Witaj na Strefie Forumowych RPG!

Witaj na Strefie Forumowych RPG!
To miejsce, w którym zagrasz w RPG prowadzone na forum (PBF), zanurzysz się w niezwykłych przygodach i porozmawiasz z ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania jak Ty! Wystarczy się zarejestrować, by stać się członkiem naszej społeczności. Spokojnie, to prosta rzecz i będzie wymagać od Ciebie podania niewielu informacji.
Dzięki rejestracji będziesz mógł:

•  Zaczynać nowe tematy i dodawać odpowiedzi do już istniejących.
  •  Otrzymywać powiadomienia o nowych treściach.
  •  Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.
  •  Założyć bloga, pisać artykuły, dodawać pliki i obrazy do galerii.

Dołącz do nas!

Thorongil

[R] Zasłyszane "U Grubej Elfki" (Thorongil)

71 postów w tym temacie

Poszło też zgłoszenie ode mnie, human sorcerer (wild magic):

Spoiler

rcxxnz1.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tylko przypominam jakby ktoś jeszcze się szykował, że do końca rekrutacji zostało 36 godzin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatecznie patrząc na inne zgłoszenia, została mi bardka, elfka ;)

Edytowane przez Lunatyczka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też się dorzucę, tak by nie kolidować z innymi zgłoszeniami, z człowiekiem - wizardem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KP wysłana ;) Human Fighter (Champion). 

Jak coś MG czekam na informacje czy coś mechanicznie trzeba jeszcze zrobić lub uwagi jeśli coś jest źle,

Również dodaje avatar.

Spoiler

123.jpg

Edytowane przez lShadowl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

skoro się dzielimy avatarami to ja taką panią podesłałam:

Spoiler

8b9737b207334d561c2d1dbffeb32121.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Paranormal napisał:

Jaka konkurencja :D 

Trzeba przyznać, że coś w tym jest, że na ostatnią chwilę zaczynają karty spływać. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zawsze. Jak dobrze pójdzie to jeszcze dzisiaj dotrze do Andromath wyjątkowo niski paladyn ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Została już ostatnia prosta, raptem kilka godzin. Czy ktoś jeszcze szykuje się z kartą na ostatnią chwilę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, ja chętnie bym zagrał z wami. Właśnie kończę moją kartę postaci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja właśnie wysłałam. Kiedyś musiałam się przecież wpisać w forumową tradycję  puszczania kart na ostatnia chwilę ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostałem obie karty i przeglądam. :) A emocje rosną. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobrze, niby do końca zostało jeszcze półtorej godziny, ale już się nie spodziewam żadnych kart. Siadam więc ponownie do tych które otrzymałem i zaczynam kombinować nad składem. Jeśli jednak ktoś jeszcze dośle postać do północy również wezmę ją pod uwagę.

Wyniki powinienem podać wam w ciągu jutrzejszego dnia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiecie co? Dostałem tylko 8 kart, a i tak było mi ciężko wybrać. Współczuję tym, którzy dostają ich naście. Bez dalszej zwłoki przejdźmy do wyników.

* * * * *

Andromath

Siedziba Gildi Najemników

25 dzień miesiąca Plonów

Lamorak Snowdrop spoglądał przez okno na ulice Andromath skąpane w ciepłym, czerwonym świetle zachodzącego słońca. Zza ciężkich dębowych drzwi dobiegał przytłumiony gwar panujący w głównej izbie, ale tu... tu panowała względna cisza. Pomieszczenia, w których klienci Gildii rozmawiali o interesach były starannie wyciszone. W końcu nie o każdej transakcji należało mówić głośno. Wiele z nich wymagało dyskrecji.

Za jego plecami bracia Shardcopperowie dyskutowali cicho nad notatkami na temat osób, które zgłosiły się do ich zlecenia.

- Ilu ty chcesz ich zatrudnić? Całą armię? Chcesz nas puścić z torbami? - narzekał starszy z braci.

- No nie przesadzaj. Nie ma ich aż tylu, a dzięki tej ich liczbie i różnorodności będą w stanie poradzić sobie z wieloma nieprzewidzianymi trudnościami. To będzie bezpieczna inwestycja. - przekonywał młodszy.

- Jakimi nieprzewidzianymi trudnościami? Ty wciąż o tj klątwie? Dałbyś wreszcie spokój.

- Bor...

- Dobra, dobra, nie zaczynaj znowu - Bor Shardcopper westchnął - No i niech ci będzie, oni mogą się przydać, ale one? To przecież elfy.

- Przestałbyś wreszcie tak się czepiać. Zdziwiłbyś się jak bardzo elfy potrafią być zaradne - Grim wywrócił oczyma - To doszliśmy do zgody? - jego brat tylko burknął - Świetnie. Panie Snowdrop, czy zechciałby pan poprosić te osoby? - spytał Grim wręczając staremu najemnikowi listę zaakceptowanych kandydatów.

Lamorak przebiegł listę wzrokiem i w myślach przywołał to co pamiętał o nich z notatek przekazanych obu krasnoludom. Ciekawa zbieranina.

Najemnik wyszedł by wrócić po niedługiej chwili ze wskazanymi osobami. Towarzyszyli mu niziołek z łobuzerskim uśmiechem oraz krasnolud z irokezem i tatuażami wystającymi spod koszuli. Zaraz za nimi do pomieszczenia weszła młoda dziewczyna o długich brązowych włosach, lekko szpiczastych uszach i radosnym, dziecięcym wręcz uśmiechu. Tuż po niej raczej wpłynęła niźli weszła kolejna elfka. Zdecydowanie bardziej statecznie się nosząca z eleganckim piórkiem wpiętym we włosy. Na sam koniec wszedł młodzieniec, który wręcz zdawał się buzować energią, jego oczy wciąż krążyły po całym pomieszczeniu jakby spodziewał się, że lada chwila coś na niego wyskoczy.

Młodszy z Shardcopperów spojrzał na brata, ale Bor dalej siedział jak naburmuszony, więc pałeczkę musiał przejąć Grim.

Witajcie - przywitał ich z uśmiechem - Cieszę się, że zechcieliście odpowiedzieć na naszą prośbę. Z tego czego dowiedziałem się od was od Gildii, wierzę, że macie świetne predyspozycje do tego zadania. Siadajcie proszę.

Gdy wszyscy się rozsiedli, Grim wyciągnął zza pazuchy rulon pergaminu i położył na stole przed nimi.

- Oto umowa na wasze usługi. Dość standardowa. Opisuje kwestie wynagrodzenia, zobowiązania każdej ze stron i kilka innych jeszcze kwestii. Zapoznacie się z nią proszę i jeśli nie zmieniliście zdania, możecie ją śmiało podpisać.

DtB30FW.jpg?1

* * * * *

Niestety nie mogłem wziąć wszystkich, choć rozważałem zwiększenie ilości graczy. Jednak po namyśle obawiam się, że mógłbym tego nie pociągnąć. Dlatego pozostaję przy początkowych założeniach i tym sposobem zapraszam do sesji Fingarda, Lunatyczkę, Phillipa, Paranormal i Vandeanaide.

Dziękuję wszystkim za zainteresowanie i czas poświęcony na stworzenie niezwykle ciekawych postaci. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wow sami nowi gracze jej! Gratuluję wszystkim :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratki współgraczom!

Powodzenia  w następnych R reszcie konkurentów.

O! Jaka rasowa mieszanina w drużynie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eh, smuteczek, no ale gratulacje wybranym :) Będę śledził sesję :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gratulacje dla tych co się dostali. Bawcie się dobrze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Półelfka entertainer i elfka bard? Rywalizacja albo duety?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.