Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

 •  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
 •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
 •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
 •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!


 • Ogłoszenia

  • Aruna

   14 urodziny Strefy   11.09.2017

   To już 14 lat wspólnej gry. To również dobra okazja do wspominania i poczytania o tych nieco mniej znanych lub zapomnianych faktach o forum. Nieważne, jak długo jesteś z nami, zapraszamy Cię do tematów urodzinowych. Sto lat, Strefo!
  • Nyx

   Wielki Konkurs Urodzinowy!   18.09.2017

   Na Strefie trwa Konkurs Urodzinowy,
   Może prestiż nie taki jak Chopinowy
   Literackiego Nobla też za to nie dostaniecie
   Ale będą nagrody jeśli na podium staniecie
   Mogę jeszcze tak długo rymować
   Jednak nie ma co czasu marnować,
   Tu nie ma co czytać - tu trzeba pracować!  
    
Sevr

And which Side do you choose? DYSKUSJA [MG- Sevr; Gracz- Mercer]

2 posty w tym temacie

Tutaj wstaw swoją historię + statystyki z PW oraz rasę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mercer Ethirian - Człowiek

 

Siła - 10

Zręczność - 15

Kondycja (wytrzymałość) - 12

Inteligencję - 12

Mądrość - 11

Charyzma - 10

 

 

Mercer Ethirian, bo tak brzmi jego pełna nazwisko, urodził się w 3BBY na Korelii. Wychowywany był przez przybranych rodziców, którzy nie chcieli poruszać tematu jego rodziny, więc nie wiedział o niej prawie nic. W wieku osiemnastu lat, podczas jednej z wielu awantur, jakie wywiązywały się z jego przybranymi rodzicami, ranił on ojczyma i wyszedł z domu. Już wcześniej jako zapalony militarysta nawiązał kontakt z jedną z grup najemniczych, które zaglądały na Korelię. Pomagał im w naprawach sprzętu, szkolił się u jednego z koreliańskich rusznikarzy, gdzie nauczył się z niej korzystać i serwisować. Strzelał i walczył dobrze. Nie miał wielkiej siły, ale nadrabiał ją ponadprzeciętną zręcznością. Jest również milczkiem, średnio lubi rozmawiać.

Najemnicy, kojarząc już tego człowieka, zgodzili się i tak Mercer został członkiem Lethal Tyranny. Bardzo powoli piął się po drabinie stopni i funkcji, były mu przydzielane coraz poważniejsze misje. Dał się poznać jako efektywny członek grupy, współtowarzysze go lubili, mimo, że zwykle pracował sam i rzadko kiedy udzielał się w grupach. Po czterech latach odkładania zarobionych kredytów dorobił się myśliwca. Był to stary Koensayr BTL-3S, zwany popularnie Y-wingiem, ale Mercer naprawdę lubił tę maszynę. Była stara, miała już swoje godziny wylatane, ale była naprawdę wytrzymała.

 

Ma długie włosy, chodzi w ciężkich, wojskowych butach i militarnych spodniach. Nader często nosi pancerz na piersi, czasami hełm. Włosy zwykle splata w warkocz, żeby mu nie przeszkadzały w walce. Dobrze strzela, głównie z karabinków blasterowych. Nie zna się dobrze na obsłudze broni ciężkiej, mimo, że wielu jego kolegów pomagało mu zrozumieć jak ona działa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach