Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

• Ogłoszenia

• Aruna

14 urodziny Strefy   11.09.2017

To już 14 lat wspólnej gry. To również dobra okazja do wspominania i poczytania o tych nieco mniej znanych lub zapomnianych faktach o forum. Nieważne, jak długo jesteś z nami, zapraszamy Cię do tematów urodzinowych. Sto lat, Strefo!
    • Nyx

Wielki Konkurs Urodzinowy!   18.09.2017

Na Strefie trwa Konkurs Urodzinowy,
      Może prestiż nie taki jak Chopinowy
      Literackiego Nobla też za to nie dostaniecie
      Ale będą nagrody jeśli na podium staniecie
      Mogę jeszcze tak długo rymować
      Jednak nie ma co czasu marnować,
      Tu nie ma co czytać - tu trzeba pracować!  

55 postów w tym temacie

Czy wy wiecie, że to już? Już niedługo? Pyrkon 2017! Zeszłoroczne strefospotkanie było świetne! Pamiętacie? Klaskanie w randomowych momentach, bo inna część sali też klaskała, pytania "mogę to krzesło?" i wzrok pełen "słowo mocy - giń" na wieść, że "zajęte!" Te wszystkie wzruszające spotkania i ważkie pytania, które godziły w sam sens istoty bycia: "kim ty jesteś?" "na kogo jeszcze czekamy?" "kim był ten, co przed chwilą poszedł?" "nie, to krzesło jest zajęte. A nie, nie jest już nie jest!" "Ej, gdzie moje krzesło?" Pamiętacie to wszystko? To wszystko to magia Pyrkonu! I naszego spotkania! A chcecie jeszcze raz? Bo ja tak!

No. To kto będzie, kiedy robimy spotkanie i dlaczego w sobotę? ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będę!

Bo co roku jest zarąbiście na spotkaniu Strefowym :D Tak więc jestem otwarta na propozycje, może być wieczór jak ostatnio, w tej części kateringowej, zapomniałam jak to się nazywa. ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętam, demencji jeszcze nie mam, ale może już niedługo. :)

Również będę, a jak kto z Warszawy, to mogę nawet podwieźć.

Tylko może w tym roku lepiej dogadajmy się co do czasu i miejsca spotkania. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież w tamtym roku było dobrze dogadane :D

Anyway, ja oczywiście będę, ale tylko w sobotę myślę, toteż proponuję sobotę wieczór - 18?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że jak nie wpadło się na grupę wcześniej, to określenie "część kateringowa", choć zawęża obszar aż tak pomocna nie jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No bo kto przyjdzie pierwszy to zajmuje jakikolwiek wolny stolik, potem zawłaszcza inne stoliki i krzesła, a potem macha do pozostałych. To trudno precyzyjnie określić który stolik zostanie zawłaszczony :D

Ale zawsze mogę chętnym prywatnymi kanałami podać mój numer telefonu, a potem machać że "łoooo tu jesteśmy! Tutaj!" :D Taki GPS dla ubogich. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo trudniej dokładnie określić. To Pyrkon, tam się trzeba o krzesełka bić, a co dopiero o stoły! W sensie, wiesz, nie da się zawęzić obszaru bardziej. A spotykać się grupą pod konkretnym stoiskiem imo nie ma sensu, bo i tak trzeba się przebijać do hali.

edit: O dokładnie miałam na myśli to, co Nyx :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja będę, ale nie wiem jak z czasem i czy nie będę miał akurat dyżuru orgowskiego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja się zastanawiam, ale a)za stary, b)byłem dwa razy dawno temu, za dużo ludzi jak na moje nerwy, a spać to w ogóle tylko na stojąco, c)raczej incognito, nie ma co psuć swojej opinii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ależ psucie swojej opinii jest osom <3 Mówię Ci, wpadaj, dostaniesz ciasteczko :D

edit: O, @Vonen, ominęłam Twoją deklarację! A wstępnie sobota po południu Ci odpowiada?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spojrzałem sobie na swoją agendę w Eventory i co prawda mam na sobotni wieczór poupychane parę rzeczy ale może dam radę.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś z okolic stolicy potrzebuje podwózki? Wychodzi, że będę miał pusty samochód.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Bazil napisał:

Spojrzałem sobie na swoją agendę w Eventory i co prawda mam na sobotni wieczór poupychane parę rzeczy ale może dam radę.  

22 godzin temu, Vonen napisał:

Ja będę, ale nie wiem jak z czasem i czy nie będę miał akurat dyżuru orgowskiego ;)

Wiecie, to wcale nie musi być wieczór ;) To była rzucona sugestia, ale przecież możemy to przedyskutować i wybrać lepszy termin, tylko rzućcie jakąś propozycję ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Thorongil - nasza ekipa ma dwuetapowy wyjazd więc podziękujemy. Szkoda że nie pisałeś wczoraj to bym nie kupował biletów na pociąg powrotny. :P

@Nyx - musiałbym dogadać z Dżedajami co sobie zaplanowali (A z tego co wiem to jeszcze nic :P). Na ten moment sobotę mam absolutnie całą zawaloną, musiałbym z czegoś zrezygnować. Ale pewnie się da.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właściwie to pisałem wcześniej, ale nikt się wówczas nie odezwał.

O 19.04.2017 o 22:40, Thorongil napisał:

Również będę, a jak kto z Warszawy, to mogę nawet podwieźć.

No i w drodze powrotnej pewnie będę brata zabierał jak dojedzie, więc waszej trójmi bym nie zmieścił.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tak patrząc na szybko to wieczorem miałbym okienko 18:30-19:30 może w tych okolicach wieczornych.

Ale może zamiast tego coś bliżej pory lunchowej? Miedzy 13 a 15 może? Jakieś wspólne wyjście by coś zjeść?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tak może z trochę innej beczki: Thorongil, orientujesz się jak na Pyrkonie wygląda sprawa ze znalezieniem parkingu? Jest coś sensownego w pobliżu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z parkowaniem raczej trzeba liczyć na łut szczęścia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może być ciężko z parkingiem.

12-15 w sobotę chyba właśnie mam dyżur :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam okienko między 15 a 17 i myślę, że tu najlepiej byłoby zmieścić jedzenie i spotkanie (przynajmniej z mojej strony na teraz, bo wychodzę z założenia, że plany zawsze można dostosować). Potem jakbym odpuścił jedną prelekcję, to okno między 18 a 21. Tak więc w kwestii soboty to z mojej strony na ten moment (może się jeszcze zmienić we czwartek/piątek) takie propozycje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 godzin temu, Bazil napisał:

@Nyx - musiałbym dogadać z Dżedajami co sobie zaplanowali (A z tego co wiem to jeszcze nic :P). Na ten moment sobotę mam absolutnie całą zawaloną, musiałbym z czegoś zrezygnować. Ale pewnie się da.

Wypraszam sobie, ja plany mam :P znaczy, powybierałam sobie interesujące punkty programu i teoretycznie całą sobotę mam co robić, ale to nie jest tak, że absolutnie muszę na wszystko iść. 15 - 17 jest spoko, 18 jest spoko, 19 jest spoko, 13-15 jest spoko, wspólny wypad na żarło spoko. 

@Vidar wbijaj na Pyrkon! Jakie tam stary, pomyśl że poznasz swoją MG i popsujesz sobie o niej jeszcze bardziej opinię, jedyna taka szansa w roku :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Kira napisał:

Wypraszam sobie, ja plany mam :P znaczy, powybierałam sobie interesujące punkty programu i teoretycznie całą sobotę mam co robić, ale to nie jest tak, że absolutnie muszę na wszystko iść. 15 - 17 jest spoko, 18 jest spoko, 19 jest spoko, 13-15 jest spoko, wspólny wypad na żarło spoko. 

To dokładnie tak samo jak u mnie :D Z tego, co wiem, u @Marass sprawa wygląda podobnie, prawda? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, chociaż preferowałabym godziny wieczorne, kiedy już będę zmęczona bieganiem po halach :D Z tego co widzę to ta 18:30 - 19:30 mniej więcej wszystkim pasuje, więc optuję przy niej :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

U mnie podobnie jak u pań. Niby plany są, ale nic nie jest tak ważne by nie móc ich zmienić. Każda porawięc jest dobra na spotkanie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to w takim razie myślę że @Vonen albo @Vidar mogą mieć decydujący głos co do pory bo reszta widzę zgodnie mówi że się dostosuje. Panowie? :D  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz