Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

Vrai

mgbg Za czwartą ścianą (Vrai)

778 postów w tym temacie

No była sytuacja, że Kita przyniosła maskę, a później "przypomniała sobie" że jest wystawa czegoś w podobnym stylu i proponowała tego zbadanie... A nuż dowiedzielibyśmy się czegoś o sprawcy / pochodzeniu jego mocy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, NiBl napisał:

No była sytuacja, że Kita przyniosła maskę, a później "przypomniała sobie" że jest wystawa czegoś w podobnym stylu i proponowała tego zbadanie... A nuż dowiedzielibyśmy się czegoś o sprawcy / pochodzeniu jego mocy...

Nie, to że jest wystawa wyguglała.

I to nie tak że to zignorowałam postacią tylko po prostu nie uważam że to jest warty śledzenia trop który nam cokolwiek da.

Niemniej jak długo Kita tego "ignorowania" nie adresuje tylko robisz to ty jako gracz czy tu w temacie czy w narracji to ja nie mam jak na to reagować, nawet jakbym próbowała. Zwróciłam uwagę że co i rusz się to przewija w twoich wypowiedziach ale nie jestem w stanie nic z tym zrobić póki nie dostanę konkretnego feedbacku odnośnie tego co się dzieje w sesji.

p.s. Jak się wbiłam w kolejkę dialogową niezgodnie z limitami to przepraszam, MG mi pozwolił.

Edytowane przez Selyuna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 17.08.2017 o 18:05, Vrai napisał:

Muszę sprawdzić, powiem szczerze, sprawdzę i wrócę w wolnej chwili :)

Spektra nie powinna za to dostać expa. Spektra może shiftnąć Thomasowi jeden label up, jeden down.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz