Marass

[R]: Honor for All (Marass)

228 postów w tym temacie

Tak dodam, że gdybyście szukali muzycznych inspiracji do sesji lub zastanawiali się nad soundtrackowym klimatem minionej przygody, przydatny może się okazać niniejszy post :P :

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do piosenek, Thorongil, coś do Percyego po więzieniu. Mam nadzieję, że wróci :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O nie, przejrzałem raz jeszcze kartę postaci i jestem zmuszony pozmieniać trochę ekwipunek :/ 

O 25.01.2018 o 19:54, Gatzky napisał:

Zestaw medyczny, bandaże, środki przeciwbólowe, skalpel, igła i nici, etc.

środki przeciwbólowe.

Nie, nie, takich rzeczy on nie używa :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne :) Możesz zmieniać do woli aż do czwartego :D 

Ja w ogóle ekwipunek traktuję bardziej poglądowo. Wiadomo, że pracujecie dla Corvo, a on ma gest i dobrze zaopatrza swoich ludzi - zwłaszcza tak ważnych ludzi! Najistotniejsze dla mnie na poziomie ekwipunku jest więc to, co wyróżnia postać, a nie np. ilość nabojów. To tak totalnie btw :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Gatzky napisał:

O nie, przejrzałem raz jeszcze kartę postaci i jestem zmuszony pozmieniać trochę ekwipunek :/ 

Creeepy 0.0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Gatzky napisał:

No to ślicznie...  :oops:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe co by było, gdyby lord kazał współpracować z Alice :mwahaha:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to co? Pozabijaliby się :D Jeszcze trochę, a będzie to drużynowa tradycja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szkoda, że nie gram, bo widzę z komentarzy, że w tej sesji czuć ducha forumowych sesji z poprzedniego forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Shartan napisał:

Szkoda, że nie gram, bo widzę z komentarzy, że w tej sesji czuć ducha forumowych sesji z poprzedniego forum.

Możesz jeszcze zrobić kartę, Shar :)

Edytowane przez Vadeanaine

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety nie znam Dishonored. Wiem, że znajomość gry nie jest teoretycznie wymagana, ale tak mi się wydaje, że bez tej znajomości traciłoby się sporą przyjemność z gry. Nie mniej do sesji pewnie będą zaglądać.

Edytowane przez Shartan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Vadeanaine napisał:

Jak to co? Pozabijaliby się :D Jeszcze trochę, a będzie to drużynowa tradycja.

Gdyby kazał współpracować? Ładna lojalność i posłuszeństwo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Paranormal napisał:

Gdyby kazał współpracować? Ładna lojalność i posłuszeństwo

Wszystko ma swoje granice ;)

@Shartan, w komputerowe też nie grałam (ech ten przedpotopowy sprzęt). Da się ogarnąć :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest i moje zgłoszenie:

Spoiler

MD8mu28.jpg?1

Imię i nazwisko: Hans Wetter

Pochodzenie: Dunwall, Gristol

Charakter: wyrozumiały, empatyczny i towarzyski mężczyzna, który w otoczeniu ludzi czuje się równie dobrze, co w towarzystwie wielkoprzemysłowych machin czy w kameralnym zapleczu przydomowego warsztatu. Cechuje go cierpliwość i ostrożność aż do przesady: najpierw myśli, potem myśli, a dopiero później działa - ale jak już zacznie, to wybiera działania pragmatyczne i skuteczne, które jednocześnie nie narażą nikogo na niepotrzebne niebezpieczeństwo. Nie znosi niepotrzebnej przemocy i ma dosyć wysoko ustawioną granicę, kiedy ta staje się potrzebna - jednak po przekroczeniu nie zawaha się ani chwili przed brutalnym działaniem. Ceni prywatność swoją i innych, nie wchodzi z butami w cudze życie, nie wydaje pospiesznych osądów i tego samego względem siebie oczekuje od napotkanych ludzi.

Profesja:  inżynier, mechanik i rzemieślnik. Prowadzi mały rodzinny warsztat specjalizujący się w trudnych, nietypowych zamówieniach. Uczony-hobbysta, pełnoetatowy ojciec.

Mechanika:

Spoiler

Cechy i umiejętności:

Duch k8
•    Przekonywanie k8
Siła k4
Spryt k10
•    Leczenie k6
•    Reperowanie k10
•    Spostrzegawczość k8
•    Wiedza (inżynieria) k6
Wigor k4
Zręczność k4
•    Prowadzenie k4
•    Strzelanie k4
•    Walka k4

Charyzma: 2
Obrona: 4
Tempo: 6
Wytrzymałość: 4

Przewagi:
•    McGyver
•    Charyzmatyczny

Zawady: 
•    Ostrożny (drobna)
•    Pacyfista (drobna)
•    Koszmary (poważna)

Moc: czytanie w myślach

Ekwipunek:
•    Zegarek kieszonkowy własnej produkcji z miniaturowym portretem żony pod przykrywką
•    Niewielka skórzana torba naramienna z podstawowymi narzędziami i najpopularniejszymi częściami zamiennymi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super! :) W takim razie, proszę państwa, oto podsumowanie kart, które dotychczas dostałam (w kolejności zgłoszeń):

• Rakela White, artystka-malarka zafascynowana technologią by @Paranormal
  • Percival Adder, złodziej po przejściach by @Thorongil
  • Preston Jenkins, serkoński rewolwerowiec, którego wszędzie pełno by @BigbysHand
  • Gregor von Faust, żądny wiedzy medyk i alchemik by @Gatzky
  • Hans Wetter, pragmatyk, rzemieślnik i ojciec, który wiele już widział by @Fingard

A koniec rekruty za niecały tydzień, czyli w niedzielę ;) Na pewno go nie przedłużę, bo po pierwsze mam już kart dużo za dużo, a po drugie, przygoda jest już zaplanowana i chcę grać :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sesja przednia i miło by było fabularnie popolemizować z Maximem ale niestety zakładane tempo jest dla mnie zabójcze a przegryzanie się przez mechanikę nie zachęca. Co nie zmienia faktu, że miło będzie dalej poczytać sesję w rozszerzonym składzie. :)

@MarassMarass życzę równie dobranego wyboru postaci jak w poprzedniej części.

I do poczytania...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@GreK, dzięki za miłe słowa i do poczytania! :D 

Fakt, tempo jest zabójcze, może ewentualnych rozważających udział skutecznie zniechęci, bo ja już nie mam łatwego wyboru, a właśnie dostałam szóstą kartę :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zostały cztery dni, zaczynam się ciut denerwować oczekiwaniem. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyluzuj jeszcze przez te dni wejdzie kilku maruderów, co się nie ujawniali w rekrutce i podeślą jeszcze na koniec znienacka... Może będzie z 10 zgłoszeń :D Tak co by Marass nie miała łatwego wyboru :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Therek, nie strasz mnie! Ja już wczoraj podjęłam męską decyzję, że przyjmuję trzy osoby, bo z szóstką graczy sobie nie poradzę :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To wybierz już teraz! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie no, jednak byłoby to nie fair wobec tych, którzy coś jeszcze grzebią :)@Dark_Archon_, właśnie, wciąż planujesz podesłać kartę? I w ogóle, jeśli są jeszcze jacyś Tajemniczy Chętni, to byłabym wdzięczna za info :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ups, nie sądziłem, że aż tak mnie wszyscy ubiegną, a ja tak zaśpię. Oczywiście chcę jeszcze podesłać. Skoro już taka presja jest to postaram się jutro już kartę wysłać. Przepraszam, wcześniej trochę brakowało mi czasu, aby przysiąść do pisania na poważnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dark Archon, no co Ty :D na luziku, czas do niedzieli!!! Chciałam tylko wiedzieć na czym stoję :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze kilka dni, a ja już od tak dawna umieram z niecierpliwości. Tyle konceptów. 0.0

(Bardzo chcę by Rakela się dostała, ale trzymam kciuki za Percy'ego, bo Percy jest fantastyczny)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.