Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

smok burzy

Miasto Jedności (smok burzy)

1489 postów w tym temacie

Znalezione obrazy dla zapytania blacksad affiche

-Więc to ty masz być moim nowym egzekutorem.-Odparłem zamiast powitania.

Przyjrzałem się uważnie hienie i przekrzywiłem nieco łeb.
-Jestem ciekaw jak jesteś przygotowany do tego zadania...-Zastanowiłem się stukając pazurami w biurko.-Opowiedz mi nieco o sobie.-Zażądałem dość twardo choć minę miałem raczej ciepłą.
Jeszcze...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naturalnie Odparła hiena kiedy padło pytanie o przygotowanie 

pies uśmiechnął się obrydliwie po czym odparł Zawsze jestem gotów.

Jestem Kilian.To raczej wszystko co warto o mię wiedzieć.    

Edytowane przez smok burzy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

-Pozwól, że o tym co dane jest mi wiedzieć zdecyduję ja.-Odparłem spokojnie po czym spojrzałem szybko na zegarek.-Mam dla Ciebie jak na razie dwa zadania.
Odchrząknąłem po czym kontynuowałem swą wypowiedź.-Po pierwsze potrzebuję kogoś kto będzie nadzorował ekipę łowców na ulicach. Nie znam jeszcze ich możliwości wiec na pierwsze polowanie wybiorę się z nimi a ty będziesz mi towarzyszyć. 

Zastanowiłem się chwilę po czym postukałem pazurem w biurko.-Druga sprawa to czysty sprawdzian twoich możliwości i zajmiesz się tym zanim wyjedziemy z łowcami na miasto. W domu na przeciw żyje pewien sęp...-Skrzywiłem się wyraźnie.-Irytuje mnie jego towarzystwo i chcę aby coś zrozumiał.

-Mianowicie...-Uśmiechnąłem się delikatnie.-Iż jako padlinożerca, i słabeusz nie ma szans na przyszłość w tym mieście. Chcę abyś porwał jego dzieci i przetrzymał je w bezpiecznej sferze dając mu jednocześnie ultimum stawienia się z okupem, powiedzmy....50 tysięcy dukatów.-Będzie na drobne wydatki pomyślałem z zadowoleniem.

-Żadnej glin itd. Kiedy się zjawi...Cóż powiedzmy, że chcę aby zniknął. Nie martw się wykryciem jeśli poszuka pomocy u policji to dowiem się o tym i przerwiemy akcję zabijając jednego z dzieciaków i podwajając okup. Uważam to za doskonałą rozrywkę i niezły sprawdzian. Podejmiesz się go...Kilianie?-Zapytałem splatając ze sobą pazury i spoglądając na hienę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naturalnie Odparła spokojnie hiena w prochowcu nadal rozglądając się po 

wnętrzu gabinetu 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

-Świetnie.-Odchyliłem się nieco w fotelu po czym wskazałem egzekutorowi sofę pod ścianą.-Tak więc może usiądziesz i się czegoś napijesz?-Zapytałem z delikatnym uśmiechem.

Izumi podeszła do hieny z butelką whisky w jednej łapie a kielichem z rżniętego szkła w drugiej.
-Whisky? Wina? Lub może coś ciepłego?-Zaproponowała nieco przyjaźniej niż uprzednio.

-Opowiedz mi może coś o sobie mój drogi...-Rzekłem wpatrując się w mego gościa.-Dobrze jest znać swych współpracowników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Whisky. Odparł chłodno Kainian. Siadając na wskazanym miejscu .

Cóż wychowałem się w ponurych zaułkach tego sektora....

Tak więc cechują mnie pewne wrodzone umiejętności.Pierwszy raz

złamałem komuś rękę w wieku ośmiu lat. coś jeszcze chce pan wiedzieć ?    

Jego głos nadal był pozbawiony wszelkich emocji  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

-Złamana ręka...-Westchnąłem ciężko.-Mam nadzieję, jednak, że wyrosłeś już z wieku szczenięcego i już zabijałeś. Potrzebuje kogoś kto nie zna litości ani wahania. 
-Co chcę wiedzieć.-Powtórzyłem pytanie jakby do siebie.-Chcę wiedzieć jak zabijasz, chcę wiedzieć, chcę wiedzieć co umiesz i co wiesz. Czy jesteś notowany? Czy masz słabe punkty i jak je zredukować? I Co najważniejsze...-Tutaj przechyliłem łeb i wbiłem wzrok w hienę.-Czy jesteś lojalny Kilianie? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można tak powiedzieć.  Odparł Keilin z lekkim uśmiechem Metody dostosowuję do 

sytuacji. Jedak moją ulubioną jest stary dobry kij bejsbolowy. Umiem wiele rzeczy 

Wiem jak otwierać zamki przemówić komuś do rozsądku aby np zaczął płacić chociaż 

nie potrafię się zachować w towarzyszcie a już szczególnie ofiar dodał na koniec mocno

akcentując ostatnie słowo.

Służę za karę dorzucił po chwili jednak 

może być pan pewien że prędzej zdechnę niż wydam 

swoich braci. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

-Bardzo dobrze to słyszeć, choć musisz pamiętać, że finezja jest bardzo ważnym aspektem w żywocie egzekutora.-Pokiwałem głową wpatrując się w Kiliana.

Brzdęknęło szkło a Izumi nalał mu nieco bursztynowego trunku do szklanki.
Zauważyłem, że poskąpiła mu jednak lodu....Trudno niech nie czuję się zbyt komfortowo.

-Na tę akcję z porwaniem masz tydzień.-Mruknąłem przeglądając raporty finansowe dotyczące przychodów Organizacji.-Jeśli będzie udana będzie mi bardzo miło cię awansować.-Uśmiechnąłem się zachęcająco.-Jeśli zawieszasz...Cóż nie zawiedź.

Zakończyłem stanowczo czekając na ewentualne pytania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hiena nie zadawała zbędnych pytań odparła jedyne 

Rozumiem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po chwili milczenia podniosłem wzrok na hienę i z pewnym niezadowoleniem zapytałem.
-Potrzebujesz czegoś jeszcze?-Sięgnąłem po pióro wieczne i zacząłem zapisywać możliwe kierunki rozwoju organizacji.-Podejrzewam, że masz co robić?-Dodałem nie zaszczycając Kiliana ponownym spojrzeniem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie tyle mi wystarczy Odparł egzekutor kończąc 

swój napój. Owszem muszę przemówić do rozsądku 

paru śmiecą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

-Bardzo na to liczę mój drogi.-Wymruczałem z zadowoleniem. Skinając łbem hienie.-Mam pewne plany wobec Ciebie więc mam nadzieje, ze nie sprawisz mi zawodu...-Uśmiechnąłem się nieznacznie po czym zająłem się sprawdzaniem raportów.

Izumi z kolei odebrała od Kiliana szklankę i ją odstawiał a następnie podprowadziła go pod drzwi.
-Udanego polowania.-Rzuciła żegnając egzekutora przy drzwiach.

Kiedy przejrzałem raporty napisałem krótkiego SMS-a do Sary z zapytaniem o jej samopoczucie a następnie usiadłem na tarasie napawając się ciepłem panującym za zewnątrz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hiena opuściła dom bez szemrania przy wyjściu rzuciła jedynie 

Izumi Miłego dnia.  

Znalezione obrazy dla zapytania poszukiwacz przygód

Eryk 

Mimo wypadku reszta dnia minęła mi całkiem dobrze po przebraniu 

się w przyzwoite ciuchy wymeldowałem się z wynajmowanego hotelu

po czym udałem się w kierunku sektora pustynnego może najpierw kupię jakąś

flaszkę ?