Lunatyczka

Za zamkniętymi drzwiami (Lunatyczka)

440 postów w tym temacie

Smutam straszliwie. Coś Helena nie ma szczęścia do NPCów. Atuan zginął, a z Dominique się nie dogdauje. Jeszcze trochę i pewnie zrazi do siebie Lisbet. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Thorongil napisał:

Szkoda dobrego kapitana, kolejna ofiara na sumienie Heleny. :P @Fingard, jakieś koncepcje od czego zaczynamy nasze małe śledztwo?

Zdecydowanie od faszerowanej gęsi :D 

Prawdę mówiąc niewiele mi przychodzi w tej chwili do głowy. Możemy wypytać naszą gospodynię o pana von Shaffer, chociaż nie spodziewam się aby miała coś istotnego do powiedzenia. A później najsensowniejszy trop, to chyba jeszcze tego samego dnia złożyć wizytę pod wskazanym adresem. Nie mogę się tylko zdecydować czy lepiej mu się przedstawić jako zatroskani przyjaciele zaginionej dziewczyny, poudawać że niby o niczym nielegalnym nie wiemy, "wyczuć go", czy może od razu jasno wyłożyć że dziewczyna wpadła w ręce maga i grozi jej niebezpieczeństwo - ale tu bym po prostu improwizował :D Zobaczymy co nam Albrecht na samym początku odpowie i czy w ogóle go zastaniemy w domu.

A jak Twoje pomysły?

@Lunatyczka dwa pytania fabularne: poza Antuanem cała reszta powróciła do zdrowia, tak? I czy dobrze wnioskuję, że Felix jest z nami, a Hans został w rezydencji razem Dominique i resztą rannych?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Młody chłopak był w złym stanie i mocno gorączkował, nie dawali mu zbyt dużych szans na przeżycie. 

Możesz swobodnie decydować, kto z tej dwójki pojechał z wami, a kto został. Specjalnie tego nie opisałam byś mógł zdecydować :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, to uznajmy że jest właśnie tak, jak w pytaniu :) 

Mój post się trochę spóźnia bo tak szczerze mówiąc to miałem pewien problem co w nim napisać - ale chyba już wiem, z tym że dzisiaj raczej nie zdążę tego zrobić, więc odpis będzie jutro.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko, ja wiem, że przestój z mojej strony może skutkować waszym dłuższym starciem po przerwie, dlatego nie popedzam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie problem podobnej natury, plus ostatnio trochę na głowie. Ale dziś, najdalej jutro powinien pościk skapnąć. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dyskutujcie śmiało jeśli chcecie, albo dajcie mi deklaracje co robicie bym mogła odpisać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postaram się dzisiaj, a jeśli nie to jutro  dać wam posta :)

Bo rozumiem, że skończyliście już rozmawiać? ;>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczekam na biskupa skoro to on tak pozytywnie wpłyną na zachowanie gospodyni, powinien czynić honory i odezwać się pierwszy. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam napisanego posta, a raczej jego ewentualną pierwszą część, powiedzcie mi tylko, czy będziecie chcieli coś robić jak gosposia wyjdzie czy raczej grzecznie poczekacie na Albrehta? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że możemy spokojnie poczekać i nie rozrabiać. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fingard bardzo ładne zagranie. :) Wobec tak wyłożonej sprawy, Helena na razie czeka na reakcję i odpowiedź kawalera. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpis dzisiaj albo w sobotę bo jutro mam dorywczą robotę i będę poza domem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz