Obi

Długa Przerwa(Obi)

235 postów w tym temacie

Miejmy nadzieję, że za niedługi czas sesja powróci z cienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To widzimy się w 2018 roku, może ten rok będzie lepszy :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oficjalnie wróciliśmy :)

A wraz z tym powrotem, uruchomiłem dodatkowy wątek DLC o nazwie: Gra Cieni. Dodatek będzie taką mini przygodą, którą chciałem wam poprowadzić od przerwanego momentu i kontynuować go aż do teraz.  Generalnie nic się nie zmieniło. Termin odpisów jest dalej taki sam: 5 dnia dla graczy i 5 dni dla MG. Studenci mają u mnie luzy, dopóki trwa ich sesja egzaminacyjna. Jednak jeżeli wasza częstotliwość będzie ulegała pogorszeniu to pożegnamy się. Tak, tak to do Ciebie Emyrh. Post na raz na 3 tygodnie to nie jest takie tempo, jakie od ciebie oczekuję.

Generalnie w tej mini przygodzie połączycie siły więc będzie mi łatwiej prowadzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystkim najlepsze życzenia z okazji nowego roku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moi drodzy :)

Wszystkiego naj, naj, ale to najlepszego w tym Nowym Roku :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani

Postaram się spostować w tym tygodniu. Mam nadzieję, że uda mi się to zrobić już jutro :) Dzisiaj nie czuję weny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani, ode mnie odpis leci najpóźniej w czwartek. Przepraszam za drobne opóźnienie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej kochani :)

Udało mi się zgodnie z przewidywaniami odpisać. Pragnę się z wami czymś też podzielić, a mianowicie tym

uq3kg.jpg

W dniu dzisiejszym, "Kroniki Harmony Falls" potocznie zwane również "Wiedźmami" wchodzą w skład Obiversum. W tym roku, w tym świecie, tu na Strefie RPG NET pojawią się dwie, nowe sesje. Nie podam wam dokładnej daty, ale bądźcie pewni, że ta sesja nie bedzie  zaniedbana. Rozwój uniwersum sprawi, że Kroniki doczekają się mechanicznych aktualizacji. Na pewno dojdą nowe zdolności, zaklęcia i w końcu zostanie rozpisany bestiariusz.

To tyle ode mnie.

Pozdrawiam.

PS. Chętni mogą próbować zgadywać, jakie stworzenia znajdują się w załączonym obrazku.

Edytowane przez Obi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno Ghost Rider, jakaś kulka światła i Beerus z Dragon Balla XD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!