Aquaman

Comlink (Aquaman)

603 postów w tym temacie

Mroczek, kochana, zapomniałaś o tym, że Janek się do Ciebie dobija :D Ja nic nie pisałam bo chciałam Tobie zostawić decyzję ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszła edycja posta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MG odpuszczam tę kolejkę, bo Lulu i tak siedzi i czeka na razie na to co Janek powie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny, pytanie w sumie klasyczne, ale wolę je zadać od razu - przechodzimy na doc (od razu/po moim poście) czy lecimy z krótkimi postami, żeby zgrywać się czasowo z tym co się dzieje u Thereka?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem na doca dostępna od jutra :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpadam do połowy stycznia jeśli chodzi o umawianie się na doce. Jednak chyba łatwiej by mi było kilka razy dziennie tam zajrzeć i odpisać np z pracy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochane moje graczki, rzuciłem króciutki pościk w docu. W tym co zawsze. Na śmierć zapomniałem o nieobecności Thereka! Dlatego na spokojnie możemy sobie tego doca pisać po prostu w wolnych chwilach, tym bardziej, że doca też nie przewiduję strasznie długiego. Ot, wymiana kilku zdań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK, ja wbijam, bo akurat mam wieczór przed kompem urodziców. Postów dzisiaj nie będzie, ale taki doc z doskoku mogę dac radę popisać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt moi drodzy Rebelianci :)

tl0AwoN.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 21.12.2017 o 22:34, Aquaman napisał:

Na śmierć zapomniałem o nieobecności Thereka!

No nikt nie jest doskonały. XD No ale już jestem i już nie blokuję. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani,

Zanim zabiorę się na porządnie do posta, a trochę pisania mnie czeka (i po co ja tą fabułę tak komplikuję, może mi ktoś powiedzieć?) to muszę sobie uporządkować co kto z was robi, bo się zaraz pogubię i napuścicie na mnie wściekłe Ewoki, że opisałem coś nie tak, jak chcieliście :)

@Lunatyczka - Lulu się ogarnia w kostium szturmowca i próbuje podpiąć pod podsłuchiwany patrol, żeby dostać się do garnizonu, czy próbuje to zrobić w inny sposób?

@mroczek - Blue czyni swoje czary z preparowaniem fałszywego raportu i dowodów, które zamiast Huxa, będą obciążać majora. Ostatecznie sama próbuje zyskać przychylność systemu, czy jednak korzysta z kodów Janeka?

@Therek - tak w sumie to, co planuje robić teraz Adon? XD

@Thorongil - wpadasz po rzeczy i wypadasz - wejściem do pokoju, czy oknem? I czy planujesz o czymś poinformować Blue? Jeśli tak, to o czym?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli Therek się zgodzi to dla umocnienia swojej przykrywki "aresztuję" niegodnego wywrotowca rebelianta XD

Poza tym wszystko się zgadza, będę tylko chciała z Adonem, jak się zgodzi, złapać jakiegoś szturmowca i po prostu zająć jego miejsce, to opcja nawet jeśli Adon nie będzie chciał zostać pojmany i dostać się łatwą drogą do garnizonu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno będzie chciał podrzucić informacje o związkach Czarnego Słońca z garnizonem, a także ostrzec przed Mandalorianami i pokrótce wyjaśnić obecną sytuację. I zważywszy, że Mandalorianie mają o nim niepokojącą wiedzę, raczej będzie wolał nie przyciągać do siebie uwagi. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

25 minut temu, Aquaman napisał:

@Therek - tak w sumie to, co planuje robić teraz Adon? XD

Uciec, a potem wrócić do hotelu i pracować dalej nad bombą.

22 minut temu, Lunatyczka napisał:

Jeżeli Therek się zgodzi to dla umocnienia swojej przykrywki "aresztuję" niegodnego wywrotowca rebelianta XD

Poza tym wszystko się zgadza, będę tylko chciała z Adonem, jak się zgodzi, złapać jakiegoś szturmowca i po prostu zająć jego miejsce, to opcja nawet jeśli Adon nie będzie chciał zostać pojmany i dostać się łatwą drogą do garnizonu. 

A jak Lulu z tym podejdzie to... trzeba to chyba odegrać @Lunatyczka, bo przekonywanie Adona do ratowania imperialnego generała rasisty, który chciał go rozstrzelać może być ciekawe :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie jeśli @mroczek się zgodzi, to może krótką spowiedź Marco przed Blue również odegrać jako scenkę. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Blue spróbuje własnymi siłami. I u mnie kiepsko z  czasem na cokolwiek ostatnio, co było widać po docu wiec wolałabym się nie umawiać na odgrywanie czegokolwiek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli Lulu i Adon - negocjacje między sobą w docu.

Marco i Blue będą mieli krótką wymianę informacji wspomnianą przeze mnie w moim poście. Potrzebowałbym jednak - może być via PW naszej trójki, informacje co dokładnie Marco mówi Blue, jak się tłumaczy z obecnej sytuacji i tego, że musi zniknąć, a od mroczek chciałbym wiedzieć jak Blue na to zareaguje. Suche fakty, mogą być od myślników, bez rozpisywania tego w scenki. Ja to jakoś ładnie ogarnę w swoim poście ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne nie ma sprawy. :) 

Przypomniałem sobie, Marco może jeszcze ewentualnie przypomnieć o znalezionym wcześniej szybie grzewczym jako wejściu do garnizonu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Therek podeśle Ci link do doca jakiś dzisiaj. Masz czas by to szybko załatwić? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Therek i @Lunatyczka to teraz potrzebuję jeszcze tylko od was deklaracji jak chcecie zwabić szturmowca, by wprowadzić Lulu na jego miejsce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skutecznie i po cichu :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popieram przedmówcę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uhm, za takie deklaracje to wam dam DC 50 :P i to tylko dlatego, że mam dobry humor :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj trudne pytania zadajesz Mg :D Nie no ja strzelam, że na damę w opresji XD lub jeśli Adon się zgodzi rzucić im tam coś mało wybuchowego co by się rozzpiechrzli szukać winowajcy :D I się jeden znajdzie XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem jak to zrobimy! Get Help! XD

A tak na serio to wyedytowałem końcówkę posta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz