Lunatyczka

Za zamkniętymi drzwiami (Lunatyczka)

487 postów w tym temacie

A tu sobie możemy poplotkować ;)

Dzisiaj postaram się zacząć temat z mechaniką. Muszę tam wszystko spisać i porzucać, tak byście moli zacząć zrobić karty i będziemy je robić razem krok po kroku.

Edytowane przez Lunatyczka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to witam się i liczę na udaną wspólną zabawę. :)

To od razu pytanie, czy nasze postacie będą się znały, czy też znajomość dopiero będzie się zawiązywać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biorąc pod uwagę kim są wasze postacie raczej znać się nie będą, każde z was bliżej jest też z innym członkiem rodziny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne, rozumiem. Jak wrócę z pracy, to przysiądę nad postacią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczęłam temat do tworzenia mechanicznych aspektów kart. Zajrzyjcie tam i jak będziecie mieli chwilę (tak wiem, Therek, że weekendy Cię nie ma ;) ) to przysiądźcie nad tym. Do tematu z NPCami wrzucę zaraz podstawowe informację o rodzinie du Plessis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No w weekendy jest mnie zdecydowanie mniej. Czytam, czasami skomentuje, ale na fabularne posty raczej nie ma co liczyć. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Thorongil, dnia 06 Wrze 2016 - 11:59 AM, napisał:

Nie miałem okazji. I choć ciekawi mnie niezmiernie skąd takie skojarzenie, to może zamiast zaśmiecać temat z mechaniką spamem, przeskoczymy do MGvsBG? ;)

Sie robi. Skojarzenie bierze się stąd że Mag jest najdrobniejszą kobietą jaką spotkałem w życiu. Pamiętam, że na zlocie u Obcej z ciekawości sprawdziliśmy i byłem w stanie ją objąć w pasie jedną ręką tak że dłonią dotykałem swojego brzucha. :D Jak jeszcze potem z chłopakami ją podnieśliśmy to w ogóle nie czuliśmy, że kogoś niesiemy. :D Szczupła, drobna... jak zawodowa modelka... normalnie ma się ochotę wziąć ją do domu i nakarmić :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Osoby jak mówiłem nie znam, ale znam typ. :) Przynajmniej twojemu inkwizytorowi łatwo będzie moją postać gdzieś zaciągnąć jak będzie miał kaprys. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przynajmniej jeżeli skusisz się na retusz i nie weźmiesz cechy dandysa:

Automatycznie udają mu się wszelkie testy oczarowania, zauroczenia, komplementowania (nie tyko osób płci przeciwnej). W dodatku wszyscy, którzy znają Dandysa bez wahania zgodzą się spełnić jego małe prośby (jeśli oczywiście nie jest ich za dużo).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Złośliwa umiejętność. :P

Możliwe, że zamiast retuszu zmienię na drugą cechę dandysa i zdobędę dodatkowe fundusze na majątek, ale tu pewność będzie dopiero jak dociągniemy do tego etapu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powróciłam. Thorongil zmienimy Ci odrobinę statystyki, ale zastanowię się nad tym dzisiaj i dam znać jutro z rana przed pracą, ok? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie, żaden kłopot. I fajnie, że wracamy do działania. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przepraszam was za te straszne obsuwy, ale nowa praca i niedaleka przeprowadzka (dowiedziałam się o niej kilka dni temu) mocno mi się daje we znaki. Jutro mam wesele przyjaciółki, więc dopiero w przyszłym tygodniu wrócimy do gry. Nie miejcie mi tego za złe. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam jestem po niedalekiej przeprowadzce, a i praca daje mi się ostatnio we znaki, więc bez pośpiechu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będziemy mieli 3 gracza. Jak z nim dogadam szczegóły to pewnie się ujawni ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To niech gracz sam się zdradzi :D Podpowiem tylko: to mężczyzna (yees I know :D)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może pomożecie, bo nadziałem się ostatnio na ładną grafikę i zastanawiam się czy nie wykorzystać jej na avatar postaci zamiast pierwotnego.

Tu jest pierwotny obrazek

ae360a216a4ca920c42b6e424831d360.jpg

A tu ten, który znalazłem niedawno

puzzle-1500-elementow-piekna-w-czerwieni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi osobiście bardziej się podoba pierwsza ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj byłam prawie 12,5h w pracy więc mocno padam na ryjek. Jutro mam wolne, więc spodziewajcie się czegoś ode mnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I KP trafiło do właściwego tematu. daj znać jeśli coś poprawić/zmienić. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Therek i Tofik postacie do odpowiedniego tematu ;) Jak już będę miała wszystkie dostaniecie w karty niespodzianki od MG, być może, nie wiem ;) Ja się zajmę postem wprowadzającym jak już będę miała to wszystko gotowe i będziemy zaczynać :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To czekamy już tylko na kartę Tofika i możemy zaczynać. :) Czy jednak nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz