Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

• Ogłoszenia

• Aruna

14 urodziny Strefy   11.09.2017

To już 14 lat wspólnej gry. To również dobra okazja do wspominania i poczytania o tych nieco mniej znanych lub zapomnianych faktach o forum. Nieważne, jak długo jesteś z nami, zapraszamy Cię do tematów urodzinowych. Sto lat, Strefo!
    • Nyx

Wielki Konkurs Urodzinowy!   18.09.2017

Na Strefie trwa Konkurs Urodzinowy,
      Może prestiż nie taki jak Chopinowy
      Literackiego Nobla też za to nie dostaniecie
      Ale będą nagrody jeśli na podium staniecie
      Mogę jeszcze tak długo rymować
      Jednak nie ma co czasu marnować,
      Tu nie ma co czytać - tu trzeba pracować!  

Rafal3920

Portowa knajpa (Rafal3920)

317 postów w tym temacie

Odpis miał być dziś, przepraszam, ale w połowie pisania dostałem wiadomość, którą muszę porządnie odespać. Po prostu mnie rozbiła i nie jestem w stanie napisać słowa... Może jutro będzie lepiej i skończę...

P.s

To jedyna sesja gdzie zawsze w połowie pisania coś mi wypadnie. Nie ważne czy od niej zacznę serię, czy skończę... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Fumiko, @Obca... mam wrażenie, że albo ja nie rozumiem czegoś w sytuacji, albo mamy jakieś małe nieporozumienie... Może przejdę po kolei, o co mi chodzi...

- Jesteśmy w centrum

- Mamy się udać z odsieczą do Wioski leśnej gdzie jest główna siedziba łowców, a potem dalej szukać porwanych...

Czyli zakładałemm, że Sonka zbiera tych łowców co są w centrum obecnie i ruszamy razem do wioski myśliwych, a nie że ona sobie jeździ w tą i z powrotem. Bo suma sumarum wychodzi na to, że ona jedzie tam gdzie mamy się udać z odsieczą :P Co jest w ostatecznym rozrachunku bez sensu :P 

Podobnie w kwestii do Verity gdzie Aganor użył stwierdzenie, że idziemy wszyscy razem do Wioski.

Czy to mi się coś myli, czy nie ogarniam sytuacji? :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak do wioski jak oni w lesie byli zaatakowani to po cholere do wioski z odsieczą.

Poszłam do wioski po myśliwych jak mi kazałeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Therek

Ci się myli :P 

W wiosce zbierają się - podobno - ranni i powinni być tam ci, którzy nie poszli na polowanie. Sonka zrobiła to co kazał i dobrze zareagowała. (Choć zaraz dostaniesz jeszcze PW), przyda się dowiedzieć się i zorganizować tam. Czy to obronę, czy ewakuację, a na pewno już ewakuację rannych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli się nie dogadaliśmy. Luzik, zaraz się dogadamy tutaj. :D 

Aganor nie kazał iść do Wioski, bo do Wioski zaraz ruszamy, bo tam się zbierają niedobitki z ataku. Trzeba najpierw tam pomóc a potem ruszyć dalej na miejsce oryginalnego ataku.  Tak zresztą i Roderic mówił, że najpierw trzeba tam iść. ;)

Jak pisałaś o zorganizowaniu myśliwych, to myślałem, że chodzi Ci o zwołanie tych co są akurat w centrum/porcie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no ja wyraźnie pisałam ze po mysliwych jade do wioski wie nie wiem skad przypuszczałeś ze zbieram ich po porcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Zaraz"? Jak zbierze się ludzi, Roderic wyda broń, zapakuje się medykamenty... Chwilę zejmie. Domyślam się co Obca chce zrobić i dobrze kombinuje. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obca tutaj chce zrobić dokładnie to co ja. :D Tak jak pisałem. 

" My weźmiemy kilka osób gotowych na już i ruszymy przodem. Reszta się przygotuje i przyjdzie jako eskorta wozu. "

Czyli chciałem zebrać tych gotowych pod ręką i ruszać do Wioski, a reszta, która musi się uszykować, czekać na medykamenty i broń miała przyjść w drugiej fali.

@Obca Założenie tego, że zbierasz ich po porcie jest stąd, że teraz rozmawiamy o tym, aby ruszyć do wioski na co Sonka stwierdziła, aby najpierw wziąć myśliwych. :D Skoro więc chciałaś najpierw wziąć myśliwych zanim ruszymy do Wioski, to się zdziwiłem, że jedziesz do Wioski :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No moment gdzie w swoim fragmencie pisałeś wioska albo teren myśliwych.

Bo ja nie widzu ruszenie przodem znaczy ruszyć na odsiecz tym porwanym i rannym w puszczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano (edytowane)

Ja tak samo to zinterpretowałem. Ale grunt, że wiadomo o co chodzi

Edit:

Coś będziecie jeszcze zmieniać, czy mogę wrócić do pisania? :) 

Edytowane przez Rafal3920

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
42 minut temu, Obca napisał:

No moment gdzie w swoim fragmencie pisałeś wioska albo teren myśliwych.

Bo ja nie widzu ruszenie przodem znaczy ruszyć na odsiecz tym porwanym i rannym w puszczy.

Dwa zdania później: " Musimy sprawdzić jak sprawa się ma w wiosce. Poczekamy tam na wóz, a jak przyjdą ruszymy odbijać porwanych. " :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To dla mnie sam sie pogubiłeś w swoim planie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie: sprawa w wiosce to ilu rannych, ilu nie wróciło itp itp :P przynajmniej ja tak rozumiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Post poprawiony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety sesja zostaje zamknięta. Właśnie dostałem od Obcej PW z wyjaśnieniem dlaczego odchodzi, ale skoro nie pisze tego publicznie, to nie będę powodu ujawniał.

Dla dwóch osób chyba nie mam co prowadzić, poza tym to już kolejna osoba która odpadła. Przepraszam Fumiko i Therek, nawet jeśli chcecie grać, ale po prostu już nerwów do tej rotacji składu nie mam... To chyba nie ma już większego sensu.

Tak czy inaczej dzięki za grę i być może do następnego razu!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda, ale rozumiem dlaczego nie masz ochoty się szarpać :) Będę czekać na kolejną rekrutę w takim razie :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda wielka :( Mam nadzieję, że ten powód to nic poważnego i wszystko u Ciebie @Obca w porządku. Trzymaj się ciepło  :przytul:

Dziękuję za grę mimo że krótką i do zobaczenia w jakiejś innej sesji. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz