Obi

Nadnaturalne Zebranie (Obi)

38 postów w tym temacie

Mniejsze.

Bo wystarczy spojrzeć ile rozgrywamy pierwszy dzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Punkt dla Swary. Lepiej mniejsze, bo wygląda na to, że sesja będzie trwała powiedzmy rok prawdziwy, a w świecie sesji nie minie tydzień.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze :)

Każdy z was miał prawo głosu określone w punktach. Tirren i manfret dali swoje punkty na mniejsze i większe fragmenty, Emyrh dał na mniejsze i podobne głosy trafiły od Swar oraz Adeline. 

Wychodzi na to, że mamy: mniejsze (5 pkt) > większe 2 pkt, a to wszystko na razie dotyczy dnia szkolnego. Nadnaturalnych fragmentów nie będę wycinał, ani rodzinnych. 

O 8.04.2017 o 14:32, Swara napisał:

Bo wystarczy spojrzeć ile rozgrywamy pierwszy dzień.

Poczułem się trochę wywołany do odpowiedzi...

PBFy mają swoje specyficzne tempo. Jedne są szybkie, a inne wolne. Zdecydowaliśmy się na tempo 1 tydzień dla Mg i 1 tydzień dla gracza. Jeżeli chcecie to możemy do tego wrócić i przedyskutować nad zmianą terminów. Zawsze staram się, abyście długo na mnie nie czekali. Max 3 dni. Gdybyście odpisywali szybciej niż dzień przed deadline czy w deadline to mielibyśmy szybsze tempo, jednak tak się nie dzieje, a ja nie mam do tego pretensji. Mam tylko takie ciche marzenie, które dotyczy właśnie tego odpisywania. Gdy zaczynałem sesje Pokemon miałem jednego dnia komplet odpisów. Nie oczekuję, że tu będzie tak samo, ale gdyby odpisy były po dwóch/trzech dniach byłoby super! 

Nie narzucam wam teraz swojego zdania. To od was zależy czy coś zmienimy. To pierwsza sprawa, a druga że zmianę bym wprowadził dopiero w czerwcu ze względu na maturzystów/studentów w naszym gronie. 

Zastanówcie się nad tym. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Racja, trochę jest w tym mojej winy.

Za długo zwlekam z odpisem.

Na przyszłość obiecuje poprawę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na mnie można polegać zawsze, zresztą Obi dobrze o tym wiesz, ja daję czasami max 2 dni posta po twoim, także mówię ja jestem odpowiedzialny za Mistrza Gry. "Szanuj swój czas i czas MG" przed chwilą wymyśliłem :P No i teraz sobie zepsułem ładny wynik jaki miałem postów :D 

Edytowane przez Adaline

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętajcie, że ten temat jest cały czas otwarty na wasze sugestie i dyskusje :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Astaroth @Adaline @manfret @Emyrh@Tirren47PL @Swara

Panowie, chciałbym poznać wasz szczery i profesjonalny feedback, który będzie dotyczył samej sesji, samego uniwersum, mojego prowadzenia i innych rzeczy. Chciałbym móc go przeczytać w przyszłym tygodniu, dlatego też w najbliższym czasie zastanówcie się i wydajcie mi swoją szczerą, brutalną i brzydką prawdę. Jestem gotowy na poznanie waszej opinii. Niech to się wydarzy w tym temacie.

Podzielcie się waszymi oczekiwaniami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To doczekam sie jakiegos feedbacku?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się wypowiem 12.11.2017 roku.  Daje słowo. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro nikt się nie kwapi by być pierwszy.

Naprawdę potrafisz zaciekawić. Opowiadana historia zaczyna mnie wciągać i z niecierpliwością oczekuję kolejnej strony.

Z drugiej strony za dużo walki jak na mój gust. W przeciągu kilkunastu godzin Odbyłem kilkanaście wyczerpujących walk i szykuje się kolejna.

Naprawdę musi być ich aż tyle? Mój lis chce popracować troszkę głową.

Co się tyczy samego świata. To za mało go znam by się wypowiedzieć. Moja postać dopiero go odkrywa, żyje w nim od roku.

Dopiero liznęła tego słodkiego cukierka i ma ochotę na więcej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra.

Jeśli chodzi o świat, to jest zrobiony naprawdę dobrze. Wciągnąłeś mnie do sesji praktycznie przy samej rekrutacji, gdy tylko zobaczyłem wszystkie dokumenty i cały opis świata. Historia jest naprawdę ciekawa, na dodatek traktujesz moją postać dokładnie tak jak chciałem - za to mocny plus.

Samo prowadzenie sesji jest według mnie jest naprawdę niezłe, chociaż szczerze mówiąc nie mam zbyt dużego porównania ;d. Właściwa ilość scen pomiędzy postaciami, właściwa ilość solówek, właściwa ilość prowadzenia za rączkę, gdzie właściwa znaczy nie za dużo, nie za mało. Czyli dobrze :)

Z drugiej strony, naprawdę zaczyna mi brakować opcji "pomiń" przy walkach ;d. Wiem, że to wszystko jest potrzebne i jakoś się łączy, ale jak dla mnie jest ich ciut za dużo. Sama zresztą fabuła na starym cmentarzu - naprawdę niezła, ale przy kolejnym zwrocie akcji zamiast być zdziwionym czy zachwycać się mądrością i wyobraźnią MG, w pewnym momencie każdy myślał tylko "o nie, kolejna walka". A przynajmniej ja tak miałem :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witajcie, witajcie.

Zatem. Feedback. Co do walk, to nie mam zdania, bo są super. Ja lubię jak w sesji się dzieje akcja, zamiast szkolnych klasówek czy rozmów o nie wiadomo czym. Tu jest plus. Za to nęci mnie sam klimat szkolny. Coś jak Glee tyle, że bez śpiewania :D Klimat szkolny aż wylewa się z tej sesji przez co czasami nie mam pomysłu na jakikolwiek odpis. Zresztą podobnie jest teraz, gdy mamy walkę. Długo się głowiłem czy odpisać. Nie czuję klimatu sesji. Odczuwam wrażenie, że z postu na post mam ochotę po prostu odwalić posta na odczepnego, nie używając wulgaryzmu, niż pisać na siłę dwie strony A4. Dlatego moje ostatnie posty wyglądają mizernie, co jak na mnie, jest słabe. Zazwyczaj się rozpisuję, a tu po prostu mi brak pomysłu. Nie czuję "więzi" z sesją. Jakbyś dodał elementy gore w stylu Dominium z innego forum to ta sesja miałaby swój "klimat" i, przynajmniej ja, chętniej bym się brał za odpisy. Twoje posty są ciekawe, ale bez odczucia takiego "wow, ale klimat", raczej jest "o, znów post, trzeba odpisać" przynajmniej ja takie mam odczucia. Nie chcę cię urazić w żaden sposób, ani nic z tych rzeczy, ale brakuje mi klimatu i dreszczyku na plecach. To tyle z feedbacka, ale ja zostaję. Przynajmniej na razie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czas na feedback. W sumie nie wiem po co skoro praktycznie co odpis komentuje co i jak. No, ale jak mus to mus.

A wiec. Rozdział vel przygoda, który trwała kilka miesięcy. Co myśmy tam mieli? W sumie trochę szkoda, że lekcje (nawet jedna) nie potoczyły się troszkę dłużej. Wykorzystując rzuty kością nasze postacie mogłyby ew. zapunktować u nauczycielki/la przy jakimś pytaniu. Ale to pewnie trwało by zbyt długo wtedy wiec może i dobrze, że tego nie było. Sam klimat jest fajny, kręci mnie ta zabawa i ciekawe co będzie dalej, ale czasem czuję, że ten tydzień leci cholernie szybko i nagle muszę znowu pisać odpis. Z tego też powodu nie ma już odpisów pisanych "wierszem", a szkoda, bo cholernie lubię tak się bawić.

Kwestie walk. Nie lubie, ale to z racji, że mam totalną hipiskę i która prędzej ucieka niż walczy. Jednak ostatnie sceny wyglądały tak, że lepiej lekko zerwać z charakterem, bo łomot byłby konkretny w razie ucieczki i ew. złapania. No właśnie, Adaline chce sceny gore, a ja właśnie bym tego nie chciał. Chciałbym trochę kwiatków, słoneczka i takich tam. Taką miłą i uroczą sesję ^^

Czas na postacie (kurde, nie lubię tak jakoś pisać. Przecież ja to piszę praktycznie codziennie i się powtarzam...). Jakoś szybko polubiłem te dziewczyny, które kręcą się wokół Lily. Konomi, Maremi, Chibi, a teraz jeszcze dorzuciłeś Riley. Plus duży u mnie. Kurde, dobrze wiesz co lubię w tej sesji. Postacie, przygodę i atmosferę. Nie lubię tych wymuszonych walk. Pacyfistka nie walczy! Pacyfistka ucieka! Ale nie ma jak, bo potem ci, których kocha będą skrzywdzeni :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz