Aquaman

Living Room (Aquaman)

317 postów w tym temacie

@Nyx przedstawiałaś swoją postać w dedykowanym temacie? Bo chyba zaczynam mieć problemy ze wzrokiem. :D

Btw, pisałam w swoim poście o imprezie powitalnej. Nie wiem czy doczytaliście, natomiast z racji na znikomy talent Kraris do podobnych rzeczy, pytanko czy reszta na to poszła i czy wzięła na siebie lwią część organizacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

impreza powitalna będzie miłym zaskoczeniem dla nowych, a przynajmniej Niki się ucieszy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, Aruna napisał:

@Nyx przedstawiałaś swoją postać w dedykowanym temacie? Bo chyba zaczynam mieć problemy ze wzrokiem. :D

Btw, pisałam w swoim poście o imprezie powitalnej. Nie wiem czy doczytaliście, natomiast z racji na znikomy talent Kraris do podobnych rzeczy, pytanko czy reszta na to poszła i czy wzięła na siebie lwią część organizacji.

Nie, zapomniałam :D Kajam się! :D

A przy imprezie mogla pomóc Nymph, Shanni i przyjaciele. Ale to wprowadzi atmosferę rodem z Disneya, ostrzegam :D ptaszki rozwieszające dekoracje, szczur-szef kuchni, te klimaty. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Aruna napisał:

Glaze pomoże a jak.. Pewnie na lodowych szczudłach zajmie się podwieszaniem różnych takich przy suficie... i będzie chłodził drinki ! :D 

Swoją drogą nowi mają właśnie pokaz dwóch twarzy TT. Ta poważna (Kraris i August) i ta rozrywkowa (Nymph i Glaze). :D Teraz pytanie do której grupy dołączą.

@Nyx swoją drogą można iść w drugą stronę... Możesz zaproponować Virgilowi, aby rano wspólnie tańczyli na trawie nago :D On na to pójdzie :D Zamiast ubierać Nymph będziemy rozbierać resztę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Aruna napisał:

August też chętnie pomoże. Może na przykład coś upichcić. Albo pilnować by Virgil nie zbliżył się do kuchni. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Thorongil napisał:

Albo pilnować by Virgil nie zbliżył się do kuchni. :D

Bardzo rozsądne XD 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nightwing też na pewno nie będzie stał z boku :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Gusto mam trudność w odróżnieniu co Twoja postać mówi, a co myśli. :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też dorzuciłam swoje trzy grosze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Therek  Upss. Już poprawiam. 

Muszę zaczać używać więcej odstępów. Ogarne tą forme rpg i moje posty bedą dużo czytelniejsze

Edytowane przez Gusto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale poza tym jest super Gusto. Bardzo minie fajnie czyta Twoje posty :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje @Lunatyczka

Pytanie do @Aquaman czy w opisywaniu wizualnej strony naszych mocy mamy jako taką swobode? Oczywiście w ramach rozsądku.

Edytowane przez Gusto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W jakim sensie pytasz o wizualny opis mocy? Pod katen tego co juz zrobila Twoja postac czy tez pod katem uzywania mocy w walce i tego jak manifestuje sie w sposob bojowy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pod kątem używania w walce.  Jak na przykład Force Shield inaczej wygląda stworzony przez Green Latern a inaczej przez Yellow, zapewne ktoś kto włada ogniem będzie miał inny wizualnie Shield niż ktoś kto wlada ziemią lub lodem. Wydaje mi się że systemowo spełniają takie same funkcje ale każde wygląda inaczej. Doskonale rozumiem że podczas walki jesteśmy ograniczeni dobtego co mamy na karcie postaci ("walka" "społeczna" też pod to podchodzi, czyli nawet używając Darkness żeby zmienić swój lub innych wygląd właściwie nic mi to nie daje oprócz opisu). Tak samo jak użyłem Darkness do ukrycia zbroi, w walce bedzie to wymagało rzutów i przy porażce przeciwnicy będą doskonale wiedzieć że ją posiadam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Therek czy mogę skopiować twój sposob dodawania mechaniki postaci?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Gusto Jasne... Tantiemy obgadamy później ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja odpiszę pewnie dopiero jutro wieczorem albo w poniedziałek bo dziś gości mamy... Acz odnośnie 1 rozdziału to Gargoyle i Kraris znają na tyle dobrze Glaze że wiedzą że jak się na coś uprze to nie przyjmuje odmowy. Pytanie czy mu na lodowej tak zależy... :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To najwyraźniej w tej chwili ani Gargoyle ani Glaze nie grzeszą rozsądkiem (znaczy Glaze to chyba na co dzień nim nie grzeszy :P). Informacyjnie, pomimo, że Gargoyle pyskuje, to ustąpi pod wpływem głosu rozsądku innych ludzi. 

W drugiej części odpiszę po naszych nowicjuszach, w końcu to raczej oni będą mieli pytania. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja zaraz się biorę za odpisywanie, ale nie wiem jeszcze w jakiej kolejności mi się zechce :D Tak czy siak odpis dzisiaj. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpis od kolejnego świeżaczka w drużynie też już jest :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Nyx dodajesz coś od Nymp do poprzedniej przygody?

Wszyscy - jaka decyzja odnośnie nowej przygody? Najpierw nowi zostawiają graty w pokoju i wspólna sala, gdzie czeka na nich powitanie, czy od razu wspólna sala?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przebranie się, potem jedzenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do starej myślalam, ze nie, bo Nymph jest poza jakby główną sceną, więc nie ma sensu przeciągać ;) Ale faktycznie nie pomyślałam o tym, by to napisać, przepraszam. 

A co do drugiego to ja bym była za pierwszą opcją

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może być pierwsza opcja, ale to głównie kwestia nowych co preferują. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam pozwoliłabym im się przebrać, czy raczej rzucić rzeczy w pokojach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz