Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

366 postów w tym temacie

Lecą z pokestopów normalnie. Ale niezbyt często. Jednak jak pewnie zauważyłaś, jest coś takiego jak bonus za pierwsze zakręcenie stopem każdego dnia. Siódmego dnia dostajesz pewny drop ewolucyjnego itemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki, nawet nie zauważyłam, że dostałam coś innego siódmego dnia :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo jest chyba ciagle bug, ktory nie wyswieltla symbolu tego itema jak krecisz na 7 dzien. Pojawia sie dopiero w ekwipunku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby ktoś zaspał i nie zauważył to w Pokemon Go wprowadzono pierwsze legendarne poki. Na razie jest to Lugia i Articuno tylko, ale w kolejnych tygodniach mogą się pojawiać inne.

I jakby kto się zastanawiał to nie - gra nie umarła, ludzie ciągle grają. Dziś w Łazienkach na Lugię do rajdu się zbierało po jakieś 40-50 osób.

Sam już oba legendarne ptaszki mam. Lugię za drugim rajdem dopiero, ale jest. :)

W ogóle polecam na takie rajdy szukać w bardziej uczęszczanych miejscach jak parki czy tym podobne. Na Lugię 15 osób to chyba absolutne minimum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłam z nim i potwierdzam, były tłumy maniaków, w różnym wieku. ;) Fajny klimacik się nawet robi przy takich zbiorowych akcjach. Jedna starsza pani robiła nam zdjęcia bo myślała że demonstracja. :D  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ach, i Kira choć nie gra to jednak łapała. Z 7 wiewiórek z łapki nakarmiła! Taki Pokemon Life.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

8 godzin temu, Kira napisał:

Byłam z nim i potwierdzam, były tłumy maniaków, w różnym wieku. ;) Fajny klimacik się nawet robi przy takich zbiorowych akcjach. Jedna starsza pani robiła nam zdjęcia bo myślała że demonstracja. :D  

O kurde - i wszystko jasne! Cała Polska myśli, że to wielkie demonstracje (za wyjątkiem rządu przekonanego, że to spacerowicze) a tak naprawde to się legendarne rajdy tylko pojawiły XD 

Gratulacje @Jedi Master. Ja chyba się spróbuję jutro (znaczy dziś) do jakiegoś rajdu legendarnego podczepić, weekend niestety nie dawał mi szansy :P

Aczkolwiek w sumie ciekaw jestem, jak popularne te legendarne poki wkrótce się zrobią w gymach, bo raz, że silne, dwa: ludzie się będą chcieli pochwalić. Tak trochę głupio wyjdzie, jeśli w każdym gymie dwa legendarne pokemony będą siedzieć ;) 

PS:

I @Kira, też gratulacje :D Chociaż nie wiem, czy nie przeceniam osiągnięcia, próbując sobie wyobrazić karmienie z ręki wiewiórek wrocławskich ;)

Edytowane przez Eliastion

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

5 godzin temu, Eliastion napisał:

Tak trochę głupio wyjdzie, jeśli w każdym gymie dwa legendarne pokemony będą siedzieć ;) 

O ile mi wiadomo legendarnych poków nie da się do Gyma wsadzać. Acz nie sprawdzałem sam jeszcze.

P.S. W ogóle jeśli ktoś nie zauważył to jeszcze dziś działają kosmiczne bonusy w grze - podwójny exp, podwójny dust, podwójne cuksy, trzykrotnie szybsze wykluwanie, trzykrotnie szybsze wyprowadzanie buddy'ego. A i poków spawni więcej. Efekt tego, co odblokowali gracze na Pokemon Go Fest.

Edytowane przez Jedi Master

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zauważyłem. Niestety, wczoraj cały dzień w pociągu a dzisiaj we Wrocławiu pada :P Więc coś średnio się zapowiada mój pomysł wycieczki po legendarne rajdy, że o korzystaniu w pełni z megabonusów nie wspomnę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przedłużyli bonusy jeszcze o 72 godziny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaa, a ja się zastanawiałam o co chodzi, że jajko tak szybko się wychodzi. Zatrzęsienie poków też zauważyłam, ale bardzo mnie mierziło, bo pokeballów nie mam. Serio, kończą się z prędkością światła!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Marass napisał:

ale bardzo mnie mierziło, bo pokeballów nie mam. Serio, kończą się z prędkością światła!

Mam ten sam ból! Ale to przyjemny ból w sumie. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Jedi Master napisał:

Przedłużyli bonusy jeszcze o 72 godziny.

JESZCZE o 72 czy DO 72 (bo oryginalnie miały być przedłużone o 48)?

A pokeballe to bardzo zależą od tego, gdzie się mieszka. Ja to sobie lezę przez miasto, nie zatrzymując się (tzn. jak jest kilka poków to zazwyczaj wybieram, którego chcę złapać i idę dalej łapiąc :P) to mi się pokeballe akumulują błyskawicznie. Ale jak byłem przez ten tydzień w Ostródzie, to na poki czasu prawie nie miałem, a i tak przegryzłem się przez dobre 150+ pokeballi różnych kolorów rezerwy, którą miałem... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

10 godzin temu, Eliastion napisał:

JESZCZE o 72 czy DO 72 (bo oryginalnie miały być przedłużone o 48)?

O 72 H. Generalnie do piątku czwartku włącznie.

A co do pokeballi to po prostu przy obecnym spawn rate idąc między dwoma stopami można z 5 poków złapać. Mi przez dwa dni poszło kilkaset kulek.

Edytowane przez Jedi Master

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Jedi Master napisał:

O 72 H. Generalnie do piątku włącznie.

A co do pokeballi to po prostu przy obecnym spawn rate idąc między dwoma stopami można z 5 poków złapać. Mi przez dwa dni poszło kilkaset kulek.

Dlatego mówię, że to zależy gdzie się mieszka, w centrum Wrocławia na przykład, zwłaszcza w okolicach Rynku, to pokestopów jest jak naprał. Poków też, ale jak człowiek nie łapie kompulsywnie, tylko cały czas idzie i łapie, to kulki się zbierają, bo nie da rady dostatecznie szybko nimi rzucać :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No w centrum Pozka też jest dużo, z tym, że ja odpalam poki na przykład w parku, albo wczoraj - w zoo, gdzie pokestopów jest mało a samych poków zatrzęsienie. No i nie zawsze chodzę, czasem jeżdżę więc też pokestopów nie połapię ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz