na deklarację? Na Ciebie? :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja napiszę by nie było wątpliwości: jeśli przebadamy surowicę, która ma pozwolić zachować nową moc i okaże się, że wydaje się być z nią wszystko w porządku, to Abe chce zachować nową moc. A nad jej kontrolą może popracować sam - ma doświadczenie ze swoich młodzieńczych lat :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uff...

Pierwsza część jest.

Profesor potrzebuje Was, a ja potrzebuję Waszych deklaracji. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie nie wiem czy mamy odpisywać fabularnie jak L'riot czy wystarczą same deklaracje. Bo jakby to rozegrać fabularnie, to tak jak Abe by chciał pogadać z żoną, tak Cleo z Kapitanem.

A jak o samą deklarację tutaj:

No to Cleo zostanie w X-men. Z tym zastrzeżeniem, że jeśli planujesz teraz przeskok o jakiś czas to Cleo nie chce być brana pod uwagę przy jakichkolwiek misjach bojowych w tym tzw. "międzyczasie". Może się zająć ogarnianiem PRu, organizowaniem spotkań z ludźmi i mutantami, pojawianiem się w mediach, kreowaniem pozytywnego wizerunku i tego typu rzeczami. Ale nie chce chodzić na misje bojowe, jakiekolwiek by one nie były. Bo nie czuje się pewnie z nową mocą (a jeśli miałby być przeskok to chcę wiedzieć co to za moc! :D ) i woli się w tym aspekcie skupić na treningach. 

O, jeśli też o treningach mowa to @Aquaman Cleo może poćwiczyć z Petrem walkę. Skoro chłopak rezygnuje ze swojej supersiły to trochę techniki mu się przyda w życiu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz