Sevr

And which Side do you choose? DYSKUSJA [MG- Sevr; Gracz- Mercer]

2 posty w tym temacie

Tutaj wstaw swoją historię + statystyki z PW oraz rasę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mercer Ethirian - Człowiek

 

Siła - 10

Zręczność - 15

Kondycja (wytrzymałość) - 12

Inteligencję - 12

Mądrość - 11

Charyzma - 10

 

 

Mercer Ethirian, bo tak brzmi jego pełna nazwisko, urodził się w 3BBY na Korelii. Wychowywany był przez przybranych rodziców, którzy nie chcieli poruszać tematu jego rodziny, więc nie wiedział o niej prawie nic. W wieku osiemnastu lat, podczas jednej z wielu awantur, jakie wywiązywały się z jego przybranymi rodzicami, ranił on ojczyma i wyszedł z domu. Już wcześniej jako zapalony militarysta nawiązał kontakt z jedną z grup najemniczych, które zaglądały na Korelię. Pomagał im w naprawach sprzętu, szkolił się u jednego z koreliańskich rusznikarzy, gdzie nauczył się z niej korzystać i serwisować. Strzelał i walczył dobrze. Nie miał wielkiej siły, ale nadrabiał ją ponadprzeciętną zręcznością. Jest również milczkiem, średnio lubi rozmawiać.

Najemnicy, kojarząc już tego człowieka, zgodzili się i tak Mercer został członkiem Lethal Tyranny. Bardzo powoli piął się po drabinie stopni i funkcji, były mu przydzielane coraz poważniejsze misje. Dał się poznać jako efektywny członek grupy, współtowarzysze go lubili, mimo, że zwykle pracował sam i rzadko kiedy udzielał się w grupach. Po czterech latach odkładania zarobionych kredytów dorobił się myśliwca. Był to stary Koensayr BTL-3S, zwany popularnie Y-wingiem, ale Mercer naprawdę lubił tę maszynę. Była stara, miała już swoje godziny wylatane, ale była naprawdę wytrzymała.

 

Ma długie włosy, chodzi w ciężkich, wojskowych butach i militarnych spodniach. Nader często nosi pancerz na piersi, czasami hełm. Włosy zwykle splata w warkocz, żeby mu nie przeszkadzały w walce. Dobrze strzela, głównie z karabinków blasterowych. Nie zna się dobrze na obsłudze broni ciężkiej, mimo, że wielu jego kolegów pomagało mu zrozumieć jak ona działa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach