Iwettia

A Brief Respite (Iwettia)

88 postów w tym temacie

Odpiszę jutro, miałem dziś straznie męczący dzień :( ale jutro będzie na 100% odpis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się zastanawiam. Skoro Anhar  pierwszy starca znalazł i to on jest tu główną nadzieją rannego, to czekamy z postami na Vidara... Czy jednak spamimy bez kolejki żadnej. Poratujcie  obyczajami i kiedy w grę już mechanika wchodzi, bom ja nowicjusz na Strefie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spamić możecie, nie ma problemu :D  Wszyscy jesteście mniej-więcej w zasięgu, więc usłyszeliście co starzec powiedział.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakie różne reakcje. Ooo, Xarvius ma szczęście, że Robyn pobiegła przed jego propozycją, bo by się pewnikiem bezdenny worek z drwinami otworzył. "-D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na starych starych śmieciach istniało coś takiego jak Klub Poganiaczy Niewolników (tudzież graczy). Tak Ferr, na ciebie patrzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj zmęczona trochę jestem, więc jutro będzie moja odpowiedź. @Ferr-kon, dasz radę do jutra wieczorem odpisać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dam radę :) przepraszam najmocniej za obsuwy, ale jestem w trakcie przeprowadzki. I trochę jeżdżę w te i we wte po Polsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niepokoi mnie ta cisza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieję, że mistrzyni niedługo wróci. Szkoda byłoby przedwcześnie stracić rozgrywkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z powodu nagle narastających problemów zdrowotnych, oraz przewidywanego przeze mnie braku czasu w najbliższych miesiącach - muszę zrezygnować z prowadzenia tej sesji. Przykro mi, że tak wypadło i musimy skończyć tak wcześnie - nie wiecie, ile radości przynosiło mi czytanie o waszych postaciach.

Bardzo chciałam opowiedzieć razem z wami moją historię, ale życie weszło mi w drogę i będę musiała mieć dłuższą przerwę od Strefy.

Przepraszam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No, zdrówko najważniejsze. Nie przejmuj się i wyzdrowiej @Iwettia, a opowieści pewnie niejedne jeszcze będą czekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie zapędzaj się, halo, stop, gdzie leziesz. Nie rezygnujesz bo taka jest wola proroka WAAAAAGH! Ghazghkulla Maga Uruk Thraki. Przerwa wymuszona to nie przerwa. Mamy czas, można poczekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz