Aquaman

Comlink (Aquaman)

671 postów w tym temacie

@Thorongil wybacz, dziś już nie dam rady napisać części dla Ciebie. Jest w planach na jutrzejszy wieczór.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Aquaman na chwilę obecną Adon będzie się tylko przysłuchiwał, więc możemy pociągnąć scenę troszkę dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ode mnie odpis niestety dopiero w czwartek. Jutro i pojutrze jestem w warszawie (widzę się z Mroczek więc pewnie ustalimy co trzeba) z dala od kompa. Odpisze więc jak wrócę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
O 22.01.2018 o 17:32, mroczek napisał:

(sądząc po wyciągu z kąta)

A z którego kąta to wyciągnięte? :D (Wszyscy kochamy autokorektę)

O 15.01.2018 o 13:05, Therek napisał:

@Aquaman na chwilę obecną Adon będzie się tylko przysłuchiwał, więc możemy pociągnąć scenę troszkę dalej.

Się tylko przypominam. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Boshe, jak ja kocham tego posta <3

Do ostatniego zdania w napięciu siedziałam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dziękuję :)

Cieszę się, że się podoba :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Therek bo w sumie się tak zastanawiam odnośnie słów Adona:

Przynieś mi rzeczy, które mi zabrali. Zmontuję z nich wybuchową niespodziankę

Ile on czasu ma zamiar w tym więzieniu jeszcze siedzieć, że chce montować coś wybuchowego? XD
Bo spoko, ja to mogę potraktować jako deklarację, ale no wiesz... czas :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam w opisie klasy taki talent co go mam, że mogę jako full time action zrobić małe kaboom :D ale szczerze mówiąc teraz nie mam czasu szukać tego jak się nazywało. :D więc ogólnie nie chcę tam tracić dużo czasu tylko zrobić na szybko, bo jak i tak trzeba cele otworzyć i przebrać generała, to to potrwa wystarczająco długo z tego co mi się wydaje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani,

Chciałem jeszcze przed pójście spać zająć się postem dla was, ale to zdecydowanie nie jest godzina na mechanikę walki statków kosmicznych :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie sądziłem, że znów taka sytuacja będzie miała miejsce, ale - Therek, naprawdę dobry rzut! :)

@Lunatyczka jak coś, to Lulu ma całkiem spory wachlarz możliwości ze swoim skillem pilotażu, więc zerknij sobie śmiało w podręcznik od strony 179 w sumie. Może będziesz chciała coś wykorzystać ;)

A ja jako MG zaczynam żałować, że to starcie tylko przeciwko jednemu podstawowemu TIE :(

Muszę to jakoś nadrobić XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Aquaman o ile Luna nic nie wymyśli z manewrami specjalnego, to mi pozostaje tylko jedna deklaracja: strzelam dalej. :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Therek, ja z odpisem poczekam na Ciebie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Lunatyczka ja na razie tylko z krótki WT?! Adona. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

26 minut temu, Lunatyczka napisał:

Marco Ordo zmienił swoje priorytety, tym samym nie ma go tu już z nami.

Czy tylko dla mnie to brzmi jak oskarżenie o zdradę? Marco chyba będzie miał lepiej unikając Rebelii. :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie powiedziałam, że zmienił front! :D a że zmienił.. priorytety. Czyli np poleciał za jakąś miłą panią, albo do mamy do domu XD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dezercja to też rodzaj zdrady. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nope, dezercja to dezercja :P Zdrada to przejście na stronę wroga :D Zdradzili to Janek i Hux <3 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nawet jeśli, to wciąż jest to przestępstwo raczej surowo karane. Ergo, nie powinien dać się złapać Rebelii. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze możesz powiedzieć, że przyćpałeś. Znają Cię jako narkomana, może to  łykną. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak już o tym wspominasz, to Marco dawno nic nie brał. Trzeba będzie to poprawić. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To potwierdzone, Marco nie powinien wracać do Rebelii. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moi Rebelianci!

Zapewne wybrałem ku temu kiepski dzień, ale zapewniam, prośba, z którą występuję nie jest żartem :)

Mianowicie - chciałbym żebyście się zastanowili nad zmianą mechaniki stosowanej w sesji. D20, mimo całego swojego bogactwa, jest ciężkawa. W sytuacjach, w których coś jest potrzebne do mechanicznego rozstrzygnięcia siedzę w podręczniku i wertuję go nim znajdę rozwiązanie/odpowiedź na wasze pytanie jak to mechanicznie rozstrzygnąć itp.

Co mi chodzi po głowie jako alternatywa to mechanika z Fantasy Flight Games - Age of Rebellion. Kilka sesji na Strefie było już prowadzonych w tym systemie, sam osobiście w jednej gram i jest to system znacznie prostszy, bardziej wspierający storytelling i dający większe możliwości wykorzystania wyników rzutów do opisów w postach, tak dla MG jak i graczy.

Stąd też prośba do was o to, żebyście pomyśleli czy taka zmiana by was interesowała.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie to raczej nie jest kłopot. Co prawda, w chwili obecnej nie mam dostępu do podręcznika by pokombinować nad przekonwertowanie może postaci, ale powinienem ogarnąć to jakoś w tygodniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja bardzo chętnie przekonwertuję Blue, bo jestem wielka fanką FFG.

Z tym, ze nasze postacie są już bardziej rozwinięte. Jak dla mnie przynajmniej tak jakby miały jedno pełne drzewko ścieżki kariery. No i były ekspy jakie dostaliśmy za to co już było w  sesji. Dlatego przydałby się jakiś bnonus expów. Tak koło 400-500 na moje oko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się całkowicie dostosuję do mechaniki, więc jak dla mnie zielone światło :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz